PDA

View Full Version : Мракът, който, закри прекрасната принцеса.



nkboy
06-25-2011, 12:18
Здравейте! Просто искам да споделя това, заради което изпитвам болка в момента. Всичко започна на 15 април, когато излезнах от болница, където имах престой от 3 седмици и тн.н.. Тогава разбрах, че моето момиче е направило опит за самоубийство (така поне твърди) , защото е смятала, че ми се е случило нещо. В същата вечер тя ми се обясни в любов, аз направих същото. И всичко беше перфектно. Пишехме си сърчица, целувки, прегръдки по скайп. Обаче проблемът беше, че между нас има голямо разстояние.Аз живея в един град, а тя в друг. Няколко пъти й предложих да отида до нейния град, обаче тя отказа. Започнах да се съмнявам... Беше ми кофти.. Тя ми казваше, че й е неудобно да се вижда с хора, които познава от скайп.. Окей, мисля, че я разбрах, обаче аз не й бях просто приятел, аз й бях гадже. Доста се съмнявах, че няма някое друго момче... Просто това разстояние ме убиваше.Няколко пъти й казвах, че се притеснявам дали всичко което си пишем по скайп, съществува в действителност.Тя ми отвръщаше с положителен отговор, обаче в крайна сметка винаги предлагаше да се разделим заради това мое съмнение.Писал съм й стихотворения и какво ли не съм й казвал. Вчера също си изразих болката пред нея, че не се виждаме, обаче тя ми каза, че не съм я разбирал, и каза, че ме къса.
Много съжалявам за това,че й го казах. Смятам, че тя беше моята принцеса, сродна душа и тн.н... Исках да изживея живота си с нея, обаче :( .... Та, като казах, че няколко пъти съм й предлагал да отида до нейния град, имах предвид следното.. Тя винаги казваше, че е заета или казваше някакви нелогични оправдания, а в същите дни през цялото време беше на скайп.
Просто исках да изразя болката си....

monoemo
06-25-2011, 12:27
а поне виждали ли сте се поне дори веднъж ?

nkboy
06-25-2011, 12:40
не, не сме се виждали. Само на снимки в скайп... :(

monoemo
06-25-2011, 12:42
еми просто не мисля че ако не се видите ще се получи нещо ... , а това връзка от разстояние не е връзка .... няма ятръпката при целувките ., прегръдките ... ;х .. Просто давай напред огледай се има много момичета ... , а когато тя разбере какво е загубила сама ще си е виновна

w0sh
06-25-2011, 12:42
:razz:

epic thread.

http://i51.tinypic.com/j80fm8.jpg

NomNomNom
06-25-2011, 12:50
Не мога ;д Даже майка ми беше лол'д ;д

:smt026

Violenza
06-25-2011, 12:52
Принцесата с тия откази за среща да не се окаже някой принц?

Ssummerjam
06-25-2011, 13:04
^принц пак добре ако е, ми да не е някой тинясал жабок :razz:

forside1
06-25-2011, 13:28
Тя е направила опит за самоубийство без дори да те е виждала,е това е смелост ! :D
Като оставим това,за мен не може да съществува връзка без партниорите да са се виждали поне веднъж.За това слез на Земята и започни да мислиш трезво :)

marin4itu
06-25-2011, 16:58
Мисля, че се заблуждаваш, че сте имали връзка... :D

SorrowEyes
06-25-2011, 17:30
Добре бе, не сте се виждали, а сте гаджета ?! :shock: :shock: :shock:
WTF ? ](*,)

RageAgainstTheMachine
06-25-2011, 18:26
Добре бе, не сте се виждали, а сте гаджета ?! :shock: :shock: :shock:
WTF ? ](*,)

Да бе , кви са тея нови модерни начини 8-)

http://1.bp.blogspot.com/_S00ML0x4bxk/S8O8UwcwLVI/AAAAAAAAACI/xOozp2QxI6A/s1600/4606_lol%2520Fail.jpg

Auriss
06-25-2011, 18:31
Вие май не сгрявате дебелашката ирония ...
Ех ,деца ,деца...Тролнати бяхте

myNameIsImmortal
06-25-2011, 21:58
аз с момето момиче, се запознах в скайп, и понеже е от тук, но учи чакк в софия и един ден си писахме и исках да се запознаем лично станах от скайп, звъннах й и й казах: Днеска повече няма нито да ти пиша, нито да ти звъня.. не ми се обаждай и ти..
Изключих си телефона, качих се в колата, 2 часа път до софия, отидох пред тях, звъннах на звънеца и се видяхме.. и така започна всичко и сега всяка седмица, петък, събота, неделя и понеделник съм там при нея.. и тя е тук сега цялата ваканция и от септемрви сме заедно в София 2мата.. тя ще си учи там, аз ще съм студент там и така :)

