PDA

View Full Version : Проблем с апарат :)



Biskfitka
06-26-2011, 14:29
Здрасти :)))))))))
Преди няколко месеца обектива (леле дано не бъркам думата ;д ) на цифровия ми апарат започна да ''забива'' при прибирането..и като го натисна леко се оправяше...един ден изобщо не искаше да се прибере (не съм го натискала силно :) ) ...после пък се прибра и сега вече не иска да ''излезе'' :D Утре изтича гаранцията на апарата,а на баща ми го мързи да ме закара до Техномаркет :-x :-x :-x
Някой имал ли е същия проблем,то със сигурност се оправя,това ми е ясно ;д ,но колко г/д ще струва и т.н. :)
Ако някой ми отговори ще съм му много благодарна :D

doomkillerr
06-26-2011, 14:45
Проблема е механичен - оправя се само в сервиз! :)

Biskfitka
06-26-2011, 20:16
Е аз сама не съм си и помисляла да го оправям :D Интересно ми е колко струва приблизително,защото ако е много,по-добре да си взема нов :)
Мерси за отговора :)

doomkillerr
06-26-2011, 21:42
Е аз сама не съм си и помисляла да го оправям :D Интересно ми е колко струва приблизително,защото ако е много,по-добре да си взема нов :)
Мерси за отговора :)

Няма как да ти кажа точно колко ще струва ремонта - това ще ти кажат хората от серзива след като погледнат фотоапарата и локализират проблема! :)

Gloppp
06-27-2011, 06:46
""Техномаркет""-щом чуя тая дума ми прилошава преди година само от там пазарувах обаче незнайно защо всичко се разваля...домашния телефон се бъгна, МР4 се бъгна,телевизара. Стана ми интересно че като отидох в мултирама видях същата МР4 но с 5 лв. по-скъпа и си я взех... интересното е че от тогава до сега нищо не и сее случило. Сякаш всички светски боклучи отиват в Техномаркет :-x :lol:

Biskfitka
06-27-2011, 20:37
Е аз сама не съм си и помисляла да го оправям :D Интересно ми е колко струва приблизително,защото ако е много,по-добре да си взема нов :)
Мерси за отговора :)

Няма как да ти кажа точно колко ще струва ремонта - това ще ти кажат хората от серзива след като погледнат фотоапарата и локализират проблема! :)Мерси :)



Ами ние иначе имаме доста неща от Техномаркет...не можем да се оплачем 8-)
Сега остава да навия бащата да ме закара до там :x