PDA

View Full Version : Поредното разочарование



FaTaLn0t0_LaDy
06-26-2011, 18:32
Здравейте хора. Та историята е следната .. виждам се с едно момче от близо две седмици, но засега нищо не се е случило. Той не знам колко пъти ми казва как е искал да ме нацелува, като ме изпраща, но така и не го е направил до сега, а повярвайте ми имал е сто шанса.. Освен това, другото нещо е, че той е едно от плейбойчетата в града.. струва ми се че не се вижда само с мен и когато реша да си спра контакта с него, той изведнъж се появява с предложение да излезем и се цупи, че не съм го търсила цял ден....
Чудя се какво да правя.. не съм го чувала от вчера и едва се сдържам да не му напиша всичко, което мисля ..а то е че най-вероятно иска само секс от мен и че не съм единствената му зарибявка. Но сега,като се замисля ако иска само секс от мен, досега е можел да ме прелъсти много пъти, друг е въпроса, че не бих преспала с него, освен ако нямаме сериозни отношения. Но знам толкова много неща за това момче и едно от тях е че второ му име е несериозност.
Просто такава каша е в главата ми и затова исках да споделя с някой и реших да пиша тук във форума. Благодаря на тези, които са прочели ;)

Auriss
06-26-2011, 18:43
че той е едно от плейбойчетата в града
Това не ми се връзва с остатъка от поста.

Пък като толкова го харесваш - целуни го ти ,кво толкова ?
А и така като те слушам - несериозен бил ,пък си искала сериозна връзка ,за да му пуснеш !? Аха - успех ти пожелавам тогава.

babity
06-26-2011, 18:43
Бягай с 200 от такива! Била съм там, повече от две години от живота ми минаха в подобни чудения дали е само секс, дали има нещо повече, защо така упорито не ми позволява да го забравя... И знаеш ли, накрая, независимо колко време е минало, се оказва, че отговорите на всичките ти въпроси просто нямат значение... защото той не си струва. Прекъсни си контактите с него, защото иначе ще страдаш много.

FaTaLn0t0_LaDy
06-26-2011, 18:59
babity Това и смятам да направя.. просто дори и да знаеш истината винаги се надяваш нещата да не стоят така..

Auriss Просто не съм човек,който ще си легне с някой за една вечер. И все пак не съм сигурна затова дали иска само секс от мен, аз така си мисля заради нещата,които знам за него... ии да твърдо съм решена преди да спра контактите си с него да го попитам какво всъщност иска от мен, дори и отговорът да не ме удовлетворява, просто мразя да съм в неведение и да се чудя какво е можело да бъде.

Auriss
06-26-2011, 19:17
Добре ,де ,хубаво ,ама ми кажи какво премълчаваш.
Първо ,защо да е "плейбойче" и второ - защо несериозен.
И най-вече - защо ти трябва да го търсиш и защо според теб се сърди когато не го правиш ?
Абе не е наред нещо и по-добре си кажи какво ,щото аз лично не мога изобщо да свържа написаното. Виждате се ,бил сваляч ,не предприемал нищо ,не те търси ,а се сърди ,че не го правиш ти и за капак - носело му се славата на 'несериозен'.
Въпросната 'слава' в следствие на точно такива действия ли му се носи ,защото ако е така - директно мога да ти кажа 'диагнозата'

Ssummerjam
06-26-2011, 19:29
Решението е просто - не си лягай с него, ако съмненията ти са основателни няма да издържи и ще си опита късмета другаде.

FaTaLn0t0_LaDy
06-26-2011, 20:07
Добре ,де ,хубаво ,ама ми кажи какво премълчаваш.
Първо ,защо да е "плейбойче" и второ - защо несериозен.
И най-вече - защо ти трябва да го търсиш и защо според теб се сърди когато не го правиш ?
Абе не е наред нещо и по-добре си кажи какво ,щото аз лично не мога изобщо да свържа написаното. Виждате се ,бил сваляч ,не предприемал нищо ,не те търси ,а се сърди ,че не го правиш ти и за капак - носело му се славата на 'несериозен'.
Въпросната 'слава' в следствие на точно такива действия ли му се носи ,защото ако е така - директно мога да ти кажа 'диагнозата'

Значии първо знам, че се сърди защото сам ми го каза и то защото не му писах един ден, а сега той не ми отговаря от вчера. А славата му се носи от това, че дори и да си има приятелка пак излиза с други зад гърба и. Факт е, че всичките му връзки са по 2-3 години и нагоре, но не може да се скрие и другия факт, че ходи по други през тва време. И нищо не премълчавам, просто ми е интересно какво иска той от мен, защо не предприема нищо при положение че ми е казвал колко ме харесва и т.н. и знам че няма как някой тук да ми отговори на тези въпроси, но исках само да споделя,за да ми се подредят малко нещата в главата.

Auriss
06-26-2011, 20:20
Има как да ти отговоря и не е сложно - случвало ли ти се е някой сравнително от скоро познат да ти подари нещо и да се чувстваш длъжна да му върнеш жеста ?
Финтът в случая е - цупи ти се ,теб ти става кофти и се чувстваш задължена да го потърсиш. Явно от опит знаеш ,че бачка. Сега не ти отговаря ,пак по същата причина. Типично женски номера са това.
Не мога да разбера обаче защо нищо не предприема и точно затова те питах дали премълчаваш нещо. Възможно ли е да те възприема като приятелка ? Странно ще е ,предвид това ,което написа в първия пост ,обаче ...
Принципно щях да ти кажа ,че най-вероятно е девствен и скача от момиче на момиче ,защото го е шубе да пристъпи нататък (и оттам и 'плейбой' представата ви) ,ама с тия 2-3 годишни връзки ме вкара в тъча ...

Дали не е възможно да те държи като резервен вариант в случай ,че в момента си е заплюл друга и още не знае дали ще му върже ?

FaTaLn0t0_LaDy
06-26-2011, 20:47
Има как да ти отговоря и не е сложно - случвало ли ти се е някой сравнително от скоро познат да ти подари нещо и да се чувстваш длъжна да му върнеш жеста ?
Финтът в случая е - цупи ти се ,теб ти става кофти и се чувстваш задължена да го потърсиш. Явно от опит знаеш ,че бачка. Сега не ти отговаря ,пак по същата причина. Типично женски номера са това.
Не мога да разбера обаче защо нищо не предприема и точно затова те питах дали премълчаваш нещо. Възможно ли е да те възприема като приятелка ? Странно ще е ,предвид това ,което написа в първия пост ,обаче ...
Принципно щях да ти кажа ,че най-вероятно е девствен и скача от момиче на момиче ,защото го е шубе да пристъпи нататък (и оттам и 'плейбой' представата ви) ,ама с тия 2-3 годишни връзки ме вкара в тъча ...

Дали не е възможно да те държи като резервен вариант в случай ,че в момента си е заплюл друга и още не знае дали ще му върже ?

Честно казано само за този вариант не се бях сещала ;д няма да ме учуди,ако е така и все пак ще разбера каква е причината .. рано или късно, но се надявам да е по-скоро ;]