PDA

View Full Version : футболът ?!



everythingisrelative
06-27-2011, 08:18
как може най-тъпия спорт на света да е дай-харесван в целия свят.... кво толкова има да риташ топка и да е вкараш в вратата.....


Бокса да речем е каде каде по мъжкарски спорт ,отколкото да риташ няква топчица, като някоя женка... всичкки мъже които кареват футбола за мен са путювци


8)

playfootball6
06-27-2011, 08:24
Като се замислиш е така. Даже и трньора ни го е казвал"целия свят е луднал по едно кълбо" Ама мога да ти кажа че футбола на моменти е много по-мъжкарски спорт от който и да е боен спорт.
А да не говорим колко повече мисъл се иска във футбола.
Също така и комплексността му също допринася за това да е толкова популярен.

Greennight
06-27-2011, 09:29
Всеки с вкуса си!!!И кво му е мъжкарското на бокса да ти чупят тиквата,нищо мъжкарско не виждам :-o Апък,който казва,че футбола е путьовски спорт и нежен може да ходи да се гръмне и е пълен тъпак!!!Тва,че наще в БГ се разхождат не значи нищо...Не знаете как се блъскат като животни и как се ритат в Английската лига примерно,така че тихо.

firstdiesel
06-27-2011, 09:31
А да не говорим колко повече мисъл се иска във футбола.


В боя се иска много повече мислене ... пък в ММА направо трябва да си компютър!

DA0Trooper
06-27-2011, 09:35
А да не говорим колко повече мисъл се иска във футбола.


В боя се иска много повече мислене ... пък в ММА направо трябва да си компютър!
x5

HatersAlwaysGonnaHate
06-27-2011, 09:44
Ай да мрът тия кльощави путйовци!! Освен за лостаджиичета за друго не стават :D

И ако мислиш,че се иска кой знае кво мислене във футбола ела във фитнес залата просто да те видим какво мислене има с хранителни режими/тренировки/спазване на ограничения да та видим как ще дигнеш 200 кг от лег , не да се мъчиш да вкараш няква си топчица в няква си там врата ;)

tarlyo
06-27-2011, 12:26
Пълни смешници сте, ходете се гръмнете, жалкари. Футболът е и ще продължава да бъде най-великият спорт на планетата. Такива кухи лейки като вас нямат право на мнение! Хейтър ли си, мейтърс ли си, не те знам, ама ти си най-големия боклук в тоя форум ве, прасе! Стига си писал да цапаш темите. Не трябвало мислене във футбола, ти луд ли си бе??? ХАХХАА ЕБАХТИ ПАЛЯЧОТО !

ФУТБОЛЪТ Е НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА, МАЙКА ИМ НА ВСИЧКИ, КОИТО СМЯТАТ ОБРАТНОТО ! :smt097

redbul2
06-27-2011, 12:28
как може най-тъпия спорт на света да е дай-харесван в целия свят.... кво толкова има да риташ топка и да е вкараш в вратата.....

Бокса да речем е каде каде по мъжкарски спорт ,отколкото да риташ няква топчица, като някоя женка... всичкки мъже които кареват футбола за мен са путювци 8)

х2

Съвсем съм съгласен :) И като гледам разни футболистчета тук,които искат програми за заякване и мускулна маса,хахаха :-D Какви мъже ще станат на 50-60 кила,айде 65 да са? Вкарват топката,ама дали ще могат да го вкарат не се знае :D Ще имат ли толкова сила? :-D хахаха

tarlyo
06-27-2011, 12:29
кур за вас бе, маймуни напомпани

redbul2
06-27-2011, 12:30
"мъжки полов орган" за вас бе, маймуни напомпани

:D хахахаха :D

DA0Trooper
06-27-2011, 13:51
абе все пак поне си е регламентиран спорт! Предпочитам футбол пред лостове , но не е там въпроса! Секи си тренира на който квото му хареса. Тва кой какъв спорт е , секи си преценява.

dimitar_ak
06-27-2011, 14:12
Като дете ритах малко, но сега този спорт ме привлича само за зяпане. Много ме привлича тениса и формула 1. На последното съм голям запалянко.

HatersAlwaysGonnaHate
06-27-2011, 14:40
абе все пак поне си е регламентиран спорт! Предпочитам футбол пред лостове , но не е там въпроса! Секи си тренира на който квото му хареса. Тва кой какъв спорт е , секи си преценява.

На мене ми харесва гребане с лъжица , на друг му харесва да си бие злобарки :D Хубави спортове :)

everythingisrelative
06-27-2011, 15:02
А да не говорим колко повече мисъл се иска във футбола.


В боя се иска много повече мислене ... пък в ММА направо трябва да си компютър!
x5


в бокса или който и да е друг боен спорт има каде каде повече мислене отколкото да бягаш кат луд по няква топчица :?

Theo
06-27-2011, 16:47
"мъжки полов орган" за вас бе, маймуни напомпани
:smt045

HatersAlwaysGonnaHate
06-27-2011, 16:50
Като не можеш да се "напомпаш" , много ясно,че ще сме маймуни :D Иска ти се,ама само гледаш и нищо не можеш да направиш :D

Ритай си там топчицата и се надявай да имаш топки :)

ZipFail
06-27-2011, 16:52
Не че имам нещо против футбола, ама да обяснявате, че се искало повече мислене и бил по-мъжкарскi от бойните спортове е смешно ;)


ПП: Дано я заключат по-бързо модераторите тая тема, че както се почна, пак ще стане сеир..

cunt
06-27-2011, 18:10
е тоя е най-големия путьо обаче
http://prikachi.com/images/136/3503136y.jpg

drogba333
06-27-2011, 18:36
Пълни смешници сте, ходете се гръмнете, жалкари. Футболът е и ще продължава да бъде най-великият спорт на планетата. Такива кухи лейки като вас нямат право на мнение! Хейтър ли си, мейтърс ли си, не те знам, ама ти си най-големия боклук в тоя форум ве, прасе! Стига си писал да цапаш темите. Не трябвало мислене във футбола, ти луд ли си бе??? ХАХХАА ЕБАХТИ ПАЛЯЧОТО !

ФУТБОЛЪТ Е НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА, МАЙКА ИМ НА ВСИЧКИ, КОИТО СМЯТАТ ОБРАТНОТО ! :smt097

И като си футболист кво? Утре някои като мене ще ти набие канчето щот си голем мъжкар и викаш че се мислело повече от колкото в боините спортове.Футбола е за пишлеменца като тебе , и за това не спори с п оголемите батковци за да нмяаш проблеми

HatersAlwaysGonnaHate
06-27-2011, 20:10
Пълни смешници сте, ходете се гръмнете, жалкари. Футболът е и ще продължава да бъде най-великият спорт на планетата. Такива кухи лейки като вас нямат право на мнение! Хейтър ли си, мейтърс ли си, не те знам, ама ти си най-големия боклук в тоя форум ве, прасе! Стига си писал да цапаш темите. Не трябвало мислене във футбола, ти луд ли си бе??? ХАХХАА ЕБАХТИ ПАЛЯЧОТО !

ФУТБОЛЪТ Е НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА, МАЙКА ИМ НА ВСИЧКИ, КОИТО СМЯТАТ ОБРАТНОТО ! :smt097

Хах,ае като стане 2020та година пи пиши пак,щото не ми се пише с пичове 99ти набор!

cunt
06-27-2011, 20:21
за какво става въпрос сега не разбрах?
да ,факт е че боксьорите са по-здравички от футболистите,но какво от това?
на мен футбола ми е по-интересен и него гледам.
а тва мнение за футболистите явно сте си го насадили от български плейбойчета като благо георгиев и божинов,но да кажете че вини джоунс и газа са путьовци примерно е несериозно

HatersAlwaysGonnaHate
06-27-2011, 20:55
Ем вратарите па са най-големите путки,само топки искат да хващат ;)

pencilwarrior
06-28-2011, 10:33
Всяка жаба да си знае гьола. И аз не съм голям фен на футбола и нито следя мачове нито ми е интересно, обаче има хора, на които им е, така че...

firstdiesel
06-28-2011, 14:02
"мъжки полов орган" за вас бе, маймуни напомпани

тва ми го кажи в лицето и гръбначния ти стълб ша го сторя на панделка!

DarkTemplar
06-28-2011, 15:44
Толкова глупава тема не заслужава внимание. И все пак да вметна, че путьовците са по-скоро тея, които отричат футбола (това мнение го потвърждават и доста мацки).

Забавно ми е как разни комплексирани люде с помощта на бойните спортове или боди билдинга мечтаят да станат "машини" и да получат внимание и уважение така, както актьорите мечтаят за Оскар. Наистина трогателна гледка. ;)

HatersAlwaysGonnaHate
06-28-2011, 15:46
Толкова глупава тема не заслужава внимание. И все пак да вметна, че путьовците са по-скоро тея, които отричат футбола (това мнение го потвърждават и доста мацки).

Забавно ми е как разни комплексирани люде с помощта на бойните спортове или боди билдинга мечтаят да станат "машини" и да получат внимание и уважение така, както актьорите мечтаят за Оскар. Наистина трогателна гледка. ;)

Порасни малко и пак ми се обади,мненията на мацките ще слушам аз,вари се гръмни по-добре :)

И това с кво искаме да привлечеме внимание ти не го знаеш и само гадаеш,мъник :)

ZipFail
06-28-2011, 16:44
Подкрепям мнението на DarkTemplar, въпреки че се занимавам и с бойни спортове и финтес. Много е прав човека и горното мнение само го потвърждава. :)

awerw
06-28-2011, 16:59
Тцц според DarkTemplar аз съм путио :( За пръв път чувам, че който отрича футбола е такъв .... Както каза tarlyo " Футболът е най-великата игра"

HatersAlwaysGonnaHate
06-28-2011, 17:32
А бе квото и да отричате и не отричате се е тая,тва дето казват мацките е противоположното ;) А сега ако имате малко акъл помислете!

Темата е напълно изчерпана,некой МОД да сложи ключа!

