PDA

View Full Version : Секс без да й е идвал никога !



ianlinkaa
06-26-2011, 14:01
Помощ !! Приятелката ми е само на 13, но иска да прави секс ! Това ме плаши, защото все още никога не й е идвал цикъла ! Страх ме е, че може да й стане нещо, но уви след много опити не мога да я спра да го направи.. просто много го иска .. НЕ МИ ОТГОВАРЯЙТЕ ОТ СОРТА НА МНОГО Е МАЛКА СПРИ Я И Т.Н. , а ми отговорете точно и ясно на въпроса, защото не искам да пострада ;) Мерси предварително . :shock: :-o :? :? :?

RageAgainstTheMachine
06-26-2011, 14:13
А ти на колко си ?

OnlyMeAndYou
06-26-2011, 14:20
Тей като гледам и ти не си по-голям. Да и стане нещо не знам, ама има я и частта, че ако решите без презерватив може да забременее, без да знае. А и тя наистина е малка. Не го казвам просто за годините. За мен те нямат значение, но нейната полова система дори не е развита. :? Много повече ще я боли. Особено, ако и на теб ще ти е за първи път... Не и се връзвай. Кажи и да изчакате, поне докато не и дойде менструацията /не месечния цикъл! груба грешка..../ поне да можете да следите кога да не го правите, за да сте сигурни ако стане някой гаф.

П.С. Разрови се и прочети малко. С тая тема не показваш никакви признаци, за наличие на сексуална култура. :-o

playboyche
06-26-2011, 14:51
ОЛЕЕ човеееек на 13 ,и не й е идвал ако прави секс ще си отиде!или в най-добрия случай ще и поникне пишка

TheBeliever
06-26-2011, 15:00
Искаш да ти отговорим "точно и ясно на въпроса", а ти нищо не питаш. :-o

bootyboy
06-26-2011, 15:12
ами да мастурбира..не да прави секс на тази възраст още повече, че не и е дошъл цикала :?

Cucko0
06-26-2011, 15:41
я заминавайте в пясъчника и не се занимавайте с глупости

NomNomNom
06-26-2011, 15:53
Нищо няма да й стане , а ама да ползва някакви презервативи , примерно.

kalpazanka
06-26-2011, 15:55
Надали ще изпита нещо...
Ако я е срам да си купи презервативи, обаче, може да сменя пелени, преди да е сменяла дамски превръзки. :D

kukikuki
06-26-2011, 16:59
Абе как ще забременее без да има менструация бе,я ми обяснете само аз ли не съм светната :shock: :shock: :shock:

bloodyF
06-26-2011, 17:07
^според мен няма как, но съм чела за детенце на 4 години, изнасилвано от баща си и на 5 години е родило бебе. Тъй че може и да е възможно.

CR0W
06-26-2011, 17:16
^според мен няма как, но съм чела за детенце на 4 години, изнасилвано от баща си и на 5 години е родило бебе. Тъй че може и да е възможно.


WTF :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: аз ли съм зле инф. или това е научна фантастика

и все пак... :shock: :shock: :shock:

kukikuki
06-26-2011, 17:29
Абе как ще забременее без да има менструация бе,я ми обяснете само аз ли не съм светната :shock: :shock: :shock:
Примерно...
Точно този месец за първи път отделя яйцеклетка,която съответно чака да бъде оплодена.. Е да,обаче те не знаят за тази яйцеклетка,правят го в някой вход за 2 минути и БУМ.. Бебенце. :)
Та авторе, първо- задай въпрос на който да ти отговорим..
И второ-ти акъл в главата не можеш да и налееш,просто гледай да не си замесен и ти.

Разбрах ,благодаря :)

Emily
06-26-2011, 17:52
Е не, тя е още дете... противоестествено е да прави секс, щом тялото й не е достатъчно развито затова! :shock: Ако поне малко те интересува здравето й, безопасността й, ако искаш и психичното й състояние - побързай да я разубедиш от тази фикс-идея! Може би някой ден ще ти е благодарна... радвайте се на детството си - обичайте се, но не минавайте границите....

Fiction7577
06-26-2011, 18:02
Хора, погледнете ника на автора. Женски е, съответно под "приятелката ми" се крие т.нар. "БФФ".

Т.е. момичето просто иска да предпази неиздържалата си позната.

