PDA

View Full Version : Имам проблем



plovdiv91
06-25-2011, 19:15
Здравейте, имам проблем до колкото разбрах имам гъбички на пениса.
Имам няколко въпроса моля да се отнесете сериозно, а не с шеги.
1. Главичката ми има червени ситни точици и много ме сърби само на главичката, до колкото разбрах из другите форуми това са гъбички вярно ли е ?
2. Вчера съм правил секс и вече имам за един ден възможно ли е ?
3. Моля да ми кажете какви медикаменти да използвам да ги излекувам.
4. Да ми препоръчате някои лекар от Пловдив защото си нямам нарпедстава къде да отида.
5. Може ли от самосебе си да мине ?

Предварително благодаря !

SisiStrange
06-25-2011, 19:19
Отваряш гугъл и търсиш уролози в Пловдив. Или отиваш при личния ти лекар, който ще ти даде направление.

Тук не можем да изписваме лекарства, вече ядох един 7-дневен бан заради това. 8-)

LostSelf
06-25-2011, 19:29
Еми пък иди на лекар,той ще ти каже гъбички ли са или не и имали нужда и с какво да се лекуваш.

DiabolicalSoul
06-25-2011, 19:29
мехлем с антибиотици, ще те оправи за 3-4 дни, на искам да ти казвам имена, за да не решиш, че можеш да прескочиш посещението на лекар - личният ти лекар ще ти даде най-добрия съвет

SisiStrange
06-25-2011, 19:34
Бтв, много е тъпо да си избираш лекарства по интернет. Спомням си, че по едно време един приятел имаше същия проблем, аз също си казах: я гъбички. Не искаше да иде на уролог и ме измоли да му намеря лекарство. Измъдрих чрез нета една пастичка... Ама накрая се оказа, че има баланит. Та... не винаги можеш сам да разбереш какво ТОЧНО ти има.

plovdiv91
06-25-2011, 19:45
Следователно имам друг въпрос, един преглед по тази тема каква сума ще ми струва ( знам че не сте лекари, но груба цена ако може да ми кажете ? )

SisiStrange
06-25-2011, 19:50
Следователно имам друг въпрос, един преглед по тази тема каква сума ще ми струва ( знам че не сте лекари, но груба цена ако може да ми кажете ? )
Ако си с направление от личен лекар, няма да излезе много.

При частник мисля, че прегледите са между 20-45 лева някъде, но това е за София, за Пловдив не знам.

Drako89
06-25-2011, 22:15
Има един мехлем специално за гъбички, приятели са ми казвал, че помага!

Ако искаш пиши на личен!


Иначе за Пловдив, еми ходил съм при един в Тракия в търговския център на сани, и според мене става!

П.С.

Ако са гъбички са страшно упорити!

horacio
06-25-2011, 23:16
Ако си го правил без презерватив...
Ходи на лекар, не мисли, че ще се оправиш без да те прегледат.