HatersAlwaysGonnaHate
06-28-2011, 17:34
Подкрепям мнението на DarkTemplar, въпреки че се занимавам и с бойни спортове и финтес. Много е прав човека и горното мнение само го потвърждава. :)

Еми ЗипФейл ако ти ходиш на фитнес,за да привличаш внимание и да имаш приятели,те съжелявам!

dunce
06-30-2011, 13:38
...... 8)

Първият въпрос, който ще ти задам, е ритал ли си до сега изобщо? Ама сериозно да риташ, не да си отишъл на два мача и да си седял 15 минути на врата, да си се потнал и да си излязъл. Защото говориш без грам да разбираш.

Вторият въпрос - защо бокса да е по-малко тъп спорт, при условие, че там без счупен нос не можеш да се отървеш? За мен това е тъпо пък.

"кво толкова има да риташ топка и да е вкараш в вратата....."

За да вкараш вЪВ вратата, се иска много да се озориш и задъхаш. То отстрани изглежда много лесно нали? Изобщо за да играеш футбол, ти трябва много техника, бързина, издръжливост, трениране, да ти се отдава, дори бърза мисъл. Тей да кажеш "какво толкова има да вкараш една топка във вратата" е все едно аз да кажа "какво толкова има да нокаутираш противника, хич не е трудно."

"Бокса да речем е каде каде по мъжкарски спорт ,отколкото да риташ няква топчица, като някоя женка... всичкки мъже които кареват футбола за мен са путювци"

Тая "топчица" ако ти я нахамаля в главата, ще паднеш в несвяст. А това се случва на един футболист не рядко.
Що не отидеш да поиграеш малко футбол навънка със сериозни хора, ама 1,2 часа без почивка, да видим кой ще ревне на 15тата минута като женка. Или да отидеш за 1 месец на тренировки, да видим колко контузии ще направиш за толкова време. Че да разбереш дали наистина футбола е за "путювци". Ей такива типове са ми най-смешни обаче.

Kopu
06-30-2011, 19:05
В почти всеки спорт има мислене. Има бойни изкуства дето наистина трябва да си компютър (особено китайските). Но боксьорите за мен са мазохисти. Прочетох нещо от сорта "като си футболистче ще те набият" и не знам си какво - не веднъж съм ставал свидетел, а и съм участвал в бой, футболисти срещу боксьори, и доста от случаите футболистите побеждават.

val181
06-30-2011, 19:22
Тенисът е най-интелигентния спорт. За разлика от футбола тенисът се е практикувал първо от благородници и аристократи. Освен това кога е ставало меле на турнир по тенис-това показва какви хора се интересуват от тенис и какви от футбол.

Fengom
06-30-2011, 20:31
"кво толко има в това да риташ 1 топчица"

епа аре бегай ритай и вкарвай голове ... (ама не в махалата)
Ако беше така всеки футболист щеше да бъде ... иди поритай малко така едно мачле да видиш как ще се шляеш по терена и ще си ебаси дървото ...
Доста сте смешни в изказванията си. Това ,че вие не харесвате футбол ,а предпочитате бокс , фитнес или ... си е ваш проблем. (всеки е различен ... не е нужно да си показвате простотията)

Мен също може да не ме кефи бокс ... ама не съм тръгнал да отварям некви теми ,че боксът е тъп спорт. Относно това ,че ако се срещнат боксьор и футболист или някво билдърче и футболист ... футболиста ще бъде пребит показва колко прости и ограничени сте.
От кога боя стана най-важния фактор.
Все едно аз да кажа "аре пуснете 1 боксьор на терена да видя колко минути ще издържи."

Абе кво да говоря ... тъпи парчета сте

tobiantonfan
06-30-2011, 22:31
В почти всеки спорт трябва мислене, било то при футбола или при бойните изкуства.За бокса обаче трябва воля, а не толкова мислене.Дори не ви прочетох всичките мнения, но ще се изкажа с риск да повтарям...
До колкото видях всички, които не харесват футбола киснат на лостове, във фитнес и т.н. и смятат, че с мускули сте големи мъжкари, а онези там тъпите дето имат само техника са някви гейчета, дето не могат да ритат кълбо(аз си мисля, че е сфера...), но явно за тях 200 метра не са разстояние.
И ще кажа, не съм фен на футбола, тренирам бойно изкуство, ( В което не ми трябва да показвам някви бицепси и прасци и да викам другите какви са педали) обаче виждам, че за да постигнат футболистите това, което са са се потрудили доста и вече в чужбина рядко има "химици".А онези дето се бутат с глави рамене и се докосват леко за пред камерата са пълни пишлемета...

DA0Trooper
07-01-2011, 07:19
хах и кво бойно изкуство тренираш? Винг чун? :lol:
100% да знаеш ,че при футболистите няма "химици". Моето момче, във всеки един спорт (без шаха) се вземат СТЕРОИДИ! Не случайно наши лекоатлетки са горяли на допинг тестове. Това,че във футбола не им правят контроли, не означава ,че не бухат стабилно!

firstdiesel
07-01-2011, 08:06
...... 8)

Първият въпрос, който ще ти задам, е ритал ли си до сега изобщо? Ама сериозно да риташ, не да си отишъл на два мача и да си седял 15 минути на врата, да си се потнал и да си излязъл. Защото говориш без грам да разбираш.

Вторият въпрос - защо бокса да е по-малко тъп спорт, при условие, че там без счупен нос не можеш да се отървеш? За мен това е тъпо пък.

"кво толкова има да риташ топка и да е вкараш в вратата....."

За да вкараш вЪВ вратата, се иска много да се озориш и задъхаш. То отстрани изглежда много лесно нали? Изобщо за да играеш футбол, ти трябва много техника, бързина, издръжливост, трениране, да ти се отдава, дори бърза мисъл. Тей да кажеш "какво толкова има да вкараш една топка във вратата" е все едно аз да кажа "какво толкова има да нокаутираш противника, хич не е трудно."

"Бокса да речем е каде каде по мъжкарски спорт ,отколкото да риташ няква топчица, като някоя женка... всичкки мъже които кареват футбола за мен са путювци"

Тая "топчица" ако ти я нахамаля в главата, ще паднеш в несвяст. А това се случва на един футболист не рядко.
Що не отидеш да поиграеш малко футбол навънка със сериозни хора, ама 1,2 часа без почивка, да видим кой ще ревне на 15тата минута като женка. Или да отидеш за 1 месец на тренировки, да видим колко контузии ще направиш за толкова време. Че да разбереш дали наистина футбола е за "путювци". Ей такива типове са ми най-смешни обаче.

хамстерски работи говориш!

Ритал съм! Бил съм защитник, схемата е следната ... докосваш топката и след тва вкарваш техника от семейство Грейси и атаката приключва.
Ако падналият нещо се дърви се минава и към школата на Бас Рутън :D тва в кръга на шегата...

Имам 15 мача изиграни, в които са ни вкарали само 6 гола, просто нападателите вече почнаха да не идват от към мойта страна ... щото топката може да мине ама хора не могат :D

тва че пък в бокса винаги ти чупат носа е мит! Седи да гледаш боксови мачове на 30 мача я има 1 счупен нос, я няма ...

тая топка дет викаш ако мия "нахамалят" в глава аз не, ама който ме е ударил гаранция пада в несвяст!

към DarkTemplar
мацките кой ги пита кво обичат, нали му духат на човека и не го ебе!
Тея комплексари по-скоро са футболистите дето като потренират 2-3 месеца футбол и после не моеш да им кажеш здрасти ... само ми кажете, че не съм прав, особенно в България

тая щанга се вдига защото ти харесва, не защото някой трябва да те забележи като поуър ренджър.
А бойният спорт е просто необходимост, човек да се бори и бие му е вродено ... вместо да го прави пред дискотеките и в училище (както много футболисти), го прави на ринга или тепиха с хора, които са в неговата категория ... а не да се дървиш (с компанийката ти) на някво лапе с близалка.

tobiantonfan
07-01-2011, 10:09
хах и кво бойно изкуство тренираш? Винг чун? :lol:
100% да знаеш ,че при футболистите няма "химици". Моето момче, във всеки един спорт (без шаха) се вземат СТЕРОИДИ! Не случайно наши лекоатлетки са горяли на допинг тестове. Това,че във футбола не им правят контроли, не означава ,че не бухат стабилно!

Тренирам фехтовка...Прави си изводите...Не съм казал, че няма химици, но повечето не мисля, че вземат допинг...

zLatk0
07-01-2011, 10:15
...
Тоя па вижте го някъв назобен олигофрен ...Пич ти си пародия на фитнес манияк
И какво да спортуваме бе пут.ици нещастни ? Тенис ли, федербал ли, бокс АХХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ.Фу болът е най-простия спорт, който иска най-много мислене ;) Вазирайте нежни гейове.
А тоя everythingisrelative или е някъв нежен гей, дето всички му се ебават или е някво комплексирано момиче
На бокса какво се мисли ? само се удрят това са най-големите тапаци там само едно и също http://www.interney.net/blogs/media/blogs/melhoresdomundo/vinnie-jones-vallarta-charity.jpg нежен спорт нали ?
абе вие сте едни хейтъри.
Х*Й СЪС ВАС БЕ МЪРЛЬОВЦИ

"в бокса или който и да е друг боен спорт има каде каде повече мислене отколкото да бягаш кат луд по няква топчица Confused"
ТОЯ ПЪК ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХХ кво мислиш ? как да го удариш да му изкъртиш мозъка .. тва ако е мъжки "СПОРТ" аз съм трактор
А тея тука назобени маняци сега ще ми е интересно какво ще напишат

НЕЖНИ ЛИГАВИ ПЕДЕРА*И ОТИВАЙТЕ ДА ЛАПАТЕ НА ПРИЯТЕЛИТЕ ВИ ГЕ*ОВЕ ТЪПИ

zLatk0
07-01-2011, 10:21
не веднъж съм ставал свидетел, а и съм участвал в бой, футболисти срещу боксьори, и доста от случаите футболистите побеждават.
Е ТВА Е

Greennight
07-01-2011, 10:58
не веднъж съм ставал свидетел, а и съм участвал в бой, футболисти срещу боксьори, и доста от случаите футболистите побеждават.
Е ТВА ЕТва обаче е супер смешно твърдение :D

zLatk0
07-01-2011, 11:42
Еми нека, но и аз съм бил свидетел на такива случаи 8-)

firstdiesel
07-01-2011, 12:31
златко
души к-у-р-а, бе :P
Назобен е баща ти, щото те е сторил такъв тъп!
не ми се прави на нинджа щот съм сигурен, че ша ревнеш кат ти забия полвин шамар....

