PDA

View Full Version : На изпит по физика..



AlmostVirgin
06-25-2011, 21:46
Мисля, че по физика ще ме остави на изпит.. вината си е моя, но..
сега ще ме изпитва във вторник, но нещата не ги знам много добре.. не мисля, че ще ми стигне времето да ги науча..

Ако ме остави на изпит евентуално.. (единствения предмет който ми куца)
та АКО ме остави.. кога ще ходя да го взимам? Мислите ли, че ще успея да го взема..?? МНОГО СЕ притеснявам и направо........ Тва ще ми е като обеца на ухото.. зарязах го този предмет ТОТАЛНО и сега ми се връща ХИЛЯДИ пъти... ..

Кажете ми нещо защото ще полудея.... :shock: :shock:

yelkata
06-25-2011, 21:52
А защо не поучиш малкокато луд/а, за да не те оставят? Ако е нужно назубри.. нахвърляй си на лист най-важните неща и така..
А ти кой клас си?

AlmostVirgin
06-25-2011, 21:56
Учих като луд една седмица .. на 5 урока дето тя ми ги даде..
Отидох .. изпита ме и ми писа 5.. и ми вика: "Сега другата седмица пак" и този път са 6 урока .. и тя не иска просто ей така да и казвам разни неща а иска и задачи.. което ми отнема доста време докато ги разбера.. здравата ме мъчи.. а и през последната седмица ме изпитваха за 5, за 6 по разни предмети.. да не ми е само физиката на главата..

10 клас съм.. изпитва ме на "механични трептения и вълни" ..
+ всичките му задачи там.. ужас..

yelkata
06-25-2011, 22:07
Нямам си на идея от физика за 10-ти клас, но според ман си научи другите неща (без задачите там и формулите, с други думи - теорията) и после потърси някой познат който ги разбира, или на консултации ако учителката прави. Наистина, съвета ми е да се бориш със зъби и нокти да не те остави на изпит, понеже съм сигурна че ще е кофти да ти се налага ОТНОВО да учиш през лятото. Ако не познаваш хора които разбират от физика можеш да се поровиш и в интернет, някои неща са обяснени доста по-простичко от обясненията по учебниците. :)

bathory
06-25-2011, 22:26
Физиката изобщо не е лесна. Опитай се да научиш основните неща и по време на изпитването някой от задните чинове да ти диктува в слушалка. Така едно момиче от моя клас миналата година си взе изпита по история..

Fiction7577
06-26-2011, 09:24
Леле, тва е наистина отвратителна наука физиката... и аз нищо не разбирам.. :?

Иначе - просто учи, види ли, че се стараеш и се опитваш да го разбереш, поне за това имаш 3.

DesireToFire
06-26-2011, 09:38
Наистина е отвратителна физиката :Х На какъв материал ще те изпитва. Извикай някой приятел у вас който ги разбира или се обади на учител. Трябва да го схванеш иначе не се получава.