PDA

View Full Version : Eй писна ми ве, к'во се случва тука!??!



Rawrrfearme
06-27-2011, 03:18
Изчетох сумати теми, ше счупа нещо вече..
Карах без ръкоблудство една седмица и пак куротикафе :@

Кви са тия шибани точици по гривата на пениса, имам 4 от ляво и 3 от дясно.

Писали сте хигиена тука..
Е.. БЕМ ти хигиената, на ден по .. всеки път като пикам си го мием с Тео Бебе и почнаха некви червени раоти да излизат..
Писали сте, че не трябва толкова често да се мие със сапун, хуу почнах по-редко, пак почнаха тия бели точки, Е НЕМА УГОДИЯ ВЕ..

Аре кажете как да ги махнем, че станах като далматинец ве!

kalpazanka
06-27-2011, 06:29
Уролог. Елементарно, Уотсън.

aLLa
06-27-2011, 10:25
Уролог. Елементарно, Уотсън.

Не забравяйте, че тук не сме специализирани лекари и потенциалната ни възможност да помогнем е ограничена :)

reperw
06-27-2011, 19:25
режи го не ти треа... :D :D :D

WaterLilly
06-28-2011, 06:56
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_coronae_glandis

Ако въобще е това, нямаш повод за притеснение. Потърси си още снимки, за да си сигурен. И за всеки случай питай личния или директно на уролог.

Rawrrfearme
07-02-2011, 20:23
Ама дразни ме бе.
Поддържам зверската хигиена и тва пак е тия 5-6 "пъпки" като на тая снимка пак си стоят там бееееееееееееее ;@

rome0
07-03-2011, 13:52
Щом е като на тази снимка, нямаш повод за притеснение... и все пак ако искаш да направиш нещо иди на лекар.. аз не могаа да дойда да ти ги махна !!

Rawrrfearme
07-04-2011, 05:04
АВЕ НЕЩА ДА СИ ПОКАЗВАМ К*РА НА НИКОЙ НА НИКВИ ЛЕКАРИ ВЕ...

Като се знае какво е трябва да има записан начин, по който да се премахне, ЗА ТОВА ПРАВЯ ТЕМАТА, а не да ми кажете да ходя на лекар, да си покажа оная работа и той да ми каже какво е, след като вече знам!!!!!!!!!!!!!

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 16:17
Аре кажете как да ги махнем, че станах като далматинец ве! :-D

cweeet
07-11-2011, 20:55
Изчетох сумати теми, ше счупа нещо вече..
Карах без ръкоблудство една седмица и пак куротикафе :@

Кви са тия шибани точици по гривата на пениса, имам 4 от ляво и 3 от дясно.

Писали сте хигиена тука..
Е.. БЕМ ти хигиената, на ден по .. всеки път като пикам си го мием с Тео Бебе и почнаха некви червени раоти да излизат..
Писали сте, че не трябва толкова често да се мие със сапун, хуу почнах по-редко, пак почнаха тия бели точки, Е НЕМА УГОДИЯ ВЕ..

Аре кажете как да ги махнем, че станах като далматинец ве!


Оближи си го.