само вижте футболисткчетата кви коментари пишат тука през нета ... а на живо даже ги е страх да кажат здрасти :D ша говорим ли още ? :D

firstdiesel
07-01-2011, 12:42
не веднъж съм ставал свидетел, а и съм участвал в бой, футболисти срещу боксьори, и доста от случаите футболистите побеждават.
Е ТВА Е

що ми струва че си и вярвате кво пишете ..... :D :D :D

tobiantonfan
07-01-2011, 12:58
Защо ми се струва, че мислиш с мускули, а в главата ти най-много да има ядка за разкош...

BlueGirl
07-01-2011, 13:05
Всеки спорт си има своя чар и не виждам какъв е смисълът да се съпоставят боксът и футболът,като няма нищо общо помежду им.

firstdiesel
07-01-2011, 14:11
Защо ми се струва, че мислиш с мускули, а в главата ти най-много да има ядка за разкош...

аре да не спорим за компетентност, че да не изложите футбола хептен :D

tobiantonfan
07-01-2011, 14:34
Не ме интересува особено, тъй като не гледам, нито съм фен на футбола...

dunce
07-01-2011, 16:12
Ритал съм! Бил съм защитник, схемата е следната ... докосваш топката и след тва вкарваш техника от семейство Грейси и атаката приключва.

Като си защитник да. Ама като играеш халф или нападател няма да ти е толкова лесно. Имам предвид за бягането, иначе всяка позиция си има трудните моменти.

"Имам 15 мача изиграни, в които са ни вкарали само 6 гола, просто нападателите вече почнаха да не идват от към мойта страна ... щото топката може да мине ама хора не могат :D"

Това, че си играл със слаби играчи изобщо не означава, че си толкова добър, за колкото се мислиш, или че футболът е толкова лесен спорт. Просто ти трябва хъс за игра.

"Тея комплексари по-скоро са футболистите дето като потренират 2-3 месеца футбол и после не моеш да им кажеш здрасти ... само ми кажете, че не съм прав, особено в България."

Стига с тоя шибан общ знаменател. И стига сте асоциирали футбола с позьорите. Само едно ще ви кажа, макар то да ви е ясно - позьорите са най-слабите играчи на футбол и най-често от едно препъване почват да скимтят. Проумете, че футболът, особено когато се играе интензивно срещу много добър противник (както е в и цялата английска, италианска, испанска и всяка друга голяма лига) хич не е толкова лесен. За това, че в България този спорт не се приема насериозно си прав. Всеки, който има потенциал, трябва да отива задължително в чужбина, тука само се развалят играчи.

"тая щанга се вдига защото ти харесва, не защото някой трябва да те забележи като поуър ренджър."

А кой ти е казал, че абсолютно всички футболисти са позьори и играят само за да се покажат пред момичетата? Както ти се изразяваш, това е мит. Футболът най-вече се играе за удоволствие и за спорт. Никога не съм ходил да го играя, само защото момичетата като ме видят и ще луднат по мене. И същото се отнася и за фитнеса и за бойните изкуства, спор няма. Ма не знам какво плюете футбола тука, той е като всеки друг спорт. Само избивате някакви комплекси.


хах и кво бойно изкуство тренираш? Винг чун? Laughing
100% да знаеш ,че при футболистите няма "химици". Моето момче, във всеки един спорт (без шаха) се вземат СТЕРОИДИ! Не случайно наши лекоатлетки са горяли на допинг тестове. Това,че във футбола не им правят контроли, не означава ,че не бухат стабилно!

Спри да се излагаш и да говориш простотии. Мисли малко преди да говориш такива глупости, че направо лошо ми става като чета такива коментари. Първо не можах да разбера за какво изобщо спомена Винг Чун? Щото си чул някъде, че това е бойно изкуство, и реши сега да се направиш на интересен и да го напишеш?
Какви стероиди какви пет лева? Къде ми сравняваш лека атлетика с футбол? Ти зле ли си? Във футбола се вземал допинг, майко мила..

anonymous768631
07-01-2011, 17:52
Всеки с вкуса си!!!И кво му е мъжкарското на бокса да ти чупят тиквата,нищо мъжкарско не виждам :-o Апък,който казва,че футбола е путьовски спорт и нежен може да ходи да се гръмне и е пълен тъпак!!!Тва,че наще в БГ се разхождат не значи нищо...Не знаете как се блъскат като животни и как се ритат в Английската лига примерно,така че тихо.
Разхождали се в България, тук е по-опасно отколкото в Бенгази...
Извинявам се, ама в Испания са най-нежните и там има касапи като Пуйол...
Стига с тия американщини. Футболът бил путьовски спорт. То тия шутове само някакви хамалски или скучни спортове имат. Единственият, който по-става за гледане, е ръгбито, то и то не е тяхно, ама хайде...

iziskan88
07-01-2011, 20:21
точно пък футбола яко се проверява за допинг,що говорите като незнаете бе...

revolver
07-01-2011, 20:23
След като прочетох 4 страници коментари в които ня'кви мъжаги които предполагам мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....е са как да не ви викаме "напомпани маймуни" като сте с интелект на шимпанзе и мускули на горила ,и също се наслушах на копмютърните войни дето ще ме пребият .Така по темата футбола не е женски спорт.ФАКТ !! Само безмочъна горила може да го каже.Няма повтарям това което казаха другите относно че няма да издаржите и 20 минути на един мач. Аз играя активно футбол и му се кефя на макс,обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема че бокса или там мма са спортове за тъпи мускулести "комптри" програмирани само да се бият.И относно че футболистите са по 60-65 кила...

http://static.soccer24seven.com/wp-content/gallery/diego-forlan/diego-forlan5.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/392/68cb7834802d8353ecb4f6bka1.jpg/

http://habs.theoffside.com/files/2009/03/sergioramos.jpg

^
тези момчета играят в най-женственото според някои парвенство в Испания .Правете си изводи за футболистите във Англия,Франция и Скандинавските страни

И за напомпаните войни от форума :)

http://2.bp.blogspot.com/_-2YnZtyNaj4/ShJhLM4NboI/AAAAAAAAAU0/DswUEtcYliA/s320/rudeboy.jpg

redbul2
07-01-2011, 20:42
н мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема

От коЯ селУ си УА? :D Сега футбол се играе и от жени и дори има световни първенства за жени. :)

DA0Trooper
07-01-2011, 20:43
виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай

redbul2
07-01-2011, 20:46
Дааа,мускулите ни праскат по нашите шефове. Съвсем ще ги изпраскаме тия наши шефове. Ама нали и ти имаш мускул там в гащите. Напраскай ги и ти. :D

redbul2
07-01-2011, 21:00
говорят как щя разбият от бой футболистчетата

ЩЯ,щЯ. ЩЯ ва разбием от бой вас футболистчетата. :D Много скоро щЯ ви разбием! :-D

Kopu
07-01-2011, 21:04
виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай

По горе прочетох, че има женски футбол. ДОБРЕ - да направим такава съпоставка - колко жени тренират футбол и колко жени тренират БИ и фитнес ? В това отношение футбола като че ли губи ?

Само да ви кажа една случка и спирам да пиша. Вероятно всеки е чул за Академията на МВР. Тази година кандидатствах, и като отидох там направо се забърках всички бяха по 2 метра с гръдна обиколка колкото дължината на крака ми. Както се казва - пръскаха се по шевовете. И си казах какво правя тук ? Тези ще ме отвеят на всички дисциплини. ДА ама НЕ! Още на лицевите се паднах с някакви машини те докато направят 15 лицеви аз направих 30 - направо ми стана смешно. След това бягането, на 30 метра ги надбягах с 3-4 крачки :D
Дадох 3-то време от всички 100 човека дето се явиха. 1-во време даде отново футболист, а 2-ро леко-атлет. На 800 метра от 12 човека бях на 2-ро място а големите момчета бяха с 1 минута зад мен :D :D :D От 100-те човека бях отново с 3-то време а пред мен бяха отново футболистчето с най-добро време на 30 -те метра и леко-атлета.

DarkTemplar
07-01-2011, 21:31
Тцц според DarkTemplar аз съм путио :( За пръв път чувам, че който отрича футбола е такъв .... Както каза tarlyo " Футболът е най-великата игра"
Въобще не съм конкретизирал кой какъв е, не ми вменявай подобни твърдения. Просто казах, че много от комплексарите напоследък наблягат на бойните спортове, само и само да се докажат по някакъв начин. Което НЕ означава, че всеки, който тренира боен спорт, е комплексар. Имам приятели каратисти, самбисти, боди билдъри, които са съвсем нормални хора.


Порасни малко и пак ми се обади,мненията на мацките ще слушам аз,вари се гръмни по-добре :)

И това с кво искаме да привлечеме внимание ти не го знаеш и само гадаеш,мъник :)
Абе мамин златен, откъде се извъди такъв компетент? Кво ми говориш със снизхождение все едно си Big Brother? Точно пред теб ли да се доказвам къв съм и що съм и то в някакъв форум?

Ако имаш някакви нормални аргументи по темата, ги напиши, ако не - отивай да се лъжеш с наборчетата ти кой е по-велик.


Футболът е най-великият спорт, той отдавна не е само игра, а огромен бизнес и обект на внимание от стотици милиони хора по света. Не можете да си представите колко хора всеки ден лягат и стават с мисълта за футбол, какви колосални суми се въртят около него, как някои дори са готови дори да убиват в името на любимия отбор (и понякога го правят). Цялата система е толкова огромна и сложна, че ако искам да я обясня, трябва да изпиша фермани.

Има много други интересни и доходоносни спортове, но нито един не може да се сравнява по популярност и мощ с футбола, просто мащабите са различни.

