PDA

View Full Version : Икам да помогна на мойта приятелка



LudetinA55
06-26-2011, 15:33
Значи слушайте ....... Мойта приятелка си ми е мн добра приятелка . Наскоро се запознала с едно момче ..... та той за нея е супер . Той не и обръщаше внимание и я обиждаше.Мина време и тя му предложи.Той каза да.Много рядко излизаха.
Та една сутрин ставам и нямя нищо за пиене . Оправих се и трагнах за магазина.Минах покрай затворения басейн . Сградата е голяма.В този момент видях гаджето на мойта фр с няква се целуваха на една пейка.Започнах да се ядосвам.Щях да ти симам но нямах в себе си телефон.Мръднах една дъска за да виждам по-добре и тя падна. Страшно се стреснах и паднах назад.Гаджето на мойта фр ме видя и ме подгони . Тичах и щом се обръщах го виждах.Влязох в един вход и седнах на стапалата.Чух стъпки.Минаха около 5 минути и никой не влезе.Излязох от хода и ДА НЕ БЯХ излизала. Той беше там с телефон.Моята фр живееше в саседния ход. Щях да отида да и разкажа.Той ме хвана и видях че изпраща смс на мойта фр.После ме блъсна и каза "ако кажеш на някой за това което видя ще си платиш скъпо " . Седяхме там дълго и аз понечих да си ходя. Тогава мойта фр излезе и той ме целуна.Блъснах го. Тя се разплака и затича нагоре.Той избяга.Хода им беше заключен.Сега мойта фр не ми говори а гаджето и ме заплашва ... ПОМОЩ.

LudetinA55
06-26-2011, 15:40
Всички викат че е като филм .... Моля ви помогнете наистина . Щом изляза ме е страх да ни го срешна а мойта фрме изолира от себе си ..... :( :( :( :( :( :(

0pAsNooosLaDkA
06-26-2011, 15:51
Оффф най-добре отиди при нея и й разкажи какво е станало все ще те изслуша.Обясни й, че те е целунал той, а ти дори и не си очаквала кажи и какво е правил с онова момиче, пък тя дори и да не ти повярва от чисто любопитство и опасения ще го наблюдава(в смис. ще бъде внимателна с него)и все някога ще разбере,че не й е верен.До колкото заплахите му игнорирай ги, той няма какво да ти направи, пък и да опита кажи на родителите си.

LudetinA55
06-26-2011, 15:54
Оффф най-добре отиди при нея и й разкажи какво е станало все ще те изслуша.Обясни й, че те е целунал той, а ти дори и не си очаквала кажи и какво е правил с онова момиче, пък тя дори и да не ти повярва от чисто любопитство и опасения ще го наблюдава(в смис. ще бъде внимателна с него)и все някога ще разбере,че не й е верен.До колкото заплахите му игнорирай ги, той няма какво да ти направи, пък и да опита кажи на родителите си.

пробвах но не иска да говори с мен ... до другото благодаря

0pAsNooosLaDkA
06-26-2011, 16:15
Тогава я остави за малко, може би има нужда да се опомни след това, което е видяла, сиг. самата тя не иска да повярва, че се случило и има нужда от време, за да преодолее чувствата, които е изпитала първоначално като те е видяла с него.А след като усетиш, че е готова да поговорите отиди при нея. :)

regalizaciq
06-26-2011, 16:19
Ние момчетата винаги сме
Bros before Hoes
или в превод
Братя пред курви...
а вие момичетата сте ебахти тъпите мастии...кажи й да са ебе на криво и като не ти вярва е хипер недорасла...

regalizaciq
06-26-2011, 16:19
директно й дай темата или ми дай скайпа й да я оправя с 2 изречения, че отдавна искам 1 такава недорасла да я изравня със земята

0pAsNooosLaDkA
06-26-2011, 16:39
Ние момчетата винаги сме
Bros before Hoes
или в превод
Братя пред к**ви...
а вие момичетата сте ебахти тъпите мастии...кажи й да са е** на криво и като не ти вярва е хипер недорасла...

Виж какво това,че повечето момичета са недорасли курви не значи, че всички сме такива.Недей да слагаш васички под общ знаменател, има много изключения.

LudetinA55
06-26-2011, 18:06
Ние момчетата винаги сме
Bros before Hoes
или в превод
Братя пред к**ви...
а вие момичетата сте ебахти тъпите мастии...кажи й да са е** на криво и като не ти вярва е хипер недорасла...

не съм казала че не мивярва.Не иска да говори с мен за това.До преди се изолираше от мен.Поне днес ми е обади да излезем.Зачудих се но излязохме.Щом подхванах тази тема тя просто не искаше да говори.И не всички са недорасли к**ви.Щом не иска да говори , значи иска да загърби проблема.За това нява да говоря с нея за тва.Но все още ме притеснява момчето , защото вече тормози и двете ни.

joannaantova
06-26-2011, 18:42
Ние момчетата винаги сме
Bros before Hoes
или в превод
Братя пред к**ви...
а вие момичетата сте ебахти тъпите мастии...кажи й да са е** на криво и като не ти вярва е хипер недорасла...

не съм казала че не мивярва.Не иска да говори с мен за това.До преди се изолираше от мен.Поне днес ми е обади да излезем.Зачудих се но излязохме.Щом подхванах тази тема тя просто не искаше да говори.И не всички са недорасли к**ви.Щом не иска да говори , значи иска да загърби проблема.За това нява да говоря с нея за тва.Но все още ме притеснява момчето , защото вече тормози и двете ни.


Според мен е хубаво да изясните това защото иначе тя винаги ще има 1 наум...може да не е директно...намери начин....ааа колкото до момчето ако продължава да ви тормози по-добре кажете на някой...ноо мисля че той само ви плаши и нищо няма да направи :?

LudetinA55
06-26-2011, 18:49
Ние момчетата винаги сме
Bros before Hoes
или в превод
Братя пред к**ви...
а вие момичетата сте ебахти тъпите мастии...кажи й да са е** на криво и като не ти вярва е хипер недорасла...

не съм казала че не мивярва.Не иска да говори с мен за това.До преди се изолираше от мен.Поне днес ми е обади да излезем.Зачудих се но излязохме.Щом подхванах тази тема тя просто не искаше да говори.И не всички са недорасли к**ви.Щом не иска да говори , значи иска да загърби проблема.За това нява да говоря с нея за тва.Но все още ме притеснява момчето , защото вече тормози и двете ни.


Според мен е хубаво да изясните това защото иначе тя винаги ще има 1 наум...може да не е директно...намери начин....ааа колкото до момчето ако продължава да ви тормози по-добре кажете на някой...ноо мисля че той само ви плаши и нищо няма да направи :?


Мисля да почакам още време и да и кажа всичко . А до момчето ... мисля че ще измисля начин да го постресна !!!!

savina.koleva.3
08-19-2014, 18:20
vij prosto i kaji che ne si iskala tova da stava a puk i az sum imala podoben sluchai i naistina e gadno no naistina dai i malko vreme i ako primerno zapochnesh da sledish onaq s koqto se e mlqskal i nego prosto gi snimai i i go pokaji az tova bih napravila :)
a sega iskam i az da vi pitam moqta ndp si pada po edno momche i toi mislq che q haresva no e gore dolu jenkar ili pone za takuv se predstavq no naistina e za neq no tq e super sramenjliva i ne iska da govori s nego i ne iska i az da govorq s nego za tova kakvo da pravq

fanton1
08-20-2014, 19:53
не се меси ако найстина я харесва ще и предложи
малко извън твоя проблем ама вие на колко години сте ?