PDA

View Full Version : нещо се обърка



jamrock
06-26-2011, 20:51
Много добри приятели сме с момичето..почти най-добри, но аз се влюбих леко в нея без да се усетя кога стана т'ва. Проблема е че харесва друг и може и да тръгнат и тогава ще остана на още по заден план...мисля си, че не е за мен като момиче,но просто като я видя ми се оправя целия ден и не ми пука за някой различия и гледам само приликите. Ще съм благодарен на някой съвет :?

bubkaa93
06-27-2011, 04:49
Кажи и,какви чувства имаш към нея. ;)

AnalenTerorist
06-27-2011, 05:25
Много добри приятели сме с момичето..почти най-добри, но аз се влюбих леко в нея без да се усетя кога стана т'ва. Проблема е че харесва друг и може и да тръгнат и тогава ще остана на още по заден план...мисля си, че не е за мен като момиче,но просто като я видя ми се оправя целия ден и не ми пука за някой различия и гледам само приликите. Ще съм благодарен на някой съвет :?
Утрепай чвора, дето ти е конкуренция.

shokogirl
06-27-2011, 07:07
Момичетата обикновено чакат момчето да е по- настоятелно, затова ако наистина я искаш направи всичко възможно да я спечелиш по някакъв начин! Ако имаш смелост я извикай да се срещнете някъде и й кажи всичко! Хората са казали че когато един човек разбере че някой го харесва, малко или много и той започва да го харесва! Късмет :)

Josefinne
06-27-2011, 07:24
Мисля , че трябва да си дадеш малко зор и да я ухажваш, както си му е редът, а не да очакваш да ти падне от небето. Виж темата " Как да се харесаме на момиче".

4o4ina
06-29-2011, 15:53
Покажи и,че я харесваш да не стане късно и да гледаме теми те тръгнаха какво да правя,много я харесвам!Седнете,поговорет е и изрази чувствата си. :wink:

letinova
06-29-2011, 16:01
Съгласна съм с по-горните мнения. Покажи и че я харесваш и в подходящия момент говори с нея. Гледай да е скоро, че да не ти я откраднат преди дори да си се пробвал.. :)

badsector
06-30-2011, 12:59
Кажи й какво изпитваш и като те отреже, прекъсни всякакви контакти с нея.

InnoraX
06-30-2011, 13:18
Много добри приятели сме с момичето..почти най-добри, но аз се влюбих леко в нея без да се усетя кога стана т'ва. Проблема е че харесва друг и може и да тръгнат и тогава ще остана на още по заден план...мисля си, че не е за мен като момиче,но просто като я видя ми се оправя целия ден и не ми пука за някой различия и гледам само приликите. Ще съм благодарен на някой съвет :?

Не бързай за никъде. Случвало ми се е, но в моя случай тя вече си имаше приятел. Затова аз изчаках да скъсат и след като й попремина, нещата потръгнаха от самосебе си ;)

Mi6inka
06-30-2011, 13:58
Бъди искрен и и кажи всичко в очите..не в скайп, не във фейсбук...а право в очите. Това наистина говори много за един човек ( особено в днешно време, когато личната комуникация остава все повече на заден план). Успех!

cinderella_gugutka
06-30-2011, 15:12
недей да прибързваш като и споделиш чувствата си.първо се постарай да те заобича теб,покажи й ,че я заслужаваш повече и прецени дали тя би могла да ти отвърне със същото

onestar
06-30-2011, 20:49
Ъ! О.о
Защо всички го съветвате да сподели чувствата си, след като тя харесва друг?

(Автора не е дал много обяснение кое-как. Възможно е момичето да прави такива намеци и да играе цирк, за да накара нашия човек да равнува. Ама ако наистина има някакви симпатии към другото момче и дори желание за връзка, от къде на къде ще е правилно той да й се бърка?)

TheNewReligion
06-30-2011, 22:19
Ако можеш да го понесеш, бъди до нея дори ако ходи с друг. Ако е свястна, ще го оцени. И все пак, опитай се да й се представиш и в друга светлина, различна от тая на приятел.

antifashionshit
07-01-2011, 06:36
^ да й бърше сълзите, а онзи пич да й прави deepthroat? по-скоро не.

като цяло това, че харесва друг, не е толкова голяма пречка. според мен няма никакъв проблем едно момиче да харесва едно момче и да бъде и с друго. просто не се влияй от това - да не ти пука от другия пич. не бъди that needy&desperate guy, не се дръж така, все едно нейната любов е наградата за усилията ти и просто се забвлявай. нещо като агресивен, но не досаден.

gabsit000
07-01-2011, 07:05
ти си много по-напред от този пич и имаш много по-големи козове-все пак си й приятел..знаеш много неща за нея и какво харесва или не...така че бъди по-смел и й признай за чувствата си ..надявам се след признанието тя да не се отдръпне от теб ..

jamrock
07-02-2011, 15:02
незнам какво да очаквам вече каза че няма да се занимава с него. на мен не ми е проблем да и кажа всичко защото съм сигурен в чуствата си, но просто ме е страх да не се отдръпне. познавам я доста добре и имаме някои различия, но чуствата говорят сами за себе си и не мога просто да стоя и винаги да се заблуждавам, че тя ми е само приятелка. благодаря за всички съвети помогнахте ми донякъде :) няма да откажа и на други ест