PDA

View Full Version : Какво й става ???? ;(



tear
06-25-2011, 08:23
Не знам дали това е правилния раздел, ако не е преместете темата . И така ... на една много добра приятелка и става нещо - оня ден всичко си беше ок , свършихме даскало (в един клас сме) и тя излезе с едни фр , аз с др - до тук всичко си е ок , НО вечерта и писах в скайп и не ми отговори - помислих си нищо може да не е на компа , НО на другата сутрин отивам към училище и и званя и се разбрахме да се видим до даскало - видяхме се и тя ми вика - ай на кафе - тръгнахме към центъра и ТЯ САМО МЪЛЧИ - ей така вървим си и ни си казваме нищо - питах я какво и е - тя нищо ми няма и таи сигурно 10 пъти , видяхме едни познати и с тях говори - а с мен не , след обяд няколко фр и звъняха , писахме и по скайп - пак нищо - а не сме се карали за нещо - не знам вече какво да правя :-o

monoemo
06-25-2011, 08:37
сигурно си има проблеми в къщи които не може да сподели .. :?

zero
06-25-2011, 08:50
Чеее тоо не е задължително да говориш винаги :)
>> За нея най-вероятно е достатъчно да знае, че има някой до нея в тежки моменти :)
>> и понеже си по-близка с нея, предполагам затова грохва така, най-вероятно не иска другите да я виждат такава :-o
то и на мен ми се е случвало да съм в кофти ситуация да изляза с някой авер и да си поиграем на мълчанка, ама и тогава е забавно :lol:

gummybear
06-25-2011, 08:58
може просто да не и се говори :)

stigmata
06-25-2011, 09:03
Може да е разбрала нещо за теб,което не трябва!

denkagb
06-25-2011, 09:32
Чеее тоо не е задължително да говориш винаги :)
>> За нея най-вероятно е достатъчно да знае, че има някой до нея в тежки моменти :)
>> и понеже си по-близка с нея, предполагам затова грохва така, най-вероятно не иска другите да я виждат такава :-o
то и на мен ми се е случвало да съм в кофти ситуация да изляза с някой авер и да си поиграем на мълчанка, ама и тогава е забавно :lol:

И аз съм на това мнение.
Абе каквото и да е,особено ако е нещо сериозно, рано или късно ще се разбере ;-)

tear
06-25-2011, 11:17
благодаря на всички за съветите, но явно и се говори ама не с мен и другите ни фр, а с едни други момичета , дори и в момента си пишат

stigmata
06-25-2011, 11:20
Тя ще се осъзнае,но дано не е прекалено късно!

tear
06-25-2011, 13:11
плс, пишете , не знам какво да правя вече - преди малко и пратих смс и пак нищо

Chacho
06-25-2011, 13:14
Остави я намира малко. Какво като говори с някой друг в момента, не е краят на света. Ако е имала намерение да говори с теб, да го е направила вече.

Anonimka55
06-25-2011, 13:15
Може тия другите нейни фр да я настройват срещу теб или нещо такова .. Откъде да знаеш има всякакви хора :o

Chacho
06-25-2011, 13:17
Нека й настроят радиовълните :D

Tonni
06-25-2011, 13:23
Може и да е направила нещо и да се чувтсва гузно пред теб.Наскоро мой наистина добър приятел направи нещо подобно,просто спря да ми говори и се прави,че не съществувам.Мои близки приятелки ми казваха,тъй като той преживя семейна трагедия,че просто сега има нужда се сърди на някой,но нещата не се оправят и няма да се.Аз се опитах да направя нещо,но не стана.Опитай се да говориш с приятелката си и да си изясните нещата :)

shoael
06-25-2011, 13:53
Дай й малко време. Колкото повече искаш нещо от някой, той толкова повече не ти го дава. Като не й се говори с теб не означава, че е задължително да ти се сърди или да става нещо. Пък и да става нещо тя ще си го каже. Ако ли не тогава си е неин проблем. Не се вкарвай във филми.

denzito
07-19-2011, 21:24
Тая е ебаси дебила.Много мразя такива .Само те разиграват и се правят на интересни.

jakkiee
07-19-2011, 23:28
сигурно си има проблеми в къщи които не може да сподели .. :?