PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!



dnice
06-25-2011, 15:47
Здравейте.Ето накратко моята история - всичко започна миналата година по това време.бях в чужбина да работа и имах 2 годищна връзка с момиче от България.Отидох в чужбина юни месец и след 2 седмици скъсахме.И така,тогава се появи момичето за което говоря.започнахме да си пишем във фейсбук цяло лято,като се прибрах в бг започнахме връзка която траеше седмица..тогава не ме болеше.Около нова година ние се събрахме пак и бяхме безкрайно щастливи..докато не дойдох отново в чужбина.знам ще кажете не е трябвало да я оставяш но дойдох тук защото наистина трябва да изкарам пари,а и пари ни бяха необходими за бъдещето,което бяхме планували заедно.Отначало всичко тръгна гладко,но последваха караници,и то много,просто поради стечение на обстоятелствата тя неможеше да влиза в скайп и смс-те бяха единствената ни връзка.По 2-3 на ден.всичко тръгна на зле,много се ядосвах,мислих че всичко което ми казва е причина да се дразня и логичното се случи..преди 2 седмици скъсах с нея.Не скъсах с мисълта никога повече да не сме заедно,а просто опит да я накарам да разбере че от нещо не съм доволен.И така.минаха се 2 дни и на мен започна да ми става много мъчно,надявах се да се обади да ми пише,но нищо не се случи.Така че седмица след като скъсахме и се обадих аз.Казахме си и двамата на кой каквото му тежи,разговора беше повече от 3 часа и ми изглеждаше че всичко пак ще е наред,докато не каза че все още не сме заедно.И така съгласих се с решението и мислих че и трябва време да размисли иили че просто чака да и се помоля,и знаех че скоро ще ми се обади.И това не стана.Не издържах и и звъннах аз пак имаше дълъг разговор,и тогава тя ми каза че е решила.Искала бъдеще с мен,ни просто не го виждала.Долавях в думите и несигурност,а още повече-твердеше,че все още ме обича и държи на мен и че можем да останем приятели..както и да е легнах си сакрушен и и казах че това е последнич път в който аз и се обаждам.На другия ден докато работих просто не бях на себе си и знаех че неискам това да е края,предстоеше ми да се върна в БГ след 20 дни за седмица но просто знаех че няма да издържа дотогава.Купих си билет..и утре се прибирам в бг.Случи се така че точно утре трябваше да станат 6 месеца откакто сме заедно.Знам кога ще си е вкъщи,ще купя букет светя и ще и звънна на вратата,криейки лицето си с букета..дотук добре.Проблема е че незнам какво ще стане как тя ще реагира,дали това не е глупост и дали ще преосмисли,и ще ми даде мястото в живота си отново.ПРОСТО НЕЗНАМ..Обичам я,мисля че и тя мен.Твърди че няма друг,и аз и вярвам.Мисля че просто с мен не се чувстваше свободна.Моля ви момичета,кажете какво вие си мислите,че ще стане,как бихте реагирали,и дали колкото и твърдо да е решила нещо,това че се прибирам от 3000 км само и единствено заради нея няма да я трогне.Благодаря ви предварително!

Sa4kiSabiram
06-25-2011, 15:52
оо това определено е много мил жест който тя ще оцени.Много добра идея,радвам се че има и такива момчета все още :)

gegata15
06-25-2011, 18:13
да, да ,да страхотно мил и нежен жест. БРАВО ! Желая ти успех дано ти се получи ! :grin:

Hilary_
06-25-2011, 18:35
оооо so cutee .. :oops:
Адски мило е и те подкрепям с две ръце да действаш смело .. сигурна съм, че ще се трогне много и ти стискам палци нещата да потръгнат!
И едно съветче: следващия път, когато не си доволен от нещо не бързай да я късаш, а ГОВОРЕТЕ!! .. ;)

Успех! (:

forside1
06-25-2011, 19:23
Може да не съм момиче, и аз като теб нямам представа как ще реагира тя,но не мисля че пола е от значение при такъв жест.Радвам се че си решил да направиш толкова смела постъпка.Всички имаме своите приказки.Дано твоята да започне от този ден. Успех ! :)