PDA

View Full Version : Нормално ли е за вас?



PoRcHeTaTa1
06-25-2011, 08:01
Искам само да попитам,нормално ли е гаджето ви да иска да прави секс с вас,дори когато Вие не искате.Имате някакъв проблем или ви е лошо?

Cucko0
06-25-2011, 08:13
хм..нормално ли е да съм гладна,а да не искам да ям... :-o

JekoV
06-25-2011, 08:16
Искам само да попитам,нормално ли е гаджето ви да иска да прави секс с вас,дори когато Вие не искате.Имате някакъв проблем или ви е лошо?

Нормално е от чисто биологична гледна точка, но от морална - НЕ! Тря да си страшен кретен да не можеш да си контролираш желанието за секс в такива моменти... пък ако държи на теб и да те кара когато не ти е добре или ти е лошо.. боже прави си извода колко много му "пука" за тебе и за това как се чувстваш.!

PoRcHeTaTa1
06-25-2011, 08:29
Мисля ,че си прав колкото и да ме боли :cry: :cry:

Eclipsercho
06-25-2011, 08:32
Не винаги, това, че на човека ти му се е приправило секс, когато на теб не ти се прави, значи че не му пука.. Това си е чиста физическа нужда.. Нормално е, ако ти го привличаш и т.н. Той няма как да го знае, докато не се стигне до момента, в който ти му го кажеш..

Ако му кажеш, че не ти се прави, а той си остава все така настоятелен.. тогава е друг въпрос.

JekoV
06-25-2011, 08:33
Не винаги, това, че на човека ти му се е приправило секс, когато на теб не ти се прави, значи че не му пука.. Това си е чиста физическа нужда.. Нормално е, ако ти го привличаш и т.н. Той няма как да го знае, докато не се стигне до момента, в който ти му го кажеш..

Ако му кажеш, че не ти се прави, а той си остава все така настоятелен.. тогава е друг въпрос.

НИе баш за това - второто говориме..

JekoV
06-25-2011, 08:36
Мисля ,че си прав колкото и да ме боли :cry: :cry:

А знаеш ли пък мен за кво ме боли... че всички жении АКО трябва да избирате между перфектния мъж за вас и фаталната грешка инстинктивно или не незнам винаги избирате грешния... ВИНАГИ.. Е тва боли много особено като си истински... и като гледаш как си сам.. а с някви яки момичета ходат някви отрепки карат ги да реват разбиват им сърцата... и некви е такива е тва боли... Да си истински бате и да те подминават, щото не си като тия "Грешните","Лошите"... В днешно време да си истински е най-голямото тегло...

JekoV
06-25-2011, 08:39
И наистина боли, щото вместо някой да ви даде любов вие избирате тоя каде само разруха ви дава после се настройвате негативно и казвате, че сички мъже са еднакви... и от там за истинския незабелязан мъж рядко остава нещо... Но за отрепкитеее винаги има.. за тия къде само ви лъжат... а за истинския остава само да плаща за грешките на някое жалко подобие на мъж... Е това боли... щото сяка втора е като тебе ;).. Ама те хората са го казали де хубавите ябълки прасетата ги ядат.. щом ви остроива.. евала..

PoRcHeTaTa1
06-25-2011, 08:55
Мислех си ,че този е различен.Нито е красив ,нито е богат исках само да ме обича.... поредната ми грешка,как да я поправя?? На мен не ми се струва нормално аз да кажа,че ми е лошо и не искам да правим секс,а той да ми отговори не ме интересува дали ти е лошо..... :smt102 :smt102

JekoV
06-25-2011, 08:59
Мислех си ,че този е различен.Нито е красив ,нито е богат исках само да ме обича.... поредната ми грешка,как да я поправя?? На мен не ми се струва нормално аз да кажа,че ми е лошо и не искам да правим секс,а той да ми отговори не ме интересува дали ти е лошо..... :smt102 :smt102

Ама точно така си е бе.. тоя трее да го спука некой от бой за тва, което е направил.. Тва си е направо притискане и граничи с насилието... Защото не е по твое желание и отделно става с налагане на неговата воля.. Как да я поправиш.. Просто му кажи чао без даже да му обясняваш защо... Друго не заслужават такива отрепки... ама как се такива ги избирате направо незнам!.. После мъжете били такива и онакива.. КЪВ МЪЖ Е ТОЯ БЕ БАТЕЕЕ... Мъжа преди всичко трябва да бъде разбран, да бъде човечен... пък да не говорим за мил,сърдечен и тн...

