PDA

View Full Version : Тъжно ми е



Valento
06-26-2011, 17:42
Разделих се с приятелката ми,не знам защо не мога да я намеря за да ми обясни.Отказах се да я търся защото виждам че няма смисъл.Исках да споделя с вас.

BaffaLsc
06-26-2011, 17:50
Може би трябва да изчакаш ?

Valento
06-26-2011, 17:53
Може би трябва да изчакаш ?

може би....

BaffaLsc
06-26-2011, 18:02
Юли, недей да се натъжаваш заради момичета..
Повечето не го заслужават.. :)

Ssummerjam
06-26-2011, 19:24
Не можеш да я засечеш,за да ти обясни, т.е ти е казала, че слага край по телефона/скайп/фейсбук? :?

antifashionshit
06-26-2011, 19:43
давай мъжки напред.

forside1
06-26-2011, 19:54
Защо ли все повече и повече започвам да се обеждавам че момчетата приемаме връзките много по-на сериозно.. а всички тези неща които се говорят за нас че сме несериозни и т.н. са толкова глупави :)
Дълго се лутах в тъмното и търсих проблема в себе си след моята дълга история.. но накрая просто всичко си идва така както е трябвало да бъде, така че според мен трябва да изчакаш преди да си правиш изводи :)

kpackapgo
06-26-2011, 20:04
И мене моята ме заряза скоро и то с доста слабо обяснение а сега дори една дума не иска да ми каже. Аз толкова се бях сдухал че чак клипче направих и като гледам с времето не ми минава нещо :> Предполагам че проблема ми е че обичам много силно :/

eclipse06
06-26-2011, 20:30
Бях на твоето място преди време. Ужасно е. Неизвестността те кара да ставаш параноичен.
Съветвам те да се опиташ да не мислиш постоянно за това. Иначе....

bootyboy
06-26-2011, 20:35
момичетата много гадно късат с момчетата..нямат ли сарце :?

Valento
06-26-2011, 21:39
това е че на 23 този месец навършихме 8 месеца,и като си тръгнахме нито я чух нито видях...целуна ме както винаги и обърна гръб...звънях-не вдига,чакам я пред тях няма я,все едно някой и казва че я чакам и тя нарочно не се появява....искам сериозна връзка,искам да съм сигурен в момичето до мен че няма да ми обърне гръб .... чак се осъзнавам че през тези 8 месеца аз не съм имал нищо до себе си... :(

Crux
06-26-2011, 21:58
Аз лично бих я намерил на всяка цена, за да ми обясни. Преди време едно момиче ме отряза (не сме били заедно), когато нещата изглеждаха, че ще потръгнат. Знаех каква е причината, но проблемът беше, че я разбрах от нейна приятелка, а пък тя не ми отговаряше, когато я търсех и това, че нямах обяснение от нея ме побъркваше и ми беше гадно доста дълго време.

Valento
06-26-2011, 22:06
Аз лично бих я намерил на всяка цена, за да ми обясни. Преди време едно момиче ме отряза (не сме били заедно), когато нещата изглеждаха, че ще потръгнат. Знаех каква е причината, но проблемът беше, че я разбрах от нейна приятелка, а пък тя не ми отговаряше, когато я търсех и това, че нямах обяснение от нея ме побъркваше и ми беше гадно доста дълго време.

и при мен е същото...утре вечерта ще направя един тигел с семката около нейния квартал и ще я изчакам пред тях...на никой не съм казвал че ще ходя...ако я видя с някое момче просто ще си тръгна....

AnalenTerorist
06-27-2011, 02:27
Разделих се с приятелката ми,не знам защо не мога да я намеря за да ми обясни.Отказах се да я търся защото виждам че няма смисъл.Исках да споделя с вас.
Благодаря ти, че ме уведоми.

SisiStrange
06-27-2011, 05:26
Съжелявам. :-o Много злобна постъпка. За 8 месеца определено ти дължи поне едно обяснение.

Josefinne
06-27-2011, 07:28
offtopic: Абе, хора пише се " съжалявам" от "съжаление", баси т'ва го виждам нон стоп по субтитири. Дори не е трудна дума... :?

Hilary_
06-27-2011, 07:36
ох милия .. :(
Доста тъпо е постъпила, за толкова време поне едно обяснение заслужаваш .. :?

Valento
06-27-2011, 09:55
ох милия .. :(
Доста тъпо е постъпила, за толкова време поне едно обяснение заслужаваш .. :?
ужасно е когато си в неведение...все едно съм някаква безгласна буква.....

SorrowEyes
06-27-2011, 10:01
Разделих се с приятелката ми,не знам защо не мога да я намеря за да ми обясни.Отказах се да я търся защото виждам че няма смисъл.Исках да споделя с вас.
Благодаря ти, че ме уведоми.

