PDA

View Full Version : Знам, че не трябва,но..



Sa4kiSabiram
06-25-2011, 14:56
Здравейте :))
Имам си приятел от около 10 месеца - той е най - милото и нежно момче на света, кара ме да се чувствам специално постоянно и използва всеки момент, за да ми покаже колко ме обича, но ако трябва да съм честна не е от най - красивите.Скоро замина да работи в Испания при баща си и за съжаление оттам не можем да се чуваме, защото нещо не е наред с честотите.
Отначало ми беше много гадно, понеже разчитам само на единия скайп в събота и неделя (през другото време приятеля ми работи) , но месец преди да замине се случи нещо странно, което прераства в нещо не особено добро...
Бях в автобусса прибирах се и бях седнала, а малко по - напред имаше едно момче, толкова готино, казвам ви което и момиче да го види няма начин да не го хареса веднага простооо адския сладур от главата до петите.Та той през цялото време ме гледаше и ми се усмихваше, но аз нищо, просто ми стана приятно.Познат ми беше отнякъде, но не знам откъде.После се оказа, че живее в съседния блок, слязохме на една спирка той вървеше зад мен.По - късно пак го видях и той явно мe позна, защото пак ме гледаше.Оттогава го виждам сигурно вече 10 пъти и всеки път той ме гледа и се усмихва, като предпоследния път дори беше в едно заведение и ми махна усмихнат до уши. Аз обаче знам че си има приятелка, едно момиче го е виждало с нея. Не знам защо обаче той се държи така сякаш ме харесва, дори когато се разминаваме по улицата, когато се обърна той гледа след мен , даже хора , които не са го виждали , но съм им разказвала за него когато го видят как ме гледа веднага разбират че това е той.
Аз обаче не знам какво ми става не е типично за мен, но започнах да си мисля все за него, дори да си представям някакви неща. ПРиятелят ми вече ми е много предсказуем..не може да ме изненада с нищо,а като знам че няма да го има 5 месеца усещам вече нуждата от ласки, от някаква тръпка, а не съм такова момиче по принцип.
Вчера обаче стана нещшо странно...видях това момче с друго момиче, не с приятелката му и се целуваха. Тръгнахме с една приятелка зад тях и ги застигнахме седнахме на една пейка,а той като ме видя веднага предложи на момичето с него да застанат на една ограда точно срещу нас. През цялото време беше нервен и се разхождаше напред назад, като не спря да ме гледа дори когато я прегръщаше.Аз обаче се направих, че не ми пука и си говорих с моята приятелка. През Почти цялото време стоеше на 2 метра от момичето, дотолкова я заряза, че чак тя отиде при него да му се хвърля на врата. Около нас имаше много пейки можеха да седнат навсякъде,но не - той искаше да си стоят там - срещу нас. Аз станах да направим едно кръгче, за да видя дали като се махнем ще тръгнат и те, и в момента, в който аз станах те седнаха другаде.След малко минах по същия път, като усетих че той още отдалече ме гледаше и не спря да ме гледа докато не приближих към него, защото момичето с него вече му се скара. Имаше едни момчета до тях и те взеха нещо да ме свалят и на него хич не му стана приятно :Д После отидох изпратих си приятелката и се върнах нарочно по същия път обаче ги отминах като малка гара и двамата.Та.. знам, че трябва да си стоя и да чакам приятеля си ,но наистина имам нужда от тръпка, а това момче е тооолкова сладко , простоо... Вие какво смятате какео да правя и какво значи това поведение от негова страна?

Sa4kiSabiram
06-25-2011, 15:30
е явно темата ми или е прекалено дълга за вас или не е интересна

umri
06-25-2011, 15:40
Иска да те чука. Какво може да значи. Има си приятелка, целува се с втора, гледа трета. Ясно е. Странно, че не те е заговорил още. Може да е срамежлив.

Sa4kiSabiram
06-25-2011, 15:46
Иска да те чука. Какво може да значи. Има си приятелка, целува се с втора, гледа трета. Ясно е. Странно, че не те е заговорил още. Може да е срамежлив.

хах кефиш ме :-P директен си

georgimalinov
06-25-2011, 16:16
Иска да те чука. Какво може да значи. Има си приятелка, целува се с втора, гледа трета. Ясно е. Странно, че не те е заговорил още. Може да е срамежлив.
Точно тва означава :) Защо си мислиш, че когато ти си го видяла да се целува с друго момиче, той е седнал точно пред теб и на разстояние от нея... за да си мислиш, че той предпочита теб пред нея и така да влезне в гащичките ти :P

Dannie96
06-25-2011, 16:22
донякъде те разбирам. любимия е далеч за дълго време и в същото време твой съсед, който е мн мн мн готин(доколкото разбрах от написаното), се заглежда по теб. ако държиш на приятеля си, отбягвай г-н Секси. но ако искаш няква тръпка се запознай с момчето и може да ти излеза късмета( пък и щом е по хубав не мисля че трябва да се замисляш :) )

alice13
06-25-2011, 19:30
Иска да те чука. Какво може да значи. Има си приятелка, целува се с втора, гледа трета. Ясно е. Странно, че не те е заговорил още. Може да е срамежлив.

+1 Може да е готин, но ще ти изневерява. По добре си чакай твоя :)