PDA

View Full Version : "Ако това съобщение е вярно, е изключително важно"



Concussion
06-25-2011, 19:28
Здравейте! Преди малко попаднах на това - http://nikolaijambol.blogspot.com/2011/06/blog-post_4030.html и още не знам какво да мисля. Според вас дали написаното е вярно? Бих искала да разбера вашето мнение какво е.

ZipFail
06-25-2011, 20:05
Прегледах го за 1 мин и преди също съм попадал на него. Една бърза проверка дава доста грешки в информацията - "През 2009 г. правителството от партията FRP ще дойде на власт и Сив Йенсен ще бъде избран за премиер. Това вече се знае. Важно е да се разбере, че всички избори са фалшиви и едни и същи личности и властови елит се избират всеки път поред."
Само дето от 2009 година премиер е Йенс Столенберг от Работническата партия ;)

vpowerrr
06-26-2011, 15:37
И да го мислиш и да не го мислиш нищо няма да промениш, нито аз. И да стане нещо тогава ние само можем да стоим и да чакаме. Ако е вярно, наистина...неприятно :(. Но и вероятноста това да са конспирации с цел всяване на паника в обществото, я има. Както и глупостите за илюминатите и т.н. Горе главата :)

TheMightyNadenica
06-26-2011, 20:13
И да го мислиш и да не го мислиш нищо няма да промениш, нито аз. И да стане нещо тогава ние само можем да стоим и да чакаме. Ако е вярно, наистина...неприятно :(. Но и вероятноста това да са конспирации с цел всяване на паника в обществото, я има. Както и глупостите за илюминатите и т.н. Горе главата :)

Какво за глупостите на илюминатите???

vpowerrr
06-27-2011, 06:19
И да го мислиш и да не го мислиш нищо няма да промениш, нито аз. И да стане нещо тогава ние само можем да стоим и да чакаме. Ако е вярно, наистина...неприятно :(. Но и вероятноста това да са конспирации с цел всяване на паника в обществото, я има. Както и глупостите за илюминатите и т.н. Горе главата :)

Какво за глупостите на илюминатите??? Чел съм какво ли не за тях. Че работят с демони, че демоните приемат форми на извънземни, че ще поставят нов световен ред, че Обама работи за тях...ала-бала. И казвам, че според мен всичко това са глупости за да всяват паника у склонните да вярват. Като цяло май на тая тема има много да се говори. :)

TheMightyNadenica
06-27-2011, 10:00
И да го мислиш и да не го мислиш нищо няма да промениш, нито аз. И да стане нещо тогава ние само можем да стоим и да чакаме. Ако е вярно, наистина...неприятно :(. Но и вероятноста това да са конспирации с цел всяване на паника в обществото, я има. Както и глупостите за илюминатите и т.н. Горе главата :)

Какво за глупостите на илюминатите??? Чел съм какво ли не за тях. Че работят с демони, че демоните приемат форми на извънземни, че ще поставят нов световен ред, че Обама работи за тях...ала-бала. И казвам, че според мен всичко това са глупости за да всяват паника у склонните да вярват. Като цяло май на тая тема има много да се говори. :)

Не говорим за библейско повлияни сказки!!! А за реалноста!!! А тя е вярна!!! Ако не си се уверил...скоро ще се увериш!!!

Pa3yMeH
06-27-2011, 18:15
Ако това стане ще си изям компютъра като му сложа сол и захар.

scrooper
06-30-2011, 21:34
Аре да се съберем пред някое молчи и да започнем да копаем дупка, в която да се скрием малко преди Нова Година!!!!!

MakaronUduSHvaCH
07-15-2011, 17:26
Аре да се съберем пред някое молчи и да започнем да копаем дупка, в която да се скрием малко преди Нова Година!!!!!

Думата "молчи" е водеща в изречението, и не ми ли я поясниш няма да мога да разбера какво си искал, да кажеш, ама определено не е и нещо важно като гледам така 8)

loveca777
07-15-2011, 18:14
:grin: йеее ще се мреее :Д
Я ме светнете малко, че ме мързи да го чета цялото :D
Значи някаква Нибиро ще на изпепели?
Ами тази Х планета още не са я открили бе хора!!!
И какви извънземни кви 5 лв - в къщи имам карабина, гладкоцевка, револвер - ще ги подпукам преди да се усетят 8)

Sashakiss
07-16-2011, 10:07
Прочетох първите няколко реда и вече ми стана ясно за какво иде реч. Предлагам да изчакаме до заветната дата и да видим. Само още 17 месеца.

loveca777
07-16-2011, 10:16
Навийте си часовниците ! :grin:

npp
07-17-2011, 11:35
земята ще остане читава за поне 1000 години царуване с Христос

".....Блажен и свет оня, който участвува в първото възкресение; над такива втората смърт не ще има сила; а те ще бъдат свещеници Богу и на Христа и ще царуват с Него хиляда години." Откровение 20:1-6

gandalfepi4
07-17-2011, 13:53
^ според библията и по-конкретно джизъса и повечето апостоли, светът е свършил преди 2000 години