PDA

View Full Version : искамм.......



derbyyy
06-24-2011, 22:17
здравейтее.. просто не знам какво да правя и реших да пиша на вас.. писах си с едноо момчее, коетоо бях виждалаа предии.. ии си пишемм ии той понеже си лягаше и ми каза ''дайй си телефона ще ти звънна ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, да се видиме'' ..наследващия ден му писах, чее не се е сетил.. ии той каза ''ее казах ти, че някой ден ще ти звънна..не съм оточнявал'' ии азз му написах нали като има времее да ми се обади да се видим.. ии минахаа вече 3 дена(малко саа, да), но не спирам да мисля за негоо, даа стояя ии да чакам пред телефонаа да звънне.. не знам какво да правяя, не мога да спра да мисля за негоо ии ми е много гадно защотот не звъни.. какво да направя ?? не издържам така..

SuNsEt
06-24-2011, 22:27
Намери си няква работа така,че да се откъснеш от мислите си за него.Когато харесваш някой,а той теб не след време нещата се обръщат и ти вече си го забравила,а той е хлътнал по теб.

derbyyy
06-24-2011, 22:37
охх даа опитвам сее да го направяя.. опитвамм сее да си оставяя телефонаа да спра да го гледам, да спра да гледма профилаа муу, да спра да мисляя за негоо..не мога просто мисля постоянно за това.. и знам, че когато най-малко очаквам тогава ще стане.. ноо сеегаа само товаа чакам.. [/list]

ThatsMe
06-24-2011, 23:30
според мен го прави за да си в това състоямие,
спти да чакаш, ако реши ще звънне

SisiStrange
06-25-2011, 05:20
Занимавай си се с друго и спри толкова усилено да мислиш за него. Дори да не звънне не е края на света - пълно е с момчета. Няма по-тъпо нещо от това да седиш до телефона и да чакаш за нещо, което въобще не се знае дали някога ще стане. :-o

Trollrusos
06-25-2011, 05:33
Ако искаш да ти минава времето по-бързо занимавай се с неща, които те развличат: телевизия, приятели ако щеш се хвани и да плетеш :D Недей чакай едва ли не да ти се обади. Това да не е някакво подаяние. Ако не ти се обади негов проблем. Кажи си на себе си:" Този не ме заслужава и да си ебе путката майна." Няма смисъл да седиш и да чакаш момчета колкото си щеш. Ако този не те оцени ще има друг по-добър, който ще го направи. Успех.

Cucko0
06-25-2011, 05:47
Може ти да му се обадиш,ако имаш смелост ,ако ли не занимавай се с нещо,няма какво друго да правиш..

righteous
06-25-2011, 06:40
ии азз нее знаам каАкво даа правяя вееечее..

eXxXciTeD
06-25-2011, 10:02
2 варианта. Щом ти е взел номера явно има някакъв интерес. Ако е смотльо просто очаква "подходящия момент". Ако е играч, добре се е справил, ще ти звънне след някой ден, а ти ще скочиш на телефона и ще сияеш :D
П.С.
Не се унижавай с това "Забрави да ми звъннеш :S "