marin4itu
06-25-2011, 09:11
Ама друг е въпросът дали ти не му пускаш в месеца един път... Просто друга гледна точка.. :)

PoRcHeTaTa1
06-25-2011, 09:27
Да не му пускам много често,защото имам проблеми с яичниците и се лекувам и той го знае,и все пак не ме разбира :(

AlokiNn
06-25-2011, 09:59
Вие сте за филм истински мъж не истински мъж:lol: .. Като е тъп и неразбран го зарязваш и тва е.. Минаваш към следващия

NomNomNom
06-25-2011, 10:09
Ааа, не разбирам, аз съм винаги "за" секс.
Освен от 7 до 9 сутринта , ако съм се събудила току-що . А моя тогава най-много иска. Ама аз просто се правя на заспала и по някое време той спира да ме закача ;д.

Инак , не знам , ако не искаш секс, а той те притиска - значи е говедо и е хубаво да го разкараш.

naQkataRaota
06-25-2011, 10:11
Тоя си е чиста проба убитак; кажи му някоя люта попръжня и го разкарай. Не му пука за желанията ти, здравето ти, ами гледа да си изпразни т*пките. Това не егоизъм ами трябва да е мега тъп. Мен ме е страх на женско масаж да направя, да не би да я стисна по-силно, а той ръга приятелката си, въпреки че я боли (mega epic facepalm)

@marin4itu:
Няма значение момичето колко често му пуска. Връзката между двама души е преди всичко да държиш на другия, да ти е кеф да си с него/нея, а не да си хванеш някой/някоя само, за да има клатене

П.П. извинявам се за диалекта, писах в пристъп на емоции :)

AlokiNn
06-25-2011, 10:14
Защо толкова ви харесва освен да говорите на диалект и да пишете!?!?! :-o :-o :-o :-o :-o

SisiStrange
06-25-2011, 10:32
Не е нормално. Попринцип мен винаги ми се прави секс, но са ми се случвали няколко пъти в живота дни, в които искам само да ме гушнат и да си говорим. Тогава е много неприятно да ми се навират и да се търкат в задника ми. Особено пък, ако ми е зле или съм тъжна.

DarknessAngel
06-25-2011, 17:23
Не е нормално, поне за мен.

anonymous708973
06-25-2011, 17:27
Не е нормално. Попринцип мен винаги ми се прави секс, но са ми се случвали няколко пъти в живота дни, в които искам само да ме гушнат и да си говорим. Тогава е много неприятно да ми се навират и да се търкат в задника ми. Особено пък, ако ми е зле или съм тъжна.

Точно. Само че при мен е по-зле... като ми е лошо (разбирай зверски болки в корема) или съм болна, дори не искам да ме прегръща. Става ми жега, гадно ми е, задушно ми е...

Слава Богу, никога не се е случвало да ме ръчка в такъв момент за секс. На мен ми се иска повече :Д
Пък ако тръгне да ми обяснява как не му пука, няма да види секс никога вече.

Loooooser
06-25-2011, 17:52
JekoV и PoRcHeTaTa1 що не се вземете? :D
А ти си поговори с него и се разбери! Не е нормално както и да го погледнеш (Ако има чувства към теб)
Ако няма е нормално просто иска секс.. без да му е зор как ти се чувстваш.. :) :x

Korrnyy
06-25-2011, 18:04
Много пъти се е случвало, но като му кажа, че не искам той ме оставя без да се цупи. Просто ме гушка :smt007

Shia
06-25-2011, 20:38
Моето момче ме разбира и се съобразява,когато не ми се прави секс и то главно през месецния ми цикъл.
Не,че не можем да правим секс,един бърз душ на струя изчиства всичко,но знае,примерно,че първите дни ме боли и ще ме боли още от секса.
Страшно се възбуждаме тогава,но е търпелив и смед това си наваксваме.
Същото се получава и когато съм силно притеснена за нещо,просто не предизвиква нужда от секс.
Аз също се съобразявам с него,когато е изморен,но не ни е проблем да има моменти на неправене на секс.Сексът ни е редовен и пълноценен и не усещаме липсата му .

mimsi7o
06-25-2011, 21:54
Мисля ,че си прав колкото и да ме боли :cry: :cry:

А знаеш ли пък мен за кво ме боли... че всички жении АКО трябва да избирате между перфектния мъж за вас и фаталната грешка инстинктивно или не незнам винаги избирате грешния... ВИНАГИ.. Е тва боли много особено като си истински... и като гледаш как си сам.. а с някви яки момичета ходат някви отрепки карат ги да реват разбиват им сърцата... и некви е такива е тва боли... Да си истински бате и да те подминават, щото не си като тия "Грешните","Лошите"... В днешно време да си истински е най-голямото тегло...

