PDA

View Full Version : Магазин за наргилета.



NomNomNom
06-25-2011, 13:41
Хай хора,
Искам да купя на мъжо ми наргиле . Може ли да ми препоръчате магазин из Софията ? Инак бих го поръчала и от нета , ако имате опит с купуването - моля ви , споделете.
Мерси предварително :>

joronir
06-25-2011, 14:18
В На тъмно съм виждал но няма толкова голям избор но се пак пробвай !

SuNsEt
06-25-2011, 15:12
Да бе,На тъмно...на Женския пазар има колкото щеш магазини за наргилета от 10 до нз си колко лева.Аз взех на едно момче преди година супер якото за 15 лв.

joronir
06-25-2011, 16:24
Да бе,На тъмно...на Женския пазар има колкото щеш магазини за наргилета от 10 до нз си колко лева.Аз взех на едно момче преди година супер якото за 15 лв.
Веднъж като бях там имаше няква майка дето правеше проблем на продавача на долния етаж защо е продал наргиле на непълнолетен....-.- (сина и)

eclipse06
06-25-2011, 16:30
Царството на наргилетата, мухоморка, някой магазин за цигари и алкохол :-o

SuNsEt
06-25-2011, 16:51
Да бе,На тъмно...на Женския пазар има колкото щеш магазини за наргилета от 10 до нз си колко лева.Аз взех на едно момче преди година супер якото за 15 лв.
Веднъж като бях там имаше няква майка дето правеше проблем на продавача на долния етаж защо е продал наргиле на непълнолетен....-.- (сина и) И какво от това?

Ако според майката не трябва да се продават наргилета на непълнолетни,а авторката също е такава,то по тази логика никъде не трябва да и продадат.

А и какво значение има?Едно 13 годишно хлапе цигари може да си купи,та наргиле ли да не може?

NomNomNom
06-25-2011, 17:11
Мерси много за отговорите !
Инак, аз съм почти на 18 , мойо става на 21, ако трябва с майка ми ще ходя да го купувам, или с него , няма ядове ;д
За магазина на Ботев ми казаха , друго инфо за него имате ли , има ли сайт ( абе, май ще е по-добре сама да отида през седмицата )