Така, че ако искаш нещо, не предлагаш, а направо действаш.. дигаш си чукалата откъдето си, хващаш рейс или вклак и пред тях..
Аз я примамих да си каже адреса нали в смисъл ние от доста време си пишехме, звъняхме си по телефона и т.н. и й викам сега си седя пред нас.. гледам си бялата къща.. а ваща каква е на цвят.. и тя нали ми казва сива.. и аз пак мълча.. и след това пак сега си седя пред нас на нашата улица.. а вашата как е? и тя като ми я каза, веднага я вкарах в gps-а и така :)


Успех :)

horacio
06-25-2011, 22:24
аз с момето момиче, се запознах в скайп, и понеже е от тук, но учи чакк в софия и един ден си писахме и исках да се запознаем лично станах от скайп, звъннах й и й казах: Днеска повече няма нито да ти пиша, нито да ти звъня.. не ми се обаждай и ти..
Изключих си телефона, качих се в колата, 2 часа път до софия, отидох пред тях, звъннах на звънеца и се видяхме.. и така започна всичко и сега всяка седмица, петък, събота, неделя и понеделник съм там при нея.. и тя е тук сега цялата ваканция и от септемрви сме заедно в София 2мата.. тя ще си учи там, аз ще съм студент там и така :)

Така, че ако искаш нещо, не предлагаш, а направо действаш.. дигаш си чукалата откъдето си, хващаш рейс или вклак и пред тях..
Аз я примамих да си каже адреса нали в смисъл ние от доста време си пишехме, звъняхме си по телефона и т.н. и й викам сега си седя пред нас.. гледам си бялата къща.. а ваща каква е на цвят.. и тя нали ми казва сива.. и аз пак мълча.. и след това пак сега си седя пред нас на нашата улица.. а вашата как е? и тя като ми я каза, веднага я вкарах в gps-а и така :)


Успех :)

Малко момчета биха имали смелостта да направят нещо подобно. Бравооо супер яко е :grin: От колко време сте заедно ако не е тайна? 8-)


Авторе мисля, че момичето те пързаля. Опитай се да я предразположиш да ти каже истинската причина, за това, че не иска да се видите. Минавала съм през подобно нещо, но ние се видяхме.

bootyboy
06-25-2011, 22:38
значи щом не иска да се видите не те взима на сериозно, знам, че боли..аз те разбирам, но не си заслужава да правиш глупости заради нея..интернет любовта е ужасна в повечето случаи..познавам и щастливи двойки запознали се в нета, но са малко..най- добре не се занимавай повече с нея, блокирай я и с времето ще я забравиш иначе ще продължиш да страдаш..едва ли нещо ще се промени и ще иска да се видите

IseeDEADbodies
06-26-2011, 00:10
живота е гаден и несправедлив... :lol: :lol: :lol:

Colouring
06-26-2011, 14:10
Аз викам да оставиш тая скайп любов и да си намериш истинско гадже.

NomNomNom
06-26-2011, 14:37
аааааааааааа

GabrielleShayk
06-26-2011, 16:54
Щом се е опитала да се самоубие сигурно наистина има чувства,но все пак минавало ли ти е през главата,че снимките,които ти праща може да не са нейни и затова не иска да се срещате?

ADMIRALKA14
06-26-2011, 17:13
Принцесата с тия откази за среща да не се окаже някой принц?


принц пак добре ако е, ми да не е някой тинясал жабок :razz:

+1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BaffaLsc
06-26-2011, 18:20
Ако не се видите, смисъл от тази връзка НЯМА..
По дяволите, кой би приел нещо подобно, връзка по скайп, + тва да влагаш чувства..

antifashionshit
06-26-2011, 19:49
Мракът, който ЗАПЕТАЙКА закри прекрасната принцеса.
<333

slavvito
06-27-2011, 08:43
явно хич не е принцеса,а някоя лоша вещица :D разбирам болката ти,защото ти си вярвал в тази връзка,а тя не :? не трябва да се отчайваш заради посредствени хора,продължи напред и не вярвай на такива връзки в нета

fenkaaa
06-27-2011, 09:55
Може да живо да е много грозна и да се срамува :D