Hilary_
06-27-2011, 10:03
ох милия .. :(
Доста тъпо е постъпила, за толкова време поне едно обяснение заслужаваш .. :?
ужасно е когато си в неведение...все едно съм някаква безгласна буква.....
Знам какво е .. изпитвала съм го .. :?
Не знам колко е успокоително, но се радвай, че си разбрал каква е, а не си продължил да живееш в заблуда още дълго време .. :?
Не си заслужават такива хора! Сигурна съм, че ще си намериш момичето с главно М, което ще оцени какъв си .. (:

Можеш да съжаляваш единствено за изгубеното ти време ..

Valento
06-27-2011, 10:15
ох милия .. :(
Доста тъпо е постъпила, за толкова време поне едно обяснение заслужаваш .. :?
ужасно е когато си в неведение...все едно съм някаква безгласна буква.....
Знам какво е .. изпитвала съм го .. :?
Не знам колко е успокоително, но се радвай, че си разбрал каква е, а не си продължил да живееш в заблуда още дълго време .. :?
Не си заслужават такива хора! Сигурна съм, че ще си намериш момичето с главно М, което ще оцени какъв си .. (:

Можеш да съжаляваш единствено за изгубеното ти време ..

яд ме е че заради нея пропуснах да продължа кариерата си в БФДР (Българска Федерация по Драг Рейсинг) било я е страх да не се пребия някъде а това беше моят начин да разтоварвам,моят свят когато не бях с нея,а сега изведнъж всичко което съм правил е било напразно...ами дано да намеря ама едва ли има такива,Hilary благодаря ти :-)

Hilary_
06-27-2011, 10:21
Не гледай толкова песимистично на нещата .. ето това е нова възможност да започнеш на чисто!! Запиши се там където казваш, че си искал .. прави това, което те кара да се усмихваш!! (:
И има такива момичета .. повярвай ми! Просто трябва малко време и ще си намериш своето .. (:

За нищо, пак заповядай .. 8-)

Valento
06-27-2011, 14:02
Не гледай толкова песимистично на нещата .. ето това е нова възможност да започнеш на чисто!! Запиши се там където казваш, че си искал .. прави това, което те кара да се усмихваш!! (:
И има такива момичета .. повярвай ми! Просто трябва малко време и ще си намериш своето .. (:

За нищо, пак заповядай .. 8-)

Хах записването мина одавна,продадох си цивилната драгаджийка (колата мис която трябваше да участвам) ... не е толкова лесно но ще пробвам ;)

myHeartIsOnlyForYou
06-27-2011, 14:54
Съжалявам много...
В момента може да се каже, че и аз страдам преди 3 седмици дойде краят на 3-годишна връзка (въпреки че все още се надявам, че не е край за винаги). Може да се каже, че свикнах да живея така, но все пак го обичам точно толкова колкото преди :-#
Мога само да предполагам обаче как се чувстваш след като тя дори не ти е обяснила причината...Все пак от колко време е така, т.е кога ти каза, че не иска вече да е с теб и т.н...
Може би един ден ще разбере, че поне това ти дължи и ще ти обясни, а дори може да размисли(тоест да се върне при теб)...Според мен всяко решение е предпоследно и казвайки "Никога повече няма да съм с теб" не можеш да предопределиш целия си живот. Не се знае какво ще се случи занапред...
Мисля че наистина заслужаваш това обяснение, но и да не го получиш не се отчайвай. Помисли си колко други неща има в живота, които те правят щастлив. Гледай на сегашното си положение като временно (а то със сигурност е такова, няма цял живот да страдаш) и направи всички неща, позволени на свободните момчета. В крайна сметка си помисли - какво не можех да правя докато съм с нея, за какво тя ме спираше/пречеше(ти даже си написал за едно такова).
Успех - всичко в този живот е преходно и минава - това се е случило с връзката ви, това ще се случи и с твоето недоумение за нейния край и тъгата ти :)

Valento
06-27-2011, 20:23
Съжалявам много...
В момента може да се каже, че и аз страдам преди 3 седмици дойде краят на 3-годишна връзка (въпреки че все още се надявам, че не е край за винаги). Може да се каже, че свикнах да живея така, но все пак го обичам точно толкова колкото преди :-#
Мога само да предполагам обаче как се чувстваш след като тя дори не ти е обяснила причината...Все пак от колко време е така, т.е кога ти каза, че не иска вече да е с теб и т.н...
Може би един ден ще разбере, че поне това ти дължи и ще ти обясни, а дори може да размисли(тоест да се върне при теб)...Според мен всяко решение е предпоследно и казвайки "Никога повече няма да съм с теб" не можеш да предопределиш целия си живот. Не се знае какво ще се случи занапред...
Мисля че наистина заслужаваш това обяснение, но и да не го получиш не се отчайвай. Помисли си колко други неща има в живота, които те правят щастлив. Гледай на сегашното си положение като временно (а то със сигурност е такова, няма цял живот да страдаш) и направи всички неща, позволени на свободните момчета. В крайна сметка си помисли - какво не можех да правя докато съм с нея, за какво тя ме спираше/пречеше(ти даже си написал за едно такова).
Успех - всичко в този живот е преходно и минава - това се е случило с връзката ви, това ще се случи и с твоето недоумение за нейния край и тъгата ти :)

