PDA

View Full Version : Предменструален синдром



SuNsEt
06-24-2011, 21:59
Момичета кога започва вашия ПМС?Четох,че попринцип е от 7 до 10 дни преди менструацията,а едно момиче ми каза,че при нея е само 1-2 дни.

Напоследък забелязвам,че при мен нещата започват около 10 дена преди да ми дойде.Особено гърдите много ме болят/на 17 години съм/ и съм силно раздразнена,притеснена и тн.

Чудех се дали е нормално да започва от толкова рано,защото всеки казва 'една седмица преди да ти дойде' а при мен са 10 дена.

И имате ли засилено бяло течение в този период?

BuBzzz
06-25-2011, 05:52
Ами при мене последните дни преди да ми дойде(може би 5 6 дена) започвам да съм много нервна,ядосвам се за най-малкото,гърдите ме болят много.А за бялото течение си е нормално смисъл при мене е най-силно като съм в овулация..иначе през останалото време е некво кремообразно и е много малко :) И ти питаше дали е нормално при тебе да са 10 дена..Всеки човек е различен мисля че няма за какво да се притесняваш :)

SuNsEt
06-25-2011, 19:20
А през предменструалния синдром чувствате ли тежест в левия или десния яйчник?

SisiStrange
06-25-2011, 19:42
Аз като че ли нямам ПМС. :-o Поне нямам спомен някога да съм се чувствала различно преди да ми дойде. То в един момент просто само си тръгва без предзнаменование.

BuBzzz
06-30-2011, 11:57
А през предменструалния синдром чувствате ли тежест в левия или десния яйчник?
Ми не съм се замисляла :-o ама мисля,че не :( на мене винаги ми идва сутрин,започва зверски да ме боли корема и ... :D

gab4ooo
06-30-2011, 19:33
Аз като че ли нямам ПМС. :-o Поне нямам спомен някога да съм се чувствала различно преди да ми дойде. То в един момент просто само си тръгва без предзнаменование.
И на мен така . никога нищо ми няма

kalpazanka
07-01-2011, 11:45
А през предменструалния синдром чувствате ли тежест в левия или десния яйчник?
Не, дискомфорт в яйчниците /по-точно в овулиращия яйчник/ имам само 2-3 дни преди О.

shell
07-01-2011, 20:39
Напълно нормално е :) При мене разично почти всеки месец - може ПМС да ми се появи 10дена преди цикъла,може 2дена :)

aLLa
07-01-2011, 21:49
Напълно нормално е :) При мене разично почти всеки месец - може ПМС да ми се появи 10дена преди цикъла,може 2дена :)


Да, при мен също :)

ra4ence
07-02-2011, 07:30
Движи се повече, спортувай и бих казала, че изобщо може да изчезне ПМС. При мен започваше около 4-5 дни преди това, много ме боляха гърдите, ниско долу корема, кръста... Самия цикъл ми траеше 6-7 дни. А сега от 3 месеца нямам дори капка болка и всичко свършва за 3 дни. Което си е идеално за мен :D 8)