PDA

View Full Version : Непрекъснато си чупя костите



spas96
06-25-2011, 19:49
Хора непрекъснато(поне през 3месеца) или си навяхвам или си пукам или си чупя по нещо я крак я пръст.Нормално ли е?Трябва ли да си правя някви изследвания ?

ex7azy
06-26-2011, 08:39
Може би костите ти се чупят от липса на витамини или просто нямаш никакво равновесие
.. и падаш на твърди неща!
Ако е второто си купи гривна за равновесие .. аз нося и да не повярваш от тогава и 1 път не съм паднала,
а съм голям съпетник! :D
Ако е първото .. иди на лекар да проверят и ако е така пий витамини,
яж плодове и сирене!
Ще се радвам ако съм помогнала! :P

ThisIsMe
06-26-2011, 09:28
Май си най-голямата лудетина и сам предизвикваш това ,а
има възможност и за Остеопороза и авитаминоза,в случая липса на витамин Д.Ако не е първото,добре ще е
да посетиш лекар!

spas96
06-26-2011, 10:28
Ами незнам ям много сирене и мляко имам и палър баланс (нмого е яка) но продължавам или да се спъвам или като ме ритне някои без да иска иле се пресрещам на топки нз.Тенкс все пак

ex7azy
06-26-2011, 12:24
като ме ритне някои без да иска иле се пресрещам на топки
Не знам .. мислех да ти пиша да тренираш нещо, но до колкото виждам си футболист ..!
Иди на лекар, според мен костите ти да се трошат без причина не е на добре .. ;хх
.. или пък смени спорта с някой, в който не се налага да те ритат и да падаш, може би спортни танци..
.. или плуване!!

modelcheee
06-26-2011, 14:22
един мой фр пие много кола и при всяко падане чупи нещо . или пък ти си много висок и тромав и просто като паднеш така става . нз

Yankee
06-27-2011, 14:52
Спокойно и аз бях така пред 4-5 години.Като влязох в пубертета и тялото ми започна да се променя,започнах да ям по-силна храна и тн. всичко се оправи :) Иваче преди това съм си чупила 7 път ръцете,така че знам за какво говориш :P