Наистина права си,спомням си когато тръгнахме с нея,какво ми бе казала..."искам човек до себе си,на кого да вярвам и да разчитам,когото да обичам",е имаше!!!Аз гадая вече и достигам до някакви отговори защо постъпи така,явно се е уплашила че нещата стават по-сериозни и е искала малко "свобода" но като се осъзнае че ме няма и ме потърси мен наистина няма да ме има,не искам вече никакви обяснения от нея вече,защото каквото и да каже тя ме предаде....

alice13
06-28-2011, 13:24
да не ти пука.. да не е последната ? ! :)

prout1
06-28-2011, 13:52
Пожелавам ти да я забравиш и когато те потърси, искрено да й кажеш че не я познаваш. Като се поставих на твое място и си представих че съм зарязан по такъв начин, просто ми призля от яд. Бих я търсил до дупка за това обяснение, не бих я оставил да живее спокойно без да ми го даде. Като го получа разбира се се махам и никога не се връщам, да се трепе както си ще, мен вече ме няма.

gofeto917
06-28-2011, 15:09
Според мен пък въобще не трябва да си в неведение, даже напротив, тя много ясно ти е показала що за човек е, ако питаш мене въобще недей и се занимавай, като се замисли човек какво смислено обяснение по дяволите може да се намери за това дето го е направила, че да я оправдае, продължавай напред и не съжалявай за нищо, постарай се да ти останат хубавите спомени и започни наново. Разбира се, много е лесно да си говоря така, да я зарежеш, защото не съм пристрастен, бих те разбрал напълно, ако имаш силни чувства към нея и ако нещата се изяснят решиш да опитате отново, но според мен не си заслужава. Нито да опитваш, нито да търсиш истината. Успех!

Valento
06-28-2011, 15:31
Пожелавам ти да я забравиш и когато те потърси, искрено да й кажеш че не я познаваш. Като се поставих на твое място и си представих че съм зарязан по такъв начин, просто ми призля от яд. Бих я търсил до дупка за това обяснение, не бих я оставил да живее спокойно без да ми го даде. Като го получа разбира се се махам и никога не се връщам, да се трепе както си ще, мен вече ме няма.

със сигурност ще я унизя,по ниска от тревата ще я направя...но не трябваше така да постъпва с мен...


Според мен пък въобще не трябва да си в неведение, даже напротив, тя много ясно ти е показала що за човек е, ако питаш мене въобще недей и се занимавай, като се замисли човек какво смислено обяснение по дяволите може да се намери за това дето го е направила, че да я оправдае, продължавай напред и не съжалявай за нищо, постарай се да ти останат хубавите спомени и започни наново. Разбира се, много е лесно да си говоря така, да я зарежеш, защото не съм пристрастен, бих те разбрал напълно, ако имаш силни чувства към нея и ако нещата се изяснят решиш да опитате отново, но според мен не си заслужава. Нито да опитваш, нито да търсиш истината. Успех!

имаме спомени и то много,където и да отида,на всякъде където съм бил с нея,ми става супер тъпо,защото знам че на това място ми е казвала че ме обича,на всякъде ми го е казвала,но защо по дяволите ми причини това,не мога да повярвам че ми се случва,никога не съм постъпвал така преди,с нея всичко беше специално,всеки един момент...

Fur1ous
07-03-2011, 19:38
Бахти , само на мен ли ми се струва жалка да тъжиш за дадено момиче, защото има много други , обаче в същото време и на мен ми е кофти , хаха.

bybit0o0
07-03-2011, 21:14
и на мен ми е тъжно,споко :(

Fur1ous
07-03-2011, 21:58
На мен ми е най-сед !

LoveMnmL
07-03-2011, 22:23
Наистина доста глупава постъпка от нейна страна.Може и да има основателни причини за това,не се знае.Направи всичко възможно,за да разбереш причината поне пък,ако е заради някаква глупост,знаеш какво да направиш.Честно казано и аз съм постъпвала така,но става въпрос за много по-кратки взаимоотношения..8 месеца не са малко,не е трябвало да постъпва по тоя начин.Ти сигурен ли си,че не си я разочаровал с нещо ?

