PDA

View Full Version : Напоследък нещата са различни



LuFlee
06-24-2011, 22:19
Заедно сме от 8 месеца/аз съм на 17,а той на 19/ и преди всички знаете-беше страхотно.Познаваме вече родителите и приятелите на другия и при събирания и един вид всеки се познава с всеки/от моята и неговата компания/.Той ми беше първият и в продължение на не знам колко месеца си мислех,че това е най-страхотното момче,с което съм била.Показваше ми само положителните си качества,докато аз първа започнах да се заяждам и да се карам.Вече от 1-2 месеца нещата се попромениха.Започнахме по-често да се изнервяме един друг и да се караме.Аз особено му говоря какви ли не неща,докато той не ми говори толкова остро.Най-лошият скандал се случи преди няколко дена.
Стана на въпрос,че аз ще заминавам през ваканцията и няма да можем да се виждаме.Обясних му,че не зависи от мен въпреки,че и аз искамда остана с него и обедих майка ми да не заминавам веднага ,а по време на ваканцията да ми дойде на гости за няколко дни.Скандалът се случва в продължение на 3-4 дена.Той ми правеше страхотни проблеми за това,че искал да остане с мен и нямало да издържи толкова време без да ме вижда.Обясняваше ми колко ме обича и че много го боляло от това,че ще замина.Аз му обяснявах как приемам това като предизвикателство за връзката ни,но той не и не.Сякаш беше малко дете,което не го интересуват нещата около него ,а иска своето/въпреки,че той казва,че не е така/.Една вечер си говорехме и той се разплака по телефона,защото никога не му се сбъдвали плановете.Щяха да му купуват кола и да си намери работа,аз да остана за повече време с него,но в един ден всичко това се провали.Той се срина и въпреки,че беше по телефона,аз го усещах как все едно е ...със егати лабилната психика.Какви ли не неща не ми каза/това било край,за него нямало нищо повече да се случва,никой не се инт от него и тн/ в яда и болката си,че се хванах за главата.Човекът в който се бях влюбила и на който разчитах,че ще е силен се оказа много слаб.Той ми обясни,че понякога имал моменти,когато всичко му се насъбирало и съжалява,че е показал слабостите си пред мен.От онази вечер насам...всеки път щом говорим по телефона или си пишем/защото чак утре ще се виждаме от както стана скандала/ се сещам за това колко жалък ми изглеждаше.Той се срина пред мен,обяснявайки ми,че ме обича и колко съжалява,че поне това да останем по-дълго заедно няма да се сбъдне.Честно казано аз не го намирам за толкова трагично,защото човек сам си прави живота,а и му обясних,че понякога някои неща не зависят от нас дори и да сме си направили планове,но това не означава,че трябва да се предадем и да спрем да живеем.Та...от този разговор това момче започна да ми се вижда слабо и...не е същото.Започнах да виждам повече лошите неща и да се дразня от някакви думи.Днес майка ми каза 'трябва да си намериш мъж с пари' -въпреки,че не съм съвсем на нейното мнение,се сетих точно за това,когато той днес ми каза,че за утре не разполага с много.Вината не е негова,а на родителите му,но това е друга тема,да кажем просто,че предпочитат брат му пред него.

Та...всяка една по-слабо изречена дума,всяко измънкване под носа,мълчанието по телефона и тн. толкова ме дразни.Кажете ми...сигурно аз греша.

monoemo
06-24-2011, 22:31
... имах и аз подобен проблем .. седнахме поговорихмебез да си крещиме . първо го попитах какво съм аз за него .. после и аз му казах какво чувствам . Миналото лято и на мен така ми се беше наложило да замина ... заминах през цялото време си мислих край той ме забрави ужас .... бях се адски много филмирала и накрая така и стана .. после не се погледнахме ... в този случай не си ти виновна не зависи от теб дали ще заминеш или не , а това че се държи катодете си е негов проблем ... явно не може да проумее , че не си на неговите години ;х

DarkTemplar
06-24-2011, 22:32
Малки сте, нямате опит и разсъждавате повърхностно. Пък и сте нетолерантни и неотстъпчиви, което допълнително затормозява връзката ви.

За слабостта му - всеки си има такива моменти, не го намирам за срамно (макар че не си падам по цивренето). Виж ако искаш приятеля ти да е лишен от емоции супер-герой, това е друго.

Като цяло ми прави впечатление, че злоупотребяваш с доброто му държание към теб. Ако бях на негово място, досега да съм ти раздал някой шамар (макар че не посягам на жени). Всъщност по-скоро бих те наредил жестоко, та да ти държи влага повечко време. По-удачно е. ;)

Всяка жена иска мъж с пари, но не всяка може да си намери такъв. А и парите създават възможности, но не купуват щастие. Ако един човек е боклук, той ще си остане такъв, независимо дали има или няма пари.