DarkTemplar
07-01-2011, 21:57
към DarkTemplar
мацките кой ги пита кво обичат, нали му духат на човека и не го е**!
Тея комплексари по-скоро са футболистите дето като потренират 2-3 месеца футбол и после не моеш да им кажеш здрасти ... само ми кажете, че не съм прав, особенно в България

тая щанга се вдига защото ти харесва, не защото някой трябва да те забележи като поуър ренджър.
А бойният спорт е просто необходимост, човек да се бори и бие му е вродено ... вместо да го прави пред дискотеките и в училище (както много футболисти), го прави на ринга или тепиха с хора, които са в неговата категория ... а не да се дървиш (с компанийката ти) на някво лапе с близалка.
Пич, първо комплексарите са навсякъде - има ги и във футбола, и в баскета, сигурно и в тениса и т.н. В бойните спортове и фитнеса (заради естеството на тея занимания) обаче са най-лесно забележими. Фитнесът дава физическо изражение на тренировките - трупане на мускулна маса, релеф и т.н. Това дава възможност на практикуващите го да изглеждат по-респектиращо в очите на останалите, които не се занимават с нещо подобно. И тук комплексарите започват си личат жестоко - показват мускули насам-натам, просто щото нямат с кво друго да блеснат - нямат 2 грама мозък в главата си (държа да отбележа, че едното по принцип НЕ пречи на другото). Живял съм дълго време в град, където подобни занимания са почти религия и съм запознат кво е положението. Виждал съм много пъти как вчерашния дребосък от махалата, на когото всички са се присмивали, влиза в пубертета, започва активни тренировки, пие хормон на растежа и изведнъж става "машина". И всичко това не е от любов към "блъскането" в залата, а просто, за да се докаже пред останалите и да ги респектира. Е това не е ли комплексарщина?

Същият случай само че с бойните спортове. Кварталният дребосък поотрасва, започва да тренира бокс/кикбокс и раздава тупалки наляво-надясно. Един борец от бившето ми училище много държеше да прави ключ на кръста на рандом хора (повечето от които хич не му бяха в категорията). Мисля не е нужно да ти казвам, че захватът му беше като менгеме и не беше особено комфортно. Учителя по физическо веднъж го попита защо го прави. Оня се охили тъпо и вика: "ахъхъхъ ами ей така, за кеф, щото е весело".

Българските "футболисти" въобще не искам да ги коментирам. Тва са алкохолизирани гейове-манекени, накичени с татуси, които издъхват още преди полувремето. Не може да си се наливал цяла вечер в Син Сити, Найт Флайт и т.н. и на другия ден да искаш да тичаш 90 минути, просто не става. Тотални непрофесионалисти и позьори са и именно заради това се движат най-вече с фолк певачките и манекенките - акъл при акъл отива. ;)

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 09:24
След като прочетох 4 страници коментари в които ня'кви мъжаги които предполагам мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....е са как да не ви викаме "напомпани маймуни" като сте с интелект на шимпанзе и мускули на горила ,и също се наслушах на копмютърните войни дето ще ме пребият .Така по темата футбола не е женски спорт.ФАКТ !! Само безмочъна горила може да го каже.Няма повтарям това което казаха другите относно че няма да издаржите и 20 минути на един мач. Аз играя активно футбол и му се кефя на макс,обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема че бокса или там мма са спортове за тъпи мускулести "комптри" програмирани само да се бият.И относно че футболистите са по 60-65 кила...

http://static.soccer24seven.com/wp-content/gallery/diego-forlan/diego-forlan5.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/392/68cb7834802d8353ecb4f6bka1.jpg/

http://habs.theoffside.com/files/2009/03/sergioramos.jpg

^
тези момчета играят в най-женственото според някои парвенство в Испания .Правете си изводи за футболистите във Англия,Франция и Скандинавските страни

И за напомпаните войни от форума :)

http://2.bp.blogspot.com/_-2YnZtyNaj4/ShJhLM4NboI/AAAAAAAAAU0/DswUEtcYliA/s320/rudeboy.jpg

Пича 99та година,вземи пиши малко по-грамотно,че очите ми се насълзиха,много си станал мъдър от този футбол,евала ти правя!

dunce
07-02-2011, 09:27
Слушайте DarkTemplar какво ви говори. Да не се излагате после с такива теми и коментари. А относно този:

"виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай"

Ей на това му се вика липса на аргумент и естествено, твърдения от рода: "някакви недорасли лапета тука ми се отварят, ама то така не може, задклавиатурни супермени" веднага изпъкват. Направо си жалък. Тука всички за теб сме 13 годишни и някакви страхливци на живо. И най-интересното е какъв убиец си - чупиш вратове, хвърляш в канаВките.. За такива психически нестабилни като теб има само едно място и ти знаеш кое е.

Призовавам модератора на раздел "Спорт" (не му помня името) със зимния аватар с гарваните да се включи най-накрая. Което най-вероятно ще рече ключ. Защото тука не става спор между хора с различни мнения, а избиване на комплекси и подхвърляне на селски нападки.

HatersAlwaysGonnaHate, точно ти за грамотност недей да говориш, за да не ти изброявам твоите грешки. И ни кажи най-накрая на колко години си, че постоянно лаеш колко са малки всички. Тоя и 99-ти набор да е, пак е по-умен от теб.

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 09:27
Тцц според DarkTemplar аз съм путио :( За пръв път чувам, че който отрича футбола е такъв .... Както каза tarlyo " Футболът е най-великата игра"
Въобще не съм конкретизирал кой какъв е, не ми вменявай подобни твърдения. Просто казах, че много от комплексарите напоследък наблягат на бойните спортове, само и само да се докажат по някакъв начин. Което НЕ означава, че всеки, който тренира боен спорт, е комплексар. Имам приятели каратисти, самбисти, боди билдъри, които са съвсем нормални хора.


Порасни малко и пак ми се обади,мненията на мацките ще слушам аз,вари се гръмни по-добре :)

И това с кво искаме да привлечеме внимание ти не го знаеш и само гадаеш,мъник :)
Абе мамин златен, откъде се извъди такъв компетент? Кво ми говориш със снизхождение все едно си Big Brother? Точно пред теб ли да се доказвам къв съм и що съм и то в някакъв форум?

Ако имаш някакви нормални аргументи по темата, ги напиши, ако не - отивай да се лъжеш с наборчетата ти кой е по-велик.


Футболът е най-великият спорт, той отдавна не е само игра, а огромен бизнес и обект на внимание от стотици милиони хора по света. Не можете да си представите колко хора всеки ден лягат и стават с мисълта за футбол, какви колосални суми се въртят около него, как някои дори са готови дори да убиват в името на любимия отбор (и понякога го правят). Цялата система е толкова огромна и сложна, че ако искам да я обясня, трябва да изпиша фермани.

Има много други интересни и доходоносни спортове, но нито един не може да се сравнява по популярност и мощ с футбола, просто мащабите са различни.

Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка ;)

dunce
07-02-2011, 09:34
Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка ;)

Футболът като почти всеки спорт е създаден с цел игра и забавление. А от зарибявката идва и съперничеството и създаването на първенства. Чак тогава се намесват парите, ама ти с твоя ограничен мозък откъде да го знаеш това? Просто една топка е главата ти.

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 09:41
Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка ;)

Футболът като почти всеки спорт е създаден с цел игра и забавление. А от зарибявката идва и съперничеството и създаването на първенства. Чак тогава се намесват парите, ама ти с твоя ограничен мозък откъде да го знаеш това? Просто една топка е главата ти.

Е аз като гледам само дарк и ти как защитавате едната топка мога да разбера за какво става въпрос :) Няма смисъл да продължаваме,нали се сещаш :) А за това кой е по-умен и как се доказва и тн,с ритането на топка,едва ли :)

Kopu
07-02-2011, 09:41
Хайде да сложим точка на тази тема. Ясно е че футболът е най-популярната игра в Европа, а и извън нея. Мога да ви дам 1000 линка с доказателства, но няма защото ме мързи. Просто прочетете какво е Футбол - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB

DarkTemplar
07-03-2011, 10:56
HatersAlwaysGonnaHate, в другите теми беше споменал, че си чел книги. Никак не ти личи (или може би просто си ги чел механично, без да осмислиш идеите в тях). Разсъждаваш повърхностно и ограничено и въобще не можеш да схванеш смисъла на това, което ти се пише. Не става въпрос за защитаване на едно и маргинализиране (ако тая сложна думичка не я знаеш, може да поровиш в речника на чуждите думи, не е срамно) на друго, а за факти. Знаеш клишето, че когато те говоря и онези горе мълчат. Е, и в случая е така. Ние с тебе може да си чешем езиците и да дрънкаме по клавиатурите по цял ден и пак няма да променим статуквото. Що се отнася до парите, те са израз на определена стойност. Никой не дава пари на вятъра за нещо, което не струва. Оттук нататък сам си прави изводите.

Това, че само аз и dunce "защитаваме" футболът е чисто стечение на обстоятелствата. Пък и като гледам повечето от другите неграмотни полу-идиоти, които са писали в темата, се радвам, че сме само ние. Предпочитам качеството пред количеството.

Абсолютно съм убеден, че съм по-голям от теб, но не само възрастта е определяща за начина на мислене. Някои хора цял живот си оставят бунаци.

HolyShit
07-03-2011, 11:31
HatersAlwaysGonnaHate, в другите теми беше споменал, че си чел книги. Никак не ти личи (или може би просто си ги чел механично, без да осмислиш идеите в тях). Разсъждаваш повърхностно и ограничено и въобще не можеш да схванеш смисъла на това, което ти се пише. Не става въпрос за защитаване на едно и маргинализиране (ако тая сложна думичка не я знаеш, може да поровиш в речника на чуждите думи, не е срамно) на друго, а за факти. Знаеш клишето, че когато те говоря и онези горе мълчат. Е, и в случая е така. Ние с тебе може да си чешем езиците и да дрънкаме по клавиатурите по цял ден и пак няма да променим статуквото. Що се отнася до парите, те са израз на определена стойност. Никой не дава пари на вятъра за нещо, което не струва. Оттук нататък сам си прави изводите.

