PDA

View Full Version : Много важно ми е! Второ класиране след 7 клас от 2 области.



krasko97
06-26-2011, 19:34
Така аз съм от Своге. Участвах в първо класиране и ме приеха в 33 ЕГ "Света София"(София-град), а също и в ПГ Велизар Пеев - гр. Своге (Софийска област) . И сега искам да участвам във второ класиране, защото преди 33 ЕГ ми е ВТОРА АЕГ "Томас Джеферсън".. бала ми е 31.608 (момче съм и мисля, че има шанс).. но предпочитам ПГ Велизар Пеев пред 33 ЕГ, но най-много искам 2 АЕГ. Може ли да се запази мястото и във ПГ Велизар Пеев, и във 33 ЕГ, и ако не ме приемат на 2рото класиране да отида в ПГ В. Пеев, а не в 33 ЕГ ?? :) Благодаря предварително.

SmilezZz
06-26-2011, 19:51
На второ класиране няма как да си загубиш мястото от първото класиране. Така,че можеш да опиташ късмета си. Аз лично сега съжалявам,че не съм се опитала на второ класиране..

Може да си останеш на същото място,на което си приет.. Пък може ,например ако си приет на 4 място,да стигнеш даже и до 1.. Според мен се пробвай..

krasko97
06-26-2011, 20:30
На второ класиране няма как да си загубиш мястото от първото класиране. Така,че можеш да опиташ късмета си. Аз лично сега съжалявам,че не съм се опитала на второ класиране..

Може да си останеш на същото място,на което си приет.. Пък може ,например ако си приет на 4 място,да стигнеш даже и до 1.. Според мен се пробвай..

Да мерси, ще се пробвам, на 3 желание съм приет, обаче не ми даваш отговор на ВЪПРОСА.. МОЖЕ ли да се запиша в ПГ Велизар Пеев, а да участвам в класирането за София-град, трябва да ходя в 33 ЕГ, където съм приет от София-град нали ? И ако не ме приемат в 2 АЕГ, да отивам в ПГ.. :-o

amk933
06-27-2011, 00:01
ОБЩАТА ТЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!