PDA

View Full Version : Имам проблем.



FantasyBoy
06-25-2011, 09:56
Здравейте
Наскоро взех много да се притеснявам понеже се чувствам някак си странно.
Сега ще ви опиша симптомите и какво съм праавил преди това.
Зрението ми е ясно ,но виждам всичко наоколо малко по-странно от преди все едно нещата са нерелани(като чели си се загледал в една точка и си мислиш за нещо само дето аз не гледам в една точка но ефекта е същия). Когато работя или правя нещо физическо съм добре, но ако седна или легна направо заспивам... все едно цял ден съм копал нивата :). Товаа се случва дори и да не съм работил разликата е ,че като работя или не му обръщам внимание на това или просто така ми е по-добре. Общо взето е това.Апетит,настроение всичко останало е както трябва.
Не пия , пуша по 1 кутия на ден, по принцип не употребявам наркотици но съм пробвал трева и "бяло". Трева см пушил преди 2-3 год. 1-2 пъти. Бяло преди 2 год. но малко 1-2 малки линии. Наскоро по баловете употребих пак бяло(около 1 гр.) и алкохол (половин шише шампанско и 2 малки чаши уиски). Мисля че 1 седмица след тази употребва започнаха да се появяват тези оплаквания.
Друга информация заа мен: Момче на 21г 75кг. кръвно нормално даже кардиограма ми е правена и всичко си е ок. Не съм боледувал от тежки болести само грип( то е нормално това) до сега съм нямал никакви оплаквания. Моля кажете някво мнение щото чак не се трае.. все едно си друг човек.
Благодаря

theonlyone123
06-25-2011, 10:19
Преумора . Просто един ден не пуши , не пии , не излизай и легни да спиш , да си почиваш !
Ако след това продължават тези проблеми - отиди на лекар ! :)
Дано не е нещо сериозно :) :)

SuNsEt
06-25-2011, 16:05
Веднъж ми се беше случило.Бях на лагер за 10 дена и първите 4 дена въобще не си бях лягала да спя.На 5тия ден ли кога се разхождах из природата и вече тотално всичко ми изглеждаше като филм,когато ми говореха все едно беше ехо...абе мани.ЧУвствах,че живея в съня си.Накрая се претрепах от невнимание. 8-) Така,че...преумора е.Трябва да си легнеш и да си починеш.Дори и 3 часа да са,пак ще има положителен ефект.

bloodyF
06-25-2011, 18:44
оу и на мен ми се е случвало..
преумора, недоспиване и жега..

напоследък съм така често..а миналата седмица бях пила предната вечер, не си бях доспала и кадрите от снощи ми се виждаха като на..филм..забавен каданс .. 8-)

FantasyBoy
06-25-2011, 19:16
Най-вероятно е това. Като се замисля ежедневието ми минава сутрин 7 часа ставам за работа прибирам се към 2 след това стоя пред лаптопа няколко часа после филм и то става 10-11 като легна паак гледам филм докато заспя и общо взето 6-7 часа сън имам.
Ще си взема отпуска няколко дена и по цял ден ще си спя :) да видим какъв ще е ефекта ако ли не се подобри най-добре да отида на лекар за всеки случей.
Благодаря Ви за отговорите :)