Това, че само аз и dunce "защитаваме" футболът е чисто стечение на обстоятелствата. Пък и като гледам повечето от другите неграмотни полу-идиоти, които са писали в темата, се радвам, че сме само ние. Предпочитам качеството пред количеството.

Абсолютно съм убеден, че съм по-голям от теб, но не само възрастта е определяща за начина на мислене. Някои хора цял живот си оставят бунаци.

Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам! :oops:

Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно :)

ПП: Аз съм HatersAlwaysGonnaHate

DarkTemplar
07-03-2011, 12:00
Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам! :oops:
Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно :)
Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).

Fengom
07-03-2011, 12:05
DarkTemplar , защо му обясняваш ... той отново няма да те разбере. Сега пак ще лепне два реда отдолу с нещо което не било така или не е съгласен. Не виждаш ли че той трябва да е капака винаги ... ?! :?

HolyShit
07-03-2011, 12:07
Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам! :oops:
Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно :)
Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).

Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..

Иначе става добро кардио :)

dunce
07-03-2011, 13:03
Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..
Иначе става добро кардио :)

Неговият краен извод е, че трябва да се примирите вече с тоя футбол. Безмислено е да спорим за нещо, което е факт. И той е, че футболът е най-известният и разпространен спорт. И се научете на малко толеранс, не може всяко нещо, което не харесвате, да го плюете. Не само плюете, ами и да говорите глупости. Футболът бил за жени, за жени ама знаеш ли през колко контузии ще преминеш, докато играеш футбол? Аз в квартала като съм играл, винаги съм бил с най-малко 5 рани, а пък на тренировка или на терена какво е? Там е 5 пъти по-зле. Ако искаш можеш да видиш и някоя статистика за спортовете с най-много контузии.

Hicho
07-03-2011, 13:03
Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам! :oops:
Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно :)
Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).

Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..

Иначе става добро кардио :)
Абсолютно -.-

firstdiesel
07-03-2011, 13:49
който квото иска тва си тренира, но всеки има право на лично мнение ... аз лично намирам футбола за пошла работа, а баща ми е батти фена, иди кажи че съм му син :D (тряа питаме майка :D).

Два спорта не могат да бъдат сравнени.

Малко факти :
ДА, футболът е с най-много контузии по статистиката, тва е щото се играе от много народ! Но далеч не е най-опасният спорт.

Тва че в един спорт има контузии не го прави нито женски, нито мъжки или какъвто и да е ... тея контузии са от некадърността и/или рисковете които предприемат спортистите.

Друг факт е че много футболисти-лапета тръгват на фитнес или на боен спорт, ама обратното го няма ... и да има 1 на 50

Има много дисциплинирани и културни футболисти (пичаги отсякъде), познавам 3-4ма такива ... но другите 20-30 са пълни позьори.

Ако сравним футбола и бокса за популярност бокса губи доста лошо ... в света има 3.5 милярда футболни фена, а за бокса не знам дали ша се съберат и 200 милиона ...
но пък бокса е много по-стар спорт, някъде 700 години пр. Хр са били първите олимнийски игри по бокс, футбола е някъде през 19 век въведен...

А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже

Ако говорим за заплащане във футбола се въртят парите... повече фенове - повече билети - повече пари.

Ум се иска във всеки спорт, тъпи преуспели атлети НЯМА!

Извод : Яжте кроасани!

HolyShit
07-03-2011, 13:56
Ум се иска във всеки спорт, тъпи преуспели атлети НЯМА!


Винаги рекламата и пласирането на стоката е най-важна , нали се сещаш :)

А пък културизма,фитнес зала и тн е нов спорт , преди 20 години я има я няма 1 фитнес зала в града,ся по 7-8 и тн..

Ама все пак , като човек иска да тренира , ходи във фитнес залата,не на стадиона , на кой ще се довериш за хранителен режим,на футболен треньор или на фитнес инструктор ? :)

dunce
07-03-2011, 14:16
firstdiesel, много ти е странна логиката нещо.
"Малко факти :
ДА, футболът е с най-много контузии по статистиката, тва е щото се играе от много народ! Но далеч не е най-опасният спорт."

Някъде в коментара ми да прочете, че футболът е най-опасният спорт? И контузиите му също не са най-честите ако става дума. А на американския футбол. А какво ще рече това "много народ" не можах да разбера. От колкото и народ да се играе, контузиите какво общо имат с това, нали все пак ги има...

"Тва че в един спорт има контузии не го прави нито женски, нито мъжки или какъвто и да е ... тея контузии са от некадърността и/или рисковете които предприемат спортистите."

Каква некадърност, какви рискове? Пак казвам, когато тръгнеш да тренираш футбол, тогава ще обясняваш какви рискове и какви контузии се правят. Отстрани е едно да гледаш, друго е сам да го изпиташ. Контузии има 1 милион различни и дори от едно стъпване на криво можеш да получиш една. Да не мислиш, че са само от това, че някой те е спънал? И ако искаш да ми кажеш, че като ти се вреже някой в крака с бутонката и умреш от болка, това не било мъжки спорт.. то не знам кой спорт е такъв тогава, ама надали е женски.

"Друг факт е че много футболисти-лапета тръгват на фитнес или на боен спорт, ама обратното го няма ... и да има 1 на 50"

Може би защото футболът не е като бойните спортове или фитнеса? Докато боен спорт можеш да тренираш любителски, както и да ходиш на фитнес когато си поискаш, футбол или тренираш или не. То това е кариера.. не че няма такава и при бойните спортове де.

"Има много дисциплинирани и културни футболисти (пичаги отсякъде), познавам 3-4ма такива ... но другите 20-30 са пълни позьори."

Да не мислиш, че аз ги харесвам тия позьори? :) Напротив, много ме дразнят.

"Ако сравним футбола и бокса за популярност бокса губи доста лошо ... в света има 3.5 милярда футболни фена, а за бокса не знам дали ша се съберат и 200 милиона ...
но пък бокса е много по-стар спорт, някъде 700 години пр. Хр са били първите олимнийски игри по бокс, футбола е някъде през 19 век въведен..."

Не се заблуждавай, може официално футболът да е въведен 19ти век, но ритане на топка има също от преди Христа. И то много различни вариации на ритане на топка. Дори вмомента има една такава разновидност, ако искаш виж в Уикипедия.

"А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже"

Еми това е супер тъпо сравнение, да ме извиняваш. Все едно аз да сравнявам спринт на футболист и боксьор, кой ли ще бие? То е ясно, ама реална база за сравнение има ли? Не.

DarkTemplar
07-03-2011, 14:17
Към футболните отбори си има диетолози и физиотерапевти и те са много по-добри професионалисти от повечето фитнес-инструктори. Не че подценявам въпросните инструктори, просто не могат да се сравняват със специалисти, които са учили въпросното в някой специализиран ВУЗ. Ненапразно се казва "треньорски щаб", щото треньорът не е само един. ;)

Рекламата наистина е най-важна, просто защото живеем в такава реалност. Важно е обаче и качеството, което предоставя самия спорт. И тъй като стана дума за бокс - снощи гледах мача между Кличко и Хей за обединение на титлите на различните федерации/асоциации. Личеше си, че са хвърлени адски много пари за самото събитие, залата беше пълна и медийното внимание беше огромно. Двубоят обаче определено НЕ отговори на очакванията. Не се броя за компетент в областта, но лично аз бих го определил като постен и дори скучен (доста мои познати споделиха същото мнение). Зрелището, което се очакваше и за което бяха платени баснословни суми за билети и ТВ права, беше оставено за друг път. Ако се опитаме да направим сравнение с другото най-голямо събитие за годината, само че във футбола - финалът на Шампионската лига на Уембли, сблъсъкът между Хей и Кличко губи по всички параграфи.

Това е още един пример, потвърждаващ предимството на футбола.

HolyShit
07-03-2011, 14:39
Към футболните отбори си има диетолози и физиотерапевти и те са много по-добри професионалисти от повечето фитнес-инструктори. Не че подценявам въпросните инструктори, просто не могат да се сравняват със специалисти, които са учили въпросното в някой специализиран ВУЗ. Ненапразно се казва "треньорски щаб", щото треньорът не е само един. ;)

Рекламата наистина е най-важна, просто защото живеем в такава реалност. Важно е обаче и качеството, което предоставя самия спорт. И тъй като стана дума за бокс - снощи гледах мача между Кличко и Хей за обединение на титлите на различните федерации/асоциации. Личеше си, че са хвърлени адски много пари за самото събитие, залата беше пълна и медийното внимание беше огромно. Двубоят обаче определено НЕ отговори на очакванията. Не се броя за компетент в областта, но лично аз бих го определил като постен и дори скучен (доста мои познати споделиха същото мнение). Зрелището, което се очакваше и за което бяха платени баснословни суми за билети и ТВ права, беше оставено за друг път. Ако се опитаме да направим сравнение с другото най-голямо събитие за годината, само че във футбола - финалът на Шампионската лига на Уембли, сблъсъкът между Хей и Кличко губи по всички параграфи.

Това е още един пример, потвърждаващ предимството на футбола.

Тези диетолози само да не се оказват подобни на този Белчо Христов,дето го чета в интернет,защото тогава са живи умрели! И това за големи отбори ? И какви са резултатите , говорим не само за футбол,става въпрос за визия,ако ме разбираш ;)

Chacho
07-03-2011, 15:18
dunce, защо си смучеш аргументите от пръстите?

Защо спомена контузиите пръв, ако не са от значение? И е очевидно какво има впредвид firstdiesel под "много народ" - ако тренират 100 000 човека е съвсем нормално да е по-голям шанса някой да се контузи, отколкото при 1000 трениращи.


В бойните спортове, в американския футбол и хокея такива "врезвания" са огромна част от играта. Всъщност можеш ли да сравняваш броя на фаловете във футболен мач със броя на ударите в кикбоксов мач?


Ще ме извиняваш, но точно футболът е спорт, който можеш да тренираш любителски и пример за това са децата, които играят по училищата. А в бойните спортове, тъй като няма зала, в която да не те възпитават на дисциплина, трябва да се примириш с това, че ще ядеш бой докато не започнеш да се отнасяш сериозно към тренировките. И понеже никой не иска да му млатят главата до безкрай - или бяга от залата, или почва да тренира като хората.


