PDA

View Full Version : Синджир тип броеница (фешън)



baklavataaaaa
06-25-2011, 21:56
Хора хелп мн ме радват тея ланци дет приличат на броеници нз дали всъшност са такива :) ма нз от де да ги купа в Сф :х като видя некой фешън да носи такива и аз мн искам :) мс предварително :)

myNameIsImmortal
06-25-2011, 22:03
имаш предвид ето това?

http://prikachi.com/images/540/3495540z.jpg

Aко става въпрос за това, ги има из малките бутчици и в някои магазини..
Точно място не мога да ти кажа, защото не ми прави впечатление къде ги продават и къде не..
Обаче се срещат по-често в магазините където има накити, сувенири, аксесоари..

baklavataaaaa
06-25-2011, 22:16
то4но братле нз супер мс за инфото ма нз кат отида ж магазините как да им кажа кжо искам смис нз наименованието на ланеца

myNameIsImmortal
06-25-2011, 22:24
не знам и аз точното наименование..
имам 2, които ми ги бяха подарили и не съм се и интересувал да си купувам, защото ги ползвам много рядко.. с някое потниче, или с някоя ризка леко разкопчана и седи добре..
Из красно село бях мярнал на 2-3 места, поразходи се и гледай..
Има ги в магазините където има повече джунджурии, сувенири и т.н.

Дано да съм успял да помогна до някаква степен..
Успех в търсенето :)

baklavataaaaa
06-25-2011, 22:26
супер мерсаж от мен :)

dirtyyy
06-28-2011, 20:27
Кажи
"искам верижка тип верижка за казанче на тоалетна."

и ще те разберат,гарантирам ти

reoffender
06-29-2011, 09:06
Толкова да е грозно и селско :(

whiteterror
06-29-2011, 10:12
Толкова да е грозно и селско :(

Може би и Кристиано Роналдо е селянин, а гражданке? :o

http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2008/06/cristiano-nereida/cristiano-ronaldo-nereida-gallardo-04.jpg

reoffender
06-29-2011, 10:32
Не е ли? Или само прилича на такъв? :(

amk933
06-29-2011, 10:47
Толкова да е грозно и селско :(

Може би и Кристиано Роналдо е селянин, а гражданке? :o

http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2008/06/cristiano-nereida/cristiano-ronaldo-nereida-gallardo-04.jpg

Селянин е, да. :) И не селянин като географско понятие, а като състояние на духа. Не е нужно да се правиш, че не разбираш...

ПС: Ако Кристиано Роналдо си забучи перо в гъза и тръгне така по улицата и ти ли това ще направиш, защото ти е комир? :-o

ПТ: Продават се в магазините за джунджурии и дрънкулки...почти 100% съм сигурен, че има такива в подлеза на НДК, където е спирката на седмицата (под пилоните), както и в подлеза при моста на влюбените... :)

whiteterror
06-29-2011, 10:52
Аман от такива "граждани" като вас. И не, не ми е кумир. Просто е смешно да кажеш на някоя световна супер звезда, че е селянин. Било състояние на духа... :lol:

amk933
06-29-2011, 10:56
Ахахахахахахаха...ти к'во? Определяш колко е стойностен един човек по това дали е световна звезда ли? :lol:

Парис Хилтън, Линдзи Лоан, Никол Ричи - все са известни...супер са нали? Щото са звезди бе... :lol:

*facepalm*

whiteterror
06-29-2011, 11:03
Ахахахахахахаха...ти к'во? Определяш колко е стойностен един човек по това дали е световна звезда ли? :lol:

Парис Хилтън, Линдзи Лоан, Никол Ричи - все са известни...супер са нали? Щото са звезди бе... :lol:

*facepalm*

Не, определям по това дали е селянин или не. А ти как разбра, че точно Кристиано Роналдо е селянин, по верижката ли? М?

omegatribe
06-29-2011, 11:43
По това, че всички ямболски селяци видяха от португалския циганин и започнаха да го имитират. Все пак той си беше оригинален сам за себе си. Нищо, че е португалски мангал.

whiteterror
06-29-2011, 17:59
По това, че всички ямболски селяци видяха от португалския циганин и започнаха да го имитират. Все пак той си беше оригинален сам за себе си. Нищо, че е португалски мангал.

Аз такава верижка нямам. Как реши, че го имитирам, и въобще каква връзка намери между мене и него? Или просто се дразниш от преуспели в живота, за разлика от тебе, хора?

Hicho
06-29-2011, 18:53
хубав е синЖира , кво :-o

eclipse06
06-29-2011, 19:01
Ако трябва да съм честна, не ми допада. Изобщо.

whiteterror
06-29-2011, 19:08
whiteterror, забелязвам че си търсиш повод да се заядеш с някого, но мен ако питаш спри вече.. Така де, съветвам те и ти пускам лек намек.А Роналдо лично за мен е абсолютен селянин,не е само до това дали живееш в Куртово (примерно) или в центъра на Ню Йорк,ако си абсолютен простак с липсващо възпитание и типично селски маниери.. Няма голямо значение известен ли си или не.

