PDA

View Full Version : След кола маска на тялото - помощ



Zlatanow
06-26-2011, 07:48
Здравейте. Вчера ми беше сефтето на гърдите и корема иначе крака и подмишници съм правил много пъти. Проблема ми е следния:
Знам червените петънца които се появяват след колата но те ми, изчезват буквално за 2-3-4 часа. На краката вече ги нямам, на корема също. Проблема ми почва от последните 2 горни плочки нагоре към гърдите. Има тук-таме малки гнойчета, и едно такова зачервяване много специфично. Вярно, че кожата ми е чувствителна и още няма 24 часа от процедурата, но ме притеснява това, че на корема изчезнаха, а тука си седят и ме дразнят. Май малко късно се сетих да ги намажа с крем Здраве, чак тази сутрин. Ако имате някакъв съвет да ми дадете ще съм ви благодарен

sexa_na_kompleksa
06-26-2011, 07:51
Мажеш с кремче и чакаш. Ще ти мине, не се притеснявай. : )

Zlatanow
06-26-2011, 08:09
А имали възможност да кажеш г/д за какво време изчезват, че аз нося тениски с шпиц деколте (такива остри) и е малко неприятно :)

aLLa
06-26-2011, 09:56
Зависи колко е чувствителна кожата ти, но до 2-3 дни ще се махнат :)
Същевременно се мажи с някакво кремче :)

Zlatanow
06-26-2011, 12:07
Ясна работа.. Благодаря Ви за бързите отговори :)

BrokenInnocence
06-26-2011, 14:57
Както казаха и по-горе продължавай да мажеш с крем и докато е зачервено моят съвет е да носиш по-затворени тениски, за да не се раздразни още повече кожата от слънцето.

VampireLover3
06-26-2011, 15:22
също не ги пипай въобще освен когато ги мажеш, че положението ще стане още по зле и ако можеш във вас на си слагай тениска за да не ги дразни допълнително .. аз така преди време си епилирах ръцете и веднага след това сложих блуза с дълъг ръкав и крайният резултат беше ужасяващ, после чаках сигурно повече от месец да се махнат.

Sunshin3
06-26-2011, 16:22
кремче или бебешка пудра :)

Zlatanow
06-28-2011, 18:46
Здравейте. Искам да ви кажа, че още има проблем по гърдите.. Тия по-бледите се махнаха, ама има още и такива които не мърдат. На ден ги мажа по 2 пъти

Zlatanow
06-30-2011, 09:23
Ето ме пак... Проблема каточели се задълбочава - По-гърдите почти вече изчезнаха, а между гърдите и гушата ми излезнаха пъпки, а там козметичката ми скуба, мъхчето.. също се мажа, ама ефект няма. Мисля с ексфолиант да ги мазна, вие какво ще кажете ?

VampireLover3
06-30-2011, 10:10
Абе не ги пипай остави ги те сами ще си отминат .. с колкото повече боклуци ги мажеш толкова по-зле ще става.

Zlatanow
06-30-2011, 12:26
:? Приличам на някой пъпчив гъз :o

ledenakrasota
06-30-2011, 12:56
Каква суета ! 8-) Няма да те спрат на улицата спокойно!

Важното е кожата ти да се успокой, а не да я третираш с какво ли е. :)

YouAteMyHeart
07-02-2011, 08:32
Не си само ти брат! При мен винаги е така.Няма значение дали се мажа с крем,спирт,бебешка пудра и кви ли не др глупости.От 1 год. г/д винаги е така.Тъкмо се махат пъпките и зачервяването и вече всичко е наболо отново. :o Надявах се,че с времето кожата ще свикне,но не! Това лято ще съм с крем депилатор /почти все едно се бръсна,но не се зачервява кожата/ и държи 2-3 дена.

FuckingFreak
07-02-2011, 12:01
Как може да се мажеш с крем Здраве :shock: В него има цинков оксид, който се ползва при борба с акне и по пътя на логиката той изсушава кожата. Няма как да ти се махне червеното, тъй като ти не я мажеш с нещо, с което да се хидратира. Това не е универсален крем, който да го ползвате за каквото и да било... Вземи си някакъв лосион за след депилация, Регал имат добър и струва стотинки.. :)

Colombia
07-02-2011, 12:31
Така хора!Ще ви дам 1 съвет,пък дано помогна и на 2-мата. :) \:D/ :smt002

И аз още не съм го пробвала...

След като се върнете от кола маската си намажете епилираните места с Розова вода!!!Можете периодично да я нанасяте на чиста кожа преди лягане да речем за профилактика.Препоръчаха ми тази на БЪЛГАРСКА РОЗА КАРЛОВО!!!Потърсетет я :)
Май струва около 3 лв.

Аз имам подобен проблем по горната част на ръцете,но не винаги.Решила съм да опитам.

Пък дано помогне \:D/ Ако не...поне няма да навреди.

Айде живи и здрави :smt006

titinkaa
07-02-2011, 16:23
Пробвай да не ги мажеш поне 1 ден и виж дали ще изчезнат и изобщо какво ще се промени.Докато не се махнат недей да носиш тениски с деколте,щом те е срам от пъпките.