За позьорите е ясно, но не са само във футбола, има ги във всеки един спорт - това е личностен проблем.


Съгласявам се за дълголетието на футбола.


Вярно е, че не бива да се сравняват на параграф бой, звучи като да сравниш някой доктор по химия, който е по-слаб на бой от джудист - съвсем други цели. Не залагай обаче на това, че футболистите задължително са по-бързи спринтьори от боксьорите, защото на професионално ниво един боксьор също се занимава със кросове, спринтове и совалки.

DarkTemplar
07-03-2011, 15:53
Тези диетолози само да не се оказват подобни на този Белчо Христов,дето го чета в интернет,защото тогава са живи умрели! И това за големи отбори ? И какви са резултатите , говорим не само за футбол,става въпрос за визия,ако ме разбираш ;)
Въобще не съм го чувал тоя и ти говоря за неща на много по-високо ниво (не за някви самозвани лечители). Какво за визията? Аз дебел професионален футболист не съм виждал. Щом говорим за визия (което ново 20, понеже го споменаваш чак сега), погледни снимките, които постна revolver (4-та страница). Не мисля, че показаните топ футболисти са с лоша (телесна) визия. А и те тренират известно време във фитнеса, това е част от физическата им подготовка.

HolyShit
07-03-2011, 15:56
Тези диетолози само да не се оказват подобни на този Белчо Христов,дето го чета в интернет,защото тогава са живи умрели! И това за големи отбори ? И какви са резултатите , говорим не само за футбол,става въпрос за визия,ако ме разбираш ;)
Въобще не съм го чувал тоя и ти говоря за неща на много по-високо ниво (не за някви самозвани лечители). Какво за визията? Аз дебел професионален футболист не съм виждал. Щом говорим за визия (което ново 20, понеже го споменаваш чак сега), погледни снимките, които постна revolver (4-та страница). Не мисля, че показаните топ футболисти са с лоша (телесна) визия. А и те тренират известно време във фитнеса, това е част от физическата им подготовка.

Релеф на кокали на 35 см ръка , кво да гледам..

И ако трябва сега да говорим за професионалисти,тогава да почваме да сравняваме Арнолд и Колман с Роналдо примерно :D Не е ли смешно ?

Говоря за аматьори,щото ако трябва да е за проф. направо са живи изядени!

DarkTemplar
07-03-2011, 16:42
Ти ми сравняваш несравними неща и говориш нелепи работи. Колман и Шварценегер са боди билдъри, т.е. на тях тялото им е всичко, за което да се грижат. Те тренират и развиват всяка мускулна група, щото тва им е работата. На футболистите тва НЕ им е работата, не е нужно да си развиват всички мускулни групи, за тях е важно да могат да бягат бързо и да са издържливи. Как виждаш човек с телосложението на Колман да бяга 90 минути с топка в крака?

Иначе само между другото този (http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2010/09/Tony.jpg) не е особено кокалест.

HolyShit
07-03-2011, 16:54
Ти ми сравняваш несравними неща и говориш нелепи работи. Колман и Шварценегер са боди билдъри, т.е. на тях тялото им е всичко, за което да се грижат. Те тренират и развиват всяка мускулна група, щото тва им е работата. На футболистите тва НЕ им е работата, не е нужно да си развиват всички мускулни групи, за тях е важно да могат да бягат бързо и да са издържливи. Как виждаш човек с телосложението на Колман да бяга 90 минути с топка в крака?

Иначе само между другото този (http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2010/09/Tony.jpg) не е особено кокалест.

Тогаз не сравнявай професионалисти! Щото тия диетолози (под съмнение са знанията и практиката им) я кажи кои отбори разполагат? Само не ми казвай,всички

firstdiesel
07-03-2011, 17:05
Вярно е, че не бива да се сравняват на параграф бой, звучи като да сравниш някой доктор по химия, който е по-слаб на бой от джудист - съвсем други цели. Не залагай обаче на това, че футболистите задължително са по-бързи спринтьори от боксьорите, защото на професионално ниво един боксьор също се занимава със кросове, спринтове и совалки.

това го казвам за един предишен комент в който (не ми се търси ся) се твърди че футболиститите са пребивали боксьорите ....

Chacho
07-03-2011, 17:06
Вирусе, диетолозите не им е работата да изграждат единствено режими за мускулна маса. Всъщност, ако един футболист стане 130 килограма, това ще е показател, че диетологът му е идиот. Фелпс приема по 11000 калории на ден, но не е тежка категория, нали? Няма нужда от това.

Това, че при бодибилдинга жертваш много, за да добиеш визия, не означава, че при другите спортове не е така. Всъщност, освен във културизма, в повечето спортове трябва да жертваш И визията.

А това, за което говори DarkTemplar е, че лекарските екипи (и кинезотерапевтите дори) са по-компетентни от повечето треньори по залите. Има безумно много пари във футбола и могат да си позволят да наемат такива професьоналисти.




ZipFail много правилно го каза, че е глупаво да отричаш футбола. Може да тренираш друго, може да не ти харесва, но е спорт и е факт, че е най-масовият.


@ZipFail - много се радвам да ти чета постовете. В какъвто и форум да попадна има хора, които се занимават с бойни изкуства, но си им личи на тези, които не са схванали единствено физическата им страна. Евала и поздрави! :]

HolyShit
07-03-2011, 17:15
Вирусе, диетолозите не им е работата да изграждат единствено режими за мускулна маса. Всъщност, ако един футболист стане 130 килограма, това ще е показател, че диетологът му е идиот. Фелпс приема по 11000 калории на ден, но не е тежка категория, нали? Няма нужда от това.

Това, че при бодибилдинга жертваш много, за да добиеш визия, не означава, че при другите спортове не е така. Всъщност, освен във културизма, в повечето спортове трябва да жертваш И визията.

А това, за което говори DarkTemplar е, че лекарските екипи (и кинезотерапевтите дори) са по-компетентни от повечето треньори по залите. Има безумно много пари във футбола и могат да си позволят да наемат такива професьоналисти.

А значи отборите на селцата си имат диетолози и тн..
А визията ако жертваш трябва да си доста глупав,извинявай ме,ама днес визията е от най-важните неща,квото и да ми казваш! Ако трябва да си изкарваш хляба така,така да е,жертвай,ама после няма се обиждате като им викаме кокали ;)

Лекарсите екипи може наистина да по-компетентни,но пък фитнес интруктор с опит,който има и практика,а не просто е зубрил като луд,белким изкара една 3ка да стане еди кво си.. Разбираш ли?!

Същите "професионалисти" учили не знам си къде,завършили с отличие,па ми казва,че от яйцата ще умра до 20 години,ако ям както ся по 6-10 / ден , еми извинявай,ама такива зубрачи да го ядат - извинявам се за израза,но просто няма как да не се изнервиш с подобни "професионалсти", дето нямат грам практика!

dunce
07-03-2011, 17:41
"dunce, защо си смучеш аргументите от пръстите?"

Нищо не си смуча от пръстите, при положение, че съм играл футбол достатъчно дълго време и в зала, и навънка, за да знам. И кик бокс съм тренирал, не ми е нужно да ми обясняваш. Макар да няма база за сравнение, пак казвам, че футболът не е по-малко натоварващ.

"Защо спомена контузиите пръв, ако не са от значение? И е очевидно какво има впредвид firstdiesel под "много народ" - ако тренират 100 000 човека е съвсем нормално да е по-голям шанса някой да се контузи, отколкото при 1000 трениращи."

Къде съм написал, че контузиите не са от значение бе? 5 реда не можете да прочетете като хората. Айде да го кажа по друг начин. Щом във футбола вероятността да се контузиш е толкова голяма, както при другите спортове като американски футбол или едно бойно изкуство, значи НЕ МОЖЕ да се определи като женски спорт. Или лек спорт. Достатъчно е бягането за един мач и да те наритат 10 пъти. Или да ти се врежат в краката или не дай си Боже някъде другаде.

"В бойните спортове, в американския футбол и хокея такива "врезвания" са огромна част от играта. Всъщност можеш ли да сравняваш броя на фаловете във футболен мач със броя на ударите в кикбоксов мач?"

Нужно ли е да ги сравнявам? И извинявай, ама ако ще си решил да тренираш кик-бокс, ще трябва да си подготвен за бой. И между другото, за разлика от кик-бокса, където се биеш по собствено желание, футболът не му е това целта, така че логиката ти не е на място. Пък там е достатъчно един път да те фаулират не както трябва и чао от мача.

"Ще ме извиняваш, но точно футболът е спорт, който можеш да тренираш любителски и пример за това са децата, които играят по училищата. А в бойните спортове, тъй като няма зала, в която да не те възпитават на дисциплина, трябва да се примириш с това, че ще ядеш бой докато не започнеш да се отнасяш сериозно към тренировките. И понеже никой не иска да му млатят главата до безкрай - или бяга от залата, или почва да тренира като хората."

Първо нищо не можа да ми разбереш от коментара явно. Всичко може да се тренира любителски, но въпросът е, че в зала футболът не е любителски. За разлика от бойните изкуства или фитнеса.

"Не залагай обаче на това, че футболистите задължително са по-бързи спринтьори от боксьорите, защото на професионално ниво един боксьор също се занимава със кросове, спринтове и совалки"

Аз нищо не съм залагал, защото е ясно, че винаги има изключения. Но за сметка на това при бокса всичко това е за издръжливост и сила, докато при футболът ти тренираш бягането нон стоп. И то ти е едно от основните неща, затова и футболистът в повечето случаи би бил един боксьор да кажем на такъв норматив.

"Вярно е, че не бива да се сравняват на параграф бой, звучи като да сравниш някой доктор по химия, който е по-слаб на бой от джудист - съвсем други цели."

Като не бива да се сравняват, тогава защо ми сравняваш ударите, които приемаш при кик-бокса с фаловете във футбола? Всичко, което исках да кажа е, че футболът не е женска игра. Пък това дали е по-хубав спорт от би или каквото и да било, не ме интересува, но на мен ми харесва повече от останалите.

dunce
07-03-2011, 17:46
това го казвам за един предишен комент в който (не ми се търси ся) се твърди че футболиститите са пребивали боксьорите ....