.. Прав си :П Няма нищо по - лесно от това , жена да избере между мъжа когото тя обича и мъжът , който я обича :) Винаги бих избрала 1вото , дори връзката ни да е невъзможна .. ;п Бих пропиляла цяла една стабилна връзка заради 1 льохман :) Тръпката е нещо неописуемо ;п

regalizaciq
06-25-2011, 21:57
Точно като имаш проблеми трябва да правиш секс.

А клишето с главоболието...точно при секса се отделя хормон, който оправя болките!

mimsi7o
06-25-2011, 21:57
Моето момче ме разбира и се съобразява,когато не ми се прави секс и то главно през месецния ми цикъл.
Не,че не можем да правим секс,един бърз душ на струя изчиства всичко,но знае,примерно,че първите дни ме боли и ще ме боли още от секса.
Страшно се възбуждаме тогава,но е търпелив и смед това си наваксваме.
Същото се получава и когато съм силно притеснена за нещо,просто не предизвиква нужда от секс.
Аз също се съобразявам с него,когато е изморен,но не ни е проблем да има моменти на неправене на секс.Сексът ни е редовен и пълноценен и не усещаме липсата му .

хахахахах ЕБА*ТИ ИЗКУСТВЕНАТА РЕКЛАМА ДЕТО СИ НАПРАВИ ;д Защо не си кажеш истината , ами ми пишеш глупости :Д :Д Забавна си ;д

GabrielleShayk
06-26-2011, 00:27
Аз не бих търпяла да бъда с някой,който не зачита нуждите ми и т.н Какво за Бога ще правим заедно,ако него го интересува само единия секс???

sladkotykate
06-26-2011, 05:14
На мен ми се е случвало,но го погледни от хубавата страна на нещата-дори в момент в който не "блестиш" той пак те желае.

aLLa
06-26-2011, 06:02
Искам само да попитам,нормално ли е гаджето ви да иска да прави секс с вас,дори когато Вие не искате.Имате някакъв проблем или ви е лошо?

Нормално е от чисто биологична гледна точка, но от морална - НЕ! Тря да си страшен кретен да не можеш да си контролираш желанието за секс в такива моменти... пък ако държи на теб и да те кара когато не ти е добре или ти е лошо.. боже прави си извода колко много му "пука" за тебе и за това как се чувстваш.!

Напълно съм съгласна..
Аз също съм била с такъв човек. Лошото е.. че тогава се чувствах като предмет, задоволяващ прищевките му :?

Shia
06-26-2011, 08:51
...

хахахахах е***ТИ ИЗКУСТВЕНАТА РЕКЛАМА ДЕТО СИ НАПРАВИ ;д Защо не си кажеш истината , ами ми пишеш глупости :Д :Д Забавна си ;д

Съжалявам,ако съм по-късметлийка от други хора.Това е истината и колкото и нереално да ти иглежда има и хора,които биха пропуснали няколко дни,за сметка на много повече изпълнени с интимности ;] .

MakaronUduSHvaCH
06-26-2011, 10:04
Не, не е нормално, гаджето ти е безчувствен, дръвник, който мисли, за собственото си удоволствие :)

mimsi7o
06-27-2011, 21:25
Съжалявам,ако съм по-късметлийка от други хора.Това е истината и колкото и нереално да ти иглежда има и хора,които биха пропуснали няколко дни,за сметка на много повече изпълнени с интимности ;] .[/quote]

Г-ца ПРОФЕСОР ми обяснява какво си мисля и какви хора има :Д Осъзнай се :) Както си написала , че си късметлийка , така ще ти замине късметчето много бързо мила :) Доброто не се дава , за да се разхвалва напред и назад ;п Ама то колко ли е истина от това , което пишеш ;п само ти си знаеш :)