Markuss
07-03-2011, 23:45
Хубаво, че сподели, но не бива да ти е тъжно. Обикновено, когато човек намери боклук в себе си и го изхвърли, не тъжи за постъпката си. Очевидно не е стока бившата ти, щом един нормален отговор не е дала за постъпката си. Не бива да ти е тъжно.

balu4ka
07-04-2011, 06:16
Хмм, и с мен така постъпи бившия ми...бяхме заедно година и седем месеца....Но връзката ни беше от разстояние,един ден просто ей така без нищо да преовокира това му държание..спря да ми пише да ми звъни ,дори не ми и обясни, защо късаме.След време, точно две седмици беше с момиче от градът си .
След подобно нещо разбираш,що за човек си имал до себе си >.<.След като не може да ти обясни ,защо се разделяте се запитай дали си е струвало ,да страдаш за нея?!Дали тя наистина е била искренна с теб...

katsar0v
07-04-2011, 06:20
Юли, недей да се натъжаваш заради момичета..
Повечето не го заслужават.. :)

Бих казал никоя ... ако го заслужаваха нямаше да те натъжават ! :D

Valento
07-04-2011, 13:06
Хмм, и с мен така постъпи бившия ми...бяхме заедно година и седем месеца....Но връзката ни беше от разстояние,един ден просто ей така без нищо да преовокира това му държание..спря да ми пише да ми звъни ,дори не ми и обясни, защо късаме.След време, точно две седмици беше с момиче от градът си .
След подобно нещо разбираш,що за човек си имал до себе си >.<.След като не може да ти обясни ,защо се разделяте се запитай дали си е струвало ,да страдаш за нея?!Дали тя наистина е била искренна с теб...
след такова нещо разбираш че всъщност нищо не си имал до себе си.... :(

DenssBaby
07-04-2011, 15:30
Ужасно е .. мога само да кажа ,че времето лекува всичко и ако съдя по коментарите ти,то ти си много мило и добро момче.Ще срещнеш друго момиче ,което ще те обича истински и ще сте щастливи.

bEbsI
07-04-2011, 16:13
Я се стегни. Писала съм го много пъти,ако смисъла на живота ти го разбираш под формата на "жена" значи много си сбъркал.Щастието ти не трябва да зависи от някой друг,а от теб самия. Някои жени никога не порастват - няма значение,че е на 23 - това не пречи да се държи като 16 годишна както сам виждаш. Фактът,че си си прекарал времето с даден човек ,би трябвало да е последван с елементарно уважение - да те погледне в очите , да каже защо не иска повече да е с теб и т.н. Да се отказваш от интересите си заради момиче .. е тъпо е. Не я търси - щом не те уважава достатъчно,за да ти дава обяснение - не заслужава да бъде търсена в последствие. Изтрий и номера,не минавай през квартала и ако е възможно,излизай с приятели,поднови интересите си - няма нищо непоправимо. Не излизай с други момичета само,за да и направиш напук,бъди себе си и се чувствай себе си.Не и показвай,че страдаш. Дръж се мъжки,обади се на приятелите си,разтовари се и после се замисли дали тя си заслужава терзанията?

balu4ka
07-05-2011, 16:47
Хмм, и с мен така постъпи бившия ми...бяхме заедно година и седем месеца....Но връзката ни беше от разстояние,един ден просто ей така без нищо да преовокира това му държание..спря да ми пише да ми звъни ,дори не ми и обясни, защо късаме.След време, точно две седмици беше с момиче от градът си .
След подобно нещо разбираш,що за човек си имал до себе си >.<.След като не може да ти обясни ,защо се разделяте се запитай дали си е струвало ,да страдаш за нея?!Дали тя наистина е била искренна с теб...
след такова нещо разбираш че всъщност нищо не си имал до себе си.... :(

Напротив.Имал си нещо,но то не е било достатъчно истинско ( ;.

sunflower132
07-05-2011, 17:35
Я се стегни. Писала съм го много пъти,ако смисъла на живота ти го разбираш под формата на "жена" значи много си сбъркал.Щастието ти не трябва да зависи от някой друг,а от теб самия. Някои жени никога не порастват - няма значение,че е на 23 - това не пречи да се държи като 16 годишна както сам виждаш. Фактът,че си си прекарал времето с даден човек ,би трябвало да е последван с елементарно уважение - да те погледне в очите , да каже защо не иска повече да е с теб и т.н. Да се отказваш от интересите си заради момиче .. е тъпо е. Не я търси - щом не те уважава достатъчно,за да ти дава обяснение - не заслужава да бъде търсена в последствие. Изтрий и номера,не минавай през квартала и ако е възможно,излизай с приятели,поднови интересите си - няма нищо непоправимо. Не излизай с други момичета само,за да и направиш напук,бъди себе си и се чувствай себе си.Не и показвай,че страдаш. Дръж се мъжки,обади се на приятелите си,разтовари се и после се замисли дали тя си заслужава терзанията?
+1
Продължи напред:)