Е тука вече си напълно прав, не можеш да сравняваш две несравними неща. Естествено, че един боксьор ще пребие един футболист, както и един футболист ще бие един боксьор на футбол. Аз обратното никога не съм писал.

HolyShit
07-03-2011, 17:49
Американският футбол не е женска игра :)

dunce
07-03-2011, 17:54
Американският футбол не е женска игра :)

Ем то трябва да си луд да го наречеш женска игра. Ма като гледам как се изказват някои тука, нищо чудно някой нехаресващ американски футбол да каже, че е женска игра. Вече на нищо не се учудвам.

Chacho
07-03-2011, 18:00
Не говоря за селските отбори. Културистите също не са на село.

Да, има такива идиоти, каквито споменаваш. Но, ако си в голям отбор, няма да се натъкнеш на такъв, просто защото конкуренцията е по-голяма и имайки парите, могат да си позволят да наемат и гении. В чужбина я няма българската шуробаджанащина, че да се дореждат 3-каджии на подобни постове.

Тези глупости, които се разправят наляво надясно минават през цедката на фармацевтичната политика и на медиите, за да стигнат в такъв вид до нас. Защото, ако се открие и минимално количество канцерогенно вещество в млякото, във вестника ще прочетеш същата новина със заглавие "Млякото причинява рак". И ред була съдържа кокаин, но пиейки го не се поставяш на едно равнище с наркоманите.



Дали визията е важна се определя от това, какви са ти приоритетите. Визията няма да ми донесе нито отлична оценка, нито бакалавърска степен, нито магистърска, нито докторска, нито ще ми позволи да преподавам в академична среда. Също така, не визията ще ме направи добър родител или ще ми придаде лидерски качества. Всеки уважаващ себе си човек би й обърнал внимание, но и при достатъчно опит, и интелигентност, не би я надценил.

HolyShit
07-03-2011, 18:01
Едиственото във футбола дето ми харесва е,че имаш няква цел и така може да правиш кардио без да се мъчиш кога ще минат тези 30-40 минути .. Друго нещо,йок!

Ма то има и други спортове,не е само той :)

redbul2
07-03-2011, 18:14
А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже

Хахаха,то много ясно,че боксьорът ще пребие футболиста и последния ще се търкаля в краката му и моли за милост :D Определено ще го посини целия и много хубаво ще го гримира за седмици наред. Ако се сбият футболисти и боксьори,ритнитопковците ще ядат голям пердах и страхотно унижение. Може да умеят малко да подтичват,ама останалото го няма.Силата,силатааааа! Един културист може да вдигне топката с малкия си пръст,ама айде един футболист да вдига по 35 кг дъмбели във всяка ръка за раменни преси. То е ясно,че е хилка и няма да успей. Както и да се напъва :D Най-много от зор да напълни гащите :-D

HolyShit
07-03-2011, 18:16
А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже

Хахаха,то много ясно,че боксьорът ще пребие футболиста и последния ще се търкаля в краката му и моли за милост :D Определено ще го посини целия и много хубаво ще го гримира за седмици наред. Ако се сбият футболисти и боксьори,ритнитопковците ще ядат голям пердах и страхотно унижение. Може да умеят малко да подтичват,ама останалото го няма.Силата,силатааааа! Един културист може да вдигне топката с малкия си пръст,ама айде един футболист да вдига по 35 кг дъмбели във всяка ръка за раменни преси. То е ясно,че е хилка и няма да успей. Както и да се напъва :D Най-много от зор да напълни гащите :-D

Интересно ми е ако Колман беше И футболист кво ли щеше да се говори.. :D

redbul2
07-03-2011, 18:23
Щом във футбола вероятността да се контузиш е толкова голяма, както при другите спортове като американски футбол или едно бойно изкуство, значи НЕ МОЖЕ да се определи като женски спорт.

Изводът който правиш не е съвсем логичен. Някои от най-добрите ни спортистки имаха жестоки контузии и спираха състезанията за някое време.Но това,че имаха травми не ги прави по-малко жени или мъже!!! :D
Може някои футболистчета да са много женствени и пак да получат травма :-D

DarkTemplar
07-03-2011, 18:32
Тогаз не сравнявай професионалисти! Щото тия диетолози (под съмнение са знанията и практиката им) я кажи кои отбори разполагат? Само не ми казвай,всички
Всички отбори от по-големите първенства в Европа (Англия, Испания, Германия, Италия). Това са 20-тина отбора на дивизия. Малко ли ти се струват?

HolyShit
07-03-2011, 18:34
Тогаз не сравнявай професионалисти! Щото тия диетолози (под съмнение са знанията и практиката им) я кажи кои отбори разполагат? Само не ми казвай,всички
Всички отбори от по-големите първенства в Европа (Англия, Испания, Германия, Италия). Това са 20-тина отбора на дивизия. Малко ли ти се струват?

Значи 20 отбора от хилядите , якооо :))))

Fengom
07-03-2011, 18:34
А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже

Хахаха,то много ясно,че боксьорът ще пребие футболиста и последния ще се търкаля в краката му и моли за милост :D Определено ще го посини целия и много хубаво ще го гримира за седмици наред. Ако се сбият футболисти и боксьори,ритнитопковците ще ядат голям пердах и страхотно унижение. Може да умеят малко да подтичват,ама останалото го няма.Силата,силатааааа! Един културист може да вдигне топката с малкия си пръст,ама айде един футболист да вдига по 35 кг дъмбели във всяка ръка за раменни преси. То е ясно,че е хилка и няма да успей. Както и да се напъва :D Най-много от зор да напълни гащите :-D


ама ти верно си много тъп ... :-s

redbul2
07-03-2011, 18:41
ама ти верно си много тъп ... :-s


хахаха :D верно ли?

redbul2
07-03-2011, 18:45
Едиственото във футбола ...може да правиш кардио без да се мъчиш кога ще минат тези 30-40 минути .. Друго нещо,йок!

Съвсем съм съгласен. :) Футболът е отлично кардио.Ако някое момче иска да стане тапициран скелет, :D нека се запише на футбол.

DarkTemplar
07-03-2011, 18:45
Значи 20 отбора от хилядите , якооо :))))
Ми 80-100 отбора (ако сложим и тея от 2рото ниво на английския футбол, където нивото е като в А групите на повечето първенства) си е една нелоша цифра. Квото и да ми отговориш, всичко на въпросните места е по-професионално и поддържано отколкото в който и да е фитнес, където и да е.

HolyShit
07-03-2011, 18:50
Значи 20 отбора от хилядите , якооо :))))
Ми 80-100 отбора (ако сложим и тея от 2рото ниво на английския футбол, където нивото е като в А групите на повечето първенства) си е една нелоша цифра. Квото и да ми отговориш, всичко на въпросните места е по-професионално и поддържано отколкото в който и да е фитнес, където и да е.

Не говоря за А групите,а за всичси отбори,села-градове и тн :)) Или май само професионалистите имат подобни привелигии?

DarkTemplar
07-03-2011, 19:16
Е това се подразбира. Макар че и на аматьорските мачове (от аматьорските лиги) е задължително присъствието на лекар.

dunce
07-03-2011, 22:03
Изводът който правиш не е съвсем логичен. Някои от най-добрите ни спортистки имаха жестоки контузии и спираха състезанията за някое време.Но това,че имаха травми не ги прави по-малко жени или мъже!!! :D
Може някои футболистчета да са много женствени и пак да получат травма :-D

Бе жените не съм споменавал изобщо. Говорим за това дали е женски спорт или не. Не съм казал, че една жена, като спортува мъжки спорт, автоматично я прави по-малко жена.

едит: Не мога да ви разбера, защо се хващате за такива дреболии? Все едно аз сега да почна да търся кусури на фитнеса или бокса или квото ще да е. За какво ми е? И вие никога ли не сте играли футбол? Толкоз ли ви е тъп?

HolyShit
07-03-2011, 22:19
Отекчителен е :-o

redbul2
07-04-2011, 07:22
Бе жените не съм споменавал изобщо. Говорим за това дали е женски спорт или не.

Исках да кажа,че жени също получават травми в спорта. Например Ивет Лалова,разни наши лекоатлетки и други. И твоето "доказателство",че щом има толкова травми при футболистите значи са големи "мъже" не е убедително.Давам ти пример,че спортуващи жени също имат травми и травмите не са "доказателство",че някой футболист е мъж. Може да е голям женчо и пак да получи травма,както я получават и жените-спортистки.
Сега разбра ли ме? Или още половин час да обяснявам? Коментарът ми беше към писаното от теб за травмите като "доказателство" за мъжественост на футболистите.Ако това е доказателството значи повечето ни лекоатлетки са мъже или поне двуполови :D

dunce
07-04-2011, 09:20
Исках да кажа,че жени също получават травми в спорта. Например Ивет Лалова,разни наши лекоатлетки и други. И твоето "доказателство",че щом има толкова травми при футболистите значи са големи "мъже" не е убедително.Давам ти пример,че спортуващи жени също имат травми и травмите не са "доказателство",че някой футболист е мъж. Може да е голям женчо и пак да получи травма,както я получават и жените-спортистки.
Сега разбра ли ме? Или още половин час да обяснявам? Коментарът ми беше към писаното от теб за травмите като "доказателство" за мъжественост на футболистите.Ако това е доказателството значи повечето ни лекоатлетки са мъже или поне двуполови :D

Тогава ще те питам един въпрос. След като има жени, които тренират бойни изкуства и фитнес, и също изпитват болки и имат контузии, то тогава защо да наричаме БИ или фитнеса мъжки спорт? Има жени, които могат да пребият мъже във залата за БИ. Има и такива, които вдигат повече от мъжете във фитнеса. Ма това означава ли автоматично, че и двете са женски спортове? НЕ. Стига си намесвал тия жени, много тъп довод. Под мъжки спорт аз разбирам много натоварващ, изискващ много усилия и измарящ. Независимо дали бива практикуван и от жените. А пък тях можеш само да уважаваш, щото знаят какво е мъка.

redbul2
07-04-2011, 09:40
Тогава ще те питам един въпрос. ...Има жени, които могат да пребият мъже във залата за БИ. Има и такива, които вдигат повече от мъжете във фитнеса. ... Под мъжки спорт аз разбирам много натоварващ, изискващ много усилия и измарящ.

