PDA

View Full Version : Изгаряне



p0lina
06-25-2011, 09:17
Много се колебаех къде да пусна темата дали тук дали в '' здравни проблеми и болести '' реших да е тук, ако е грешен раздела моля да преместите темата. Така.. в четвъртък изгорях, защото бях на язовир.. добре положението беше добре, но аз сама съм си виновна, защото не трябваше вчера да ходя на басейн.. Вчера изгорях още повече и този път и лицето ми изгоря.. Мажа се с крем болката поотихва, но проблема ми е , че имам мъничка торбичка под лявото око, и вероятно от слънцето днес започна малко по малко да се подува.. не знам какво да направя.. мазах си и лицето с крем, но тази торбичка нито спада , никакъв ефект.. Притеснявам се заради собствената си вина сега да не страдам жестоко, защото не знам дали ще се подуе повече .. ако имате някаква идея с какво да се мажа - предложете я. И моля без глупави коментари!

bubbety
06-25-2011, 09:57
Незнам какъв друг съвет да ти дам освен да ти кажа да отидеш на лекар.Той най-добре ще знае от всички във форума.Успех :)

LipSy
06-25-2011, 11:19
Аз също ти препоръчвам да отидеш на лекар, защото той най-добре може да ти каже с какво да се намажеш. Аз лично не знам какъв крем да ти препоръчам, обаче някои други от форума може и да имат идея. Все пак наистина отиди на лекар, а не използвай кремове ей така.