Просто си изразявам мнението? Нямам ли право на такова, модераторке? Защитавам позиция и не се заяждам с никой, за разлика от omegatribe, който между другото няма ли да получи забележка, задето ме обиди?

GrindBlardian00
06-29-2011, 20:00
И аз па имам такъв синЖир, ма е от плАтина.

whiteterror
06-30-2011, 12:10
whiteterror, забелязвам че си търсиш повод да се заядеш с някого, но мен ако питаш спри вече.. Така де, съветвам те и ти пускам лек намек.А Роналдо лично за мен е абсолютен селянин,не е само до това дали живееш в Куртово (примерно) или в центъра на Ню Йорк,ако си абсолютен простак с липсващо възпитание и типично селски маниери.. Няма голямо значение известен ли си или не.

Просто си изразявам мнението? Нямам ли право на такова, модераторке? Защитавам позиция и не се заяждам с никой, за разлика от omegatribe, който между другото няма ли да получи забележка, задето ме обиди?
Изразявай си мнението и си защитавай позицията с по-малко хапливи коментари.Въпросния потребител изобщо не съм го чувала.

Какво ще значи, че не си го чувала?! Нещо не мога да разбера. Не виждаш ли, че ме обижда?! Неговия коментар не е ли хаплив? Много удобно си затваряш очичките, май?


По това, че всички ямболски селяци видяха от португалския циганин и започнаха да го имитират. Все пак той си беше оригинален сам за себе си. Нищо, че е португалски мангал.

CanisDirus
06-30-2011, 12:26
Откакто смениха казанчетата в тоалетните с пластмасови нискостоящи и затворени бизнеса на производителите на синджирчета западна и си наеха поругалския циганин да им ги рекламира. Това е то успешно продуктово позициониране.

Rorschach
06-30-2011, 12:38
хем уайттерър и корави аватари, хем дълбок метан пред етническата модна икона...

whiteterror
06-30-2011, 12:49
Аватара и ник-а ми са ирония на всички повярвали си с подобни никове и взимащи се много на сериозно хора в този форум. Не го защитавам Роналдо, нито съм му фен, но е тъпо да кажеш, че един от най-добрите футболисти в момента е селянин и мангал, защото е португалец и защото носи подобна верижка. Португалците нямат нищо общо с мангалите. Против съм откровенното, и понякога нарочно, писане на глупости.

WinstonSmith
06-30-2011, 13:24
Броеницата на Аналдо е яка. Може да си чеше хемороидите с кръста и да си играе на гъсеница едновремнно. :grin:

Rorschach
06-30-2011, 13:37
Защото понятието добър футболист е несъвместимо със селянин и мангал... Май ги бъркаш с Нобелови лауреати :lol:

whiteterror
06-30-2011, 20:20
Какво ще значи, че не си го чувала?! Нещо не мога да разбера. Не виждаш ли, че ме обижда?! Неговия коментар не е ли хаплив? Много удобно си затваряш очичките, май?


По това, че всички ямболски селяци видяха от португалския циганин и започнаха да го имитират. Все пак той си беше оригинален сам за себе си. Нищо, че е португалски мангал.

Мхм,затварям ги.. :?

Ами не е ли така? Ако някой от моите коментари ти се струва хаплив, то какво да кажем за неговия...

omegatribe
06-30-2011, 21:42
whiteterror, да не би да си се припознал в някое от определенията, които, впрочем, прав си, че използвах абсолютно нарочно. :lol:

Rorschach
07-01-2011, 09:51
Онеправданият пак мрънка и се жалва... Така и не схвана, че ако ще се прави на играч, то поне да не реве после като ощипана девственица.

whiteterror
07-01-2011, 12:26
Онеправданият пак мрънка и се жалва... Така и не схвана, че ако ще се прави на играч, то поне да не реве после като ощипана девственица.

Е, вие сте най-големите форумни играчи, аз не мога да се сравнявам с вас! Щом и Кристиано Роналдо е селянин в сравнение с вас, то какво остава за мене... :lol:

Rorschach
07-01-2011, 12:42
Еми щом Кристиано Роналдо за теб е титан на мисълта...

slicky
07-01-2011, 13:41
Мен пък ме кефи озни дебел Роналдо. :D :D :D

omegatribe
07-01-2011, 14:00
Моля, официално, да бъда наказан за по-горното си мнение. Причина : Потребител се е припознал в едно от определенията.

pr0like
07-08-2011, 09:47
Лесно ще го намерите.Пишете в гоогле - роналдо броеница и излиза първия сайт

CanisDirus
07-08-2011, 09:57
Ако Крисиятно Роналдо тръгне с анална броеница на врата ще го последвате ли? а?