Да,има такива жени.Могат да пребият повечето футболисти. Но за истинските мъже трениращи БИ и фитнес,такъв резил е невъзможен. Вярно е ,че мъжкият спорт е много натоварващ. Точно такива натоварващи са фитнеса в зала и БИ. Всяка жена може да играе футбол,има и световно за жени. Ама коя може да вдигне над 100-200 кг от лежанката? :D Футболистчетата натоварват почти само краката си подобно на колоездачите. В такъв случай колоезденето може да дойде много по-мъжки спорт от футбола.Не си ли съгласен? :D
Ех,много оспамихме темата.Поне в останалите теми да помогнем на начинаещите.

MegaTorres9999
07-04-2011, 14:10
Значи първо искам да каже , че за фитнеса наистина се изискват доста качества и не всеки може да се справи.Трябва да имаш доста воля да блъскаш секи ден , защото не вярвам да не ви омръзва.Другото , което е трябва да спазваш хранителни режими , има доста лишения и затова им казвам евала на хората , които са наистина постоянни и това им е начин на живот.
Ама такива мнения като това , че футбола е лесна игра и просто трябва да вкараш една топка са наистина безумни.Първото , което играта стана на доста физическа основа и наистина трябва да си доста издражлив , бърз и въобще добре физически подготвен.Второ едно е да играеш на малко игрище с приятели и да се мислиш за добър , друго е да си на голям терен и да играеш професионално.Честно казано не знам дали някой от хората дето казват , че футбола е лесен спорт , въобще ще се ориентира на голям терен.Трето вече във футбола тактиката има голямо значение и дали си тактически грамотен е много важно.
И тези които не са тренирали дори и една година било то в младежите на някой отбор или професионално да не казват , че е толкова лесно и всеки можел да рита и да я вкарва тая топка.Само да кажа , че дори и най-добрите нападатели като Дрогба,Вия и т.н дори и те не знам дали имат 50% успеваемост при всеки свой открил се шанс

transformable
07-04-2011, 17:42
Ходи си гледай балета брат ... Футбола е УНИКАЛЕН СПОРТ! Т'ва е най - хубавия и интересен спорт . Аз лично обичам както да гледам така и да играя футбол!!!

zLatk0
07-05-2011, 09:24
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

DownloadVirus
07-05-2011, 09:40
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

Кретени , а ? Вземеш да кажеш така в лицето на един боксьор да те видим на къв ще станеш ти,малкото ми футболистче,дето се изхвърля всяка вечер гледайки Бербатов!

firstdiesel
07-05-2011, 09:53
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

абе мокорончо още пикаеш на тенекия тука си ми дошъл да ни наричаш кретени, бягай майка ти да та кърми ... че ти се е вкиснало нещо

като не знаеш нищо за бокса и другите бойни изкуства си яж пюренцето и си трай!

redbul2
07-05-2011, 16:47
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

Хахаха :D Еми КРЕТЕНИ,ама нацепени :D Корави пичове :)

Завиждайте ни момчета! :D

everythingisrelative
07-05-2011, 18:13
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

Хахаха :D Еми КРЕТЕНИ,ама нацепени :D Корави пичове :)

Завиждайте ни момчета! :D

АМИН! 8)

TodorMarkov
07-05-2011, 18:20
Ама пък боксьорите и тем подобни удрящи се, шутове са много по-големи КРЕТЕНИ.Още като видя коментарите на redbul2 ми става ясно.. :?

абе мокорончо още пикаеш на тенекия тука си ми дошъл да ни наричаш кретени, бягай майка ти да та кърми ... че ти се е вкиснало нещо

като не знаеш нищо за бокса и другите бойни изкуства си яж пюренцето и си трай!


Всеки спорт си има свойте особености и привърженици.Не виждам защо скачате един срещу друг.
П.п Бокса не е бойно изкуство ;)

ZipFail
07-05-2011, 18:47
А истината е, че в тая тема показахте колко много комплекси има и в представителите и на едните, и на другите спортове. По нищо не се различавате. Продължавайте да тренирате за социален статус или за да ви се кефят мацките, а не за себе си. Далече ще стигнете :)

DownloadVirus
07-05-2011, 18:49
Ам тези дето мразят тоя кирлив и спорт,ама тренират за себе си :)

DarkTemplar
07-05-2011, 20:13
Като гледам снимките с телефона пред огледалото във фитнеса, ти май си от тея, които тренират за признание, а не за себе си. Иначе не би си ги сложил за подпис и аватар. ;)

В боя освен техниката много голяма роля играе и злобата - амбицията да смажеш отсрещния, не просто да го победиш. За да се знаят тея неща обаче се иска известен опит, не голи слова.

От поддръжниците на бойните спортове единствено ZipFail показва някаква адекватна и аргументирана позиция, другото е плява.

DownloadVirus
07-05-2011, 20:15
Като гледам снимките с телефона пред огледалото във фитнеса, ти май си от тея, които тренират за признание, а не за себе си. Иначе не би си ги сложил за подпис и аватар. ;)

Освен това в боя освен техниката много голяма роля играе и злобата - амбицията да смажеш отсрещния, не просто да го победиш. За да се знаят тея неща обаче се иска известен опит, не голи слова.

От поддръжниците на бойните спортове единствено ZipFail показва някаква адекватна и аргументирана позиция, другото е плява.

Ей мамка му деба!!!! Кога ще разберете,че тоя на подписа ми не съм аз,тоя е 34 годишен и ходи на състезания , грък е!

Тоя на аватара гледай..

Nadal97
07-05-2011, 20:17
Какво е футболът ли?Много просто-най-великият спорт в цял свят.

redbul2
07-05-2011, 20:22
Какво е футболът ли?Много просто-най-великият спорт в цял свят.

Ти сигурно си футболист? Щом имаш обиколка на ръката:24,5 см. По това се познават футболистите,по обиколката на ръката :D

DarkTemplar
07-05-2011, 20:57
Ей мамка му Д**а!!!! Кога ще разберете,че тоя на подписа ми не съм аз,тоя е 34 годишен и ходи на състезания , грък е!

Тоя на аватара гледай..
Бате, не ми се прави на луд. Дали е подписа или аватара, все тая. Важното е, че позираш.


Ти сигурно си футболист? Щом имаш обиколка на ръката:24,5 см. По това се познават футболистите,по обиколката на ръката :D
Като му гледам ника по-скоро е фен на тениса, но за да го разбереш се иска акъл и елементарни спортни познания, които не всеки има.

DownloadVirus
07-05-2011, 21:00
И к'во като позирам,нещо да не те садвам :?

DarkTemplar
07-05-2011, 21:02
Мне, просто от километри лъхаш на комплекси.

firstdiesel
07-05-2011, 21:08
много сте умни всички!!

аре махайте тая тема, че са вмириса форума вече

Да живее футбола. Футбола е най-велия спорт във вселената!
Ключ на темата!

DownloadVirus
07-05-2011, 21:49
Пича садна яко :( Много съжелявам,че ще плачкаш заради мене , само заради тебе ще си махна снимката от аватара,да не ми плачкаш :-)

DownloadVirus
07-05-2011, 21:54
Мне, просто от километри лъхаш на комплекси.

Готово,дишай сега и дано спиш спокойно :-)

Chacho
07-06-2011, 11:28
аре махайте тая тема, че са вмириса форума вече

Nadal97
07-06-2011, 22:22
Какво е футболът ли?Много просто-най-великият спорт в цял свят.

Ти сигурно си футболист? Щом имаш обиколка на ръката:24,5 см. По това се познават футболистите,по обиколката на ръката :D
Толкова смешно ми стана,че чак забравих да се засмея :-P :P и държа да отбележа,че това,което написах малко по-горе
Какво е футболът ли?Много просто-най-великият спорт в цял свят е лично мое мнение!Това,че някой хора не харесват най-великият и интересен поне за мен/хах само за мен ли :D /спорт не ме грее,даже изобщо.Харесвайте си каратето,бокса,джудото и подобни силови спортове,а аз ще се радвам на гения на футболисти,като Меси,Шави,Руни и Иниеста,Йозил,Роналдо и т.н и не ми се нахвърляйте,само 'щото не харесвам това,което вие смятате за велико и интересно.
ПП.Знаете ли колко ни е през кура,че ако се бият футоблист и боксьо ще победи боксьора?

redbul2
07-07-2011, 07:26
ПП.Знаете ли колко ни е през "мъжкия полов орган",че ако се бият футоблист и боксьо ще победи боксьора?

Да,обаче след това боксьорът ще отнеме гаджето на футболиста и ще я нае** :D А пък ти на 14 год само можеш да си мечтаеш за "мъжки полов орган". Най-много да се похвалиш с 2-3 санта пи**а. :-D

ZipFail
07-07-2011, 09:44
Точно така става в истинския живот, redbul2 правилно го каза :) Набиваш някой и после гаджето му е в краката ти и я е*еш. После грабвате бухалките и отивате на лов за съблезъби тигри, а цяла вечер танцувате около ритуалния огън през пещерата, за да осветите плячката. Вземи се събуди ;)

redbul2
07-07-2011, 10:06
Дам,радвам се че колегите са съгласни с мен и ме подкрепят. Какво да се прави,такъв е живота. По-силният се налага над по-слабия и всичко е за него. (В случая боксьорът) :D Негова е "плячката" :D

Chacho
07-07-2011, 10:11
@redbul2

http://1.bp.blogspot.com/_gWQaU40PH24/TMp9fG0FM3I/AAAAAAAAJn4/0J_rgUM2dGY/s1600/181148-triple_facepalm_super.jpg

Nadal97
07-07-2011, 12:04
И все ПАК ФУТБОЛЪТ Е НОМЕР 1! :grin: :grin: Това е неОспорим факт.Футболът е най-гледаният,най-известния,един от най-скъпоплатените, спорт/спортове.

dimitar_ak
07-07-2011, 12:25
Айде стига