Не мисля, че връзката ви ще я бъде, дано поне след края си направите необходимите изводи.

umri
06-24-2011, 22:34
Слаб е. Остави го.. да се научи, че топките не са му само за да събират пикня. Напълно нормална реакция от твоя страна.

Майка ти... явно съжалява за баща ти, щом ти говори такива глупости. Егоистична е и иска покрай теб и тя някой лев да намаже. Въобще не я слушай. Ку'рвенско, нарцистично мислене.

LuFlee
06-24-2011, 22:53
Еми тя разликата в годините умствено не се забелязва,но просто той има много повече привилегии от мен/макар,че живее с родителите си и има неща ,за които ги слуша/.Аз не мисля,че ще се забравим през ваканцията,но той ще бъде тъжен/по някое време,защото не вярвам и той да не си прекара добре/,че не е с мен.Казва,че е свикнал да се виждаме често и обича присъствието ми,а ако не можем да се виждаме през лятото,тогава когато го приемат студент ще се виждаме по-рядко.И двамата искаме да сме заедно,но...онова,което видях миналата вечер и слабостта му някак си ми падна в очите.Сега само си представям как си говорим по телефона докато съм там и той реве и ме обвинява,защо съм заминала.Той ми обясни,че до сега не е имал толкова силна връзка/макар,че според мен просто е свикнал вс му гаджета да си седят в София /.

Знам,че съм прекалено взискателна,защото той постоянно ми дава от себе си,а аз...попринцип го наранявам.Нямате си на идея как сме се карали по телефона през тия няколко дена.Аз съм си била сменяла мнението за това дали ще замина или не.Е да ама то не зависи от мен,един път говоря с майка ми,на др ден ми казва обратното...

И преди са плакали за мен,попринцип го намирам за нормално,но не го очаквах от него...да се държи така въпреки,че наистина в семейството му са много несправедливи и всеки ден кво ли не му говорят.За това му се възхищавах и исках да съм като него,защото е много търпелив .Той на другия ден вече се беше оправил,но остана смута и неловкото мълчание от миналата вечер.Тази вечер аз от своя страна...при мен се случиха няколко изнервящи ситуации и по някъв начин сигурно си го изкарах на него и да си призная не за първи път ми се случва да се държа грубо,щом и баща ми прави егати забележките 'ако бях аз до сега да съм ти дал да разбереш'.

orexovka
06-24-2011, 23:03
маце, ако не можеш да му простиш, че ти се е показал слаб, по-добре не се тормози с глупости, ами продължи напред ^_~

marin4itu
06-25-2011, 08:59
Той се е разкрил пред теб, защото няма на кой друг явно, ти си важна за него, престани да го изкарваш ревльо... Момчето не е виновно, че те има за наистина много близка, а ти му се дразниш.. Егоистично е.. Някой път, на човек като му се събере, просто откача, не вярвам да не ти се е случвало. Вместо да го изкарваш лигльо, седни и говори с него, че нищо във връзката ви няма да се промени, може да се притеснява, че ще му изневеряваш, знам ли..

eXxXciTeD
06-25-2011, 09:58
Естествено, че ще му е супер тъпо... лято е, той явно държи на теб и иска да сте заедно, а ти ще изчезнеш за дъъълго време. Това със цивренето е наистина причина да те отблъсне. В момента, в който мъжът стане по-емоционален и по-несигурен от жената, да има нужда тя да го "води" и утешава, някак си ролите се разменят, природата не е устроена така и няма как да не се чувстваш странно.

fenkaaa
06-25-2011, 11:20
Абе момиче осъзнай се!!!! Момчето наистина се е разкрило пред тебе и то чак след 8 месеца,ти ако го обичаше нямаше да говориш такива неща .. слаб бил незнам си кво,незнам си що.. ами колкото и да е силен един човек,когато обича някого има и моменти на слабост!! Моят приятел е на 20 и мнооого пъти се е разплаквал пред мен и какво да го оставя само заради това ли ?! ... осъзнайте се ..

lubomirky
06-25-2011, 12:07
хул, от много време чета как няк'ви шматки разказват, че приятелите им реват пред тях. само аз ли го намирам за ненормално? нормално е, когато видиш момче/мъж да плаче за такива неща, да го имаш за слаб. а се съмнявам, че която и да е жена/момиче иска да има до себе си някой ревльо. т'ва си е закон - женските реват, ние утешаваме, не обратното.