Кажи и да мастурбира чрез търкане на клитора, вероятно дори не знае за това.

bloodyF
06-26-2011, 18:14
CROW, ако не бъркам, детето се казваше Лина Медина или нещо от сорта

naksdy
06-26-2011, 18:27
CROW, ако не бъркам, детето се казваше Лина Медина или нещо от сорта

Лина Медина НИКОГА не е била изнасилвана, но е факт че е родила на 5 годинки
Ето малко инфо (http://lemons.btourism.com/facts.php?id=2).
А иначе относно темата...е заради такива писаници се моля да ми се роди момче, а не момиче ](*,)

JustaKid
06-26-2011, 19:35
мастурбейшън 8-)

ianlinkaa
06-26-2011, 21:01
Да и аз съм на 13.. и да Ви кажа честно изобщо не ме интересува тази тема, но ужасно много ме е страх за приятелката ми .. въпросът ми е .. Дали е възможно някак да пострада ???? ( като да няма след това деца и т.н. ) Да имам слаба сексуална култура, но това е така, защото аз съм все още малка и тази тема просто не ме интересува все още .. И естествено, че ако го направи ще е с презерватив ! .. Приятелката ми .. в момента ми е сърдита, защото аз винаги я подкрепям, но сега съм против .. и сега просто искам да й кажа какво може да стане и да я разубедя .. ! Не искам да пострада, защото аз ще се обвинявам, че не съм я спряла . :( :(

Ronyz
06-26-2011, 21:57
най много една орална любов :D не рискувайте щом няма менструация :)

Korrnyy
06-26-2011, 22:27
Малка е, не се е развила достатъчно, глупава е доста, не правете секс.

anonimchetou
06-27-2011, 03:41
Да и аз съм на 13.. и да Ви кажа честно изобщо не ме интересува тази тема, но ужасно много ме е страх за приятелката ми .. въпросът ми е .. Дали е възможно някак да пострада ???? ( като да няма след това деца и т.н. ) Да имам слаба сексуална култура, но това е така, защото аз съм все още малка и тази тема просто не ме интересува все още .. И естествено, че ако го направи ще е с презерватив ! .. Приятелката ми .. в момента ми е сърдита, защото аз винаги я подкрепям, но сега съм против .. и сега просто искам да й кажа какво може да стане и да я разубедя .. ! Не искам да пострада, защото аз ще се обвинявам, че не съм я спряла . :( :(

Тя като е проста, ти какво можеш да направиш ?!

FlyOverMe
06-27-2011, 09:56
^според мен няма как, но съм чела за детенце на 4 години, изнасилвано от баща си и на 5 години е родило бебе. Тъй че може и да е възможно.

сещам се за кое говориш, но не е доказано че я е изнасилил. пък и тя е била развита- за Лина някоя си ли говориш?
(може и да има друго, но аз само 1 такъв случай съм чела и това е този)

ianlinkaa
06-27-2011, 10:20
Може ли точен отговор ?? Има ли шанс да пострада ?.. като от сорта - след това да няма деца и т.н. Много съм търсила в нета ама няма инфо по тази тема .. затова Ви моля за помощ !!!

ianlinkaa
06-27-2011, 10:22
И в крайна сметка може и да пострада ???

bloodyF
06-27-2011, 12:31
може.
ако забременее на 11 и техните я пребият (примерно) може и да пострада.
а иначе не ;)

naQkataRaota
06-27-2011, 17:36
Карам по спомени, така че може и да греша:
По биология сме учили, че още при раждането момичето има яйцеклетка, и при първата менструация се отделя именно тя. И също сме учили, че има раси, при които месечен цикъл започва на 8-9 годишна възраст

На приятелката ти нз, до къде е развитието й, но ако не се и увлажнява, не само, че няма да изпита удоволствие, но ще я боли и ще се протърка. Най-добре е да го кара на ръчна, не е първата нито последната, на която й се е*е на тази възраст

marilyn
06-27-2011, 19:27
я заминавайте в пясъчника и не се занимавайте с глупости
Точно така...

anonymous768631
06-27-2011, 21:58
ОЛЕЕ човеееек на 13 ,и не й е идвал ако прави секс ще си отиде!или в най-добрия случай ще и поникне пишка
Една позната, българка, да не се учудиш, си направи сефтето на 9...да, на 9, по дяволите...