PDA

View Full Version : Няма какво да си кажем



Viksyyy1995
06-24-2011, 20:13
Здравейте :) На 16 съм и се запознах с едно момче на същата възраст . Пишем си всеки ден , НО проблема е ,че вече няма какво да си кажем . Говорили сме си за много неща : филми , музика , бивши гаджета , училище , приятели дори и за секс и вече незнам какво да го попитам , за какво да си говорим ; на каква тема . Просто искам да ми дадете някакъв съвет , да ми помогнете по някакъв начин , защото е много печен и започвам да се интересувам от него . Харесвам го и не искам да му е скучно с мен .. : )) Благодаря ви предварително .. :-) :-) :-)

kuklichka_bg
06-24-2011, 20:21
Няма смисъл.. :)
Ако разговора/чата не върви някак от само себе си.

Viksyyy1995
06-24-2011, 20:33
Първоначално и аз така си казах , но немога . Споделял ми е толкова неща от личния си живот , за които никой друг не знае и немога изведнъж да спра да му пиша , защото няма какво да си кажем . Аи до колкото ми показва мисля , че държи на мен .

kuklichka_bg
06-24-2011, 20:56
Ами тогава просто някакви по непринудени разговори водете. :)
примерно нещо интересно от деня,или някоя новина и то като се почне една тема и от нея излизат 1000. :)

autumn666
06-24-2011, 21:27
Съгласна съм с мненията на kuklichka_bg. :)
Според мен още не си се отпуснала пред него и за това все мислиш за това, което си пишете и измисляш темите за разговор. Като се отпуснеш темите сами ще идват. Както, на пример, когато говориш с другите си приятели, с които сте по-близки. За каквито неща говориш с тях, можеш да говориш и с него..

SuNsEt
06-24-2011, 22:29
Няма ли начин да се виждате?

Cucko0
06-25-2011, 05:51
щом нямате какво да си кажете ..какъв е смисъла ?

JekoV
06-25-2011, 06:01
Ами ако пишете по цял ден или по 2-3 часа всеки ден повече от нормално е да няма какво да си кажете в крайна сметка и освен това - така след време(не много) почти сигурно ще си омръзнете.Хората преди мен ти дадохда доста добри съвети - послушай ги и малко от малко ограничавайте времето което прекарвате заедно - защото всичко прекалено е вредно, дори и това, да общувате все на едно дали в скайп или на живо.. Е когато има какво да си кажете, няма проблем, ама да седите и да се чудите какво да си кажете по цял ден не си е работа ;) Има и още нещо в момента в който се поограничите ще ви е и по-приатно, като дълго време не сте контактували - дори това да е 12часа.. пак е нещо, защото може да си залипсвате малко или много за тва време и после с по-голямо желание се говори и някак си по има кво да си кажете, като сте си липсвали, а не със ставането с скайпа драсти как си кво що та додее изчерпате сичко и вечерта пак до късна нощ да контактувате.. ВСИЧКО ПРЕКАЛЕНО Е ВРЕДНО!Просто търси баланса, а винаги има за какво да се говори особено за ежедневието ;) Има и друго това, че нямате какво да си кажете понякога се получава ако се харесвате взаимно и се получава едно като чувсто на срам срам те е да говориш за някакви безсмислени неща искаш каквото му кажеш да е нещо смислено, нещо готини, нещо свежо и в желанието си да измислиш такова и в желанието си да не се изложиш с нещо тъпо - ти или той мълчите ;) Винаги има за какво да се говори, но най-вече на живо.Незнам какви всъщност са ви взаимоотношенията излизате ли? Не излизате ли често?

ADMIRALKA14
06-25-2011, 07:13
Говорете си за политика. :razz: Ми примерно гледайте един и същи филм, и го коментирайте по скайп. Говорете за безредиците по света за вашето мнение относно тях, коментирайте мечтите си. Споделяйте си за екскурзии на които сте ходили, какво е хубаво да се разгледа в дадения град - държава, отношението на околните там към вас. Може да говорите и за спорт и т.н . Темите за разговор съвсем не са се изчерпали и няма как да се изчерпат. Всеки ден се случват хиляди неща, които могат да се коментират.

Ssummerjam
06-25-2011, 13:27
Не се ли изморяваш постоянно да си блъскаш главата каква тема да захванеш?Просто говориш каквото сметнеш, че ще ви е интересно и на двамата, пък ако имате допирни точки разговорът сам си потръгва. Доброто общуване трябва да ти е приятно и разтоварващо, не такова, за което полагаш усилия.