PDA

View Full Version : Потене :( Посъветвайте ме :х



motohead
06-27-2011, 08:30
Моят проблем е следният че от 3-4 месеца се потя без причина и то само под мишниците.Не се потя много като количество,а като пъти.Повечето хора ми казаха че това е нормално,сега съм навлизал в пубертета(потя се от рожденният ми ден,станах на 13).Когато съм в нас или навън(когато ми е нормално-нито студено,нито топло изобщо не се потя,но когато изляза навън и много топло се потя за няма и 30 сек.Използвам съм много продукти против потенето.

Преди това изобщо не се потях под мишниците.Сега започнах доста бързо да се окосмявам там и това забелязах че преди като правех някаква физическа работа или ми беше много много топло,първо ми се изпотяваше главата,а сега само подмишниците и нищо друго.

Още информация за мен: На 13 год съм,момче,170-173,д/г 50-55кг.

Бях се запитъл с мойте съученици дали и те се потят така,какво вземат против потене(посъветвах се с тях),но аз съм единственият който така безпричинно се поти.

НИКОГА НЕ МИ СЕ ПОТЯТ КРАКАТА,А РЪЦЕТЕ РЯДКО САМО КОГАТО Е МНОГО ТОПЛО И ТЕ СА МИ ДО ТЯЛОТО!

Моля Ви кажете,това дали това е от пубертета,защото много се притеснявам дали това ще ми остане за цял живот,като това НЕ ми е ген.

andreana01
06-27-2011, 08:35
не знам дали е от пубертета или нещо друго, но мога да ти предложа да си купиш Одорекс део. прочети за него повече в интернет :P

aLLa
06-27-2011, 08:40
И аз съм с две ръце за Одорекс! Наистина е ефикасен препарат :)

motohead
06-27-2011, 08:43
Чел съм много за този прословут "одорекс" , но това неразрешава проблема а го скрива и а незнаем с какво е тъпкан вътре(може да получа някаква инфекция,имам малко по-чуствителна кожа)
Незнам вече какво да правя :х :(


БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРИТЕ :) (bow)

aLLa
06-27-2011, 08:46
Не се тревожи, все пак се продава в аптеките, производителите му не биха си позволили да злоупотребят. Аз лично съм го използвала и мога да ти кажа, че върху себе си негативни последици не съм забелязала - просто ми разреши проблема и то.. след 1 - 2 пъти употреба.
Има хора, които са по - склонни към изпотяване и само подобен препарат би им помогнал :)

motohead
06-27-2011, 08:48
Аха.... благодаря за окуражението :) Амо все пак върпосът ми беше дали това е от пубертета ? Споделето какво мислите. Да,не ?

pavkata204
06-29-2011, 19:15
Ми пич може и да е от пубертета и аз почнах преди няколко години като тебе сега съм ан 18 и преди време ползвах Одорекс и ми помогна много препоръчвам ти го, иначе също може да се потич ако си прекалено напрегнат примерно като си навън и така... Примерно аз вкъщи като се разхождам почти не се потя но явно от напрежение или притеснение когати излизам и аз съм така :) Пробвай с Одорекс, само че попитай първо в аптеката да не да си много малък да г позлваш

pavkata204
07-08-2011, 20:11
Четох за едно Тересон викат че било доста ефикасно или Одабан

pavkata204
07-08-2011, 20:14
Порови в нета и че намериш нещо

DragonG
07-12-2011, 07:52
Виж аз какво ще ти кажа, пък ти както си прецениш. Като се потиш, изхвърляш част от непотребните токсини от теб, нали така? С тая гадост ''одорекс'' все едно ги задържаш в себе си... Просто си се поти, недей да се третираш с чак такива глупости, къпи се по-често и използвай безобиден дезедорант, който премахва миризмата. Това е моето мнение. :)

pavkata204
07-24-2011, 17:31
pomisli dali ne se potish ot naprejenie ili kogato si pritesnen i ako e taka potursi lekar mislq che nevrolog ili psiholog trqbva ama ne sum siguren pointeresuvai se

titinkaa
07-24-2011, 18:18
Наистина е възможно да е от пубертета,защото сега хормоните бошуват.

YouAteMyHeart
07-24-2011, 18:22
На мен Одорекс буквално ми изгори кожата.Добре,че веднага се измих с вода,защото кожата ми стана адски зачервана за броени секунди.Една седмица след това още беше леко розова.Не го препоръчвам! :o

Milly4
07-25-2011, 14:10
Наистина е възможно да е от пубертета,защото сега хормоните бошуват.
+

......къпи се по-често и използвай безобиден дезедорант, който премахва миризмата.
:)