PDA

View Full Version : Взаимни чувства...или не съвсем



SwEeTty13
06-27-2011, 12:59
Здравейте.Нова съм и наистина имам нужда от съвет,тъй като не бих могла да споделя проблема си с повечето приятелки.Надявам се вие да ми дадете съвет относно дадената ситуация.
И така историята е доста простичка.Става въпрос за едно момче(на моите години е).Познаваме се отскоро,тъй като излизаме с 1 и същи хора,а той е нов в компанията.Първоначално не бях заинтересована от него и изобщо не ме беше грижа за него,но постепенно започнахме да си говорим,намирахме много общи теми и така аз започнах постепенно да се привързвам към него.Тъй като останалите ни общи приятели и приятелки са с доста различни интереси от моите си говоря истински само с него,а напоследък той започна да ме разпитва за любимата ми храна,музика,филми.Започна да споделя и своите интереси и това постепенно ме наведе на мисълта,че може би има чувства към мен,тъй като и аз не бях безразлична.Двамата си отделяхме все повече време един на друг и някак се "отцепихме"от останалите.Отначало никой не ни обръщаше внимание,но после дойдоха и въпросите.Много приятелки ме питаха дали го харесвам,защо си говорим само двамата с намекващ и леко подигравателен тон,искайки положителен отговор.Започнаха да подхвърлят разни фрази за това колко сме били близки,че можело между нас да има нещо,което дразнеше както мен,така и него,но той продължи разговорите си с мен въпреки намеците.Това беше един ден преди да замина на село за уикенда,а след като се върнах нещата не бяха съвсем същите-сега той мълчеше повече от обикновено,не стоеше при мен както правеше преди,а "намеците" на моите приятели продължаваха.Така стана и на следващия ден,а сега той замина за провинцията за 3 дни.Не съм сигурна дали не се е разколебал вече в чувствата си или се е отдръпнал заради приятелите си,които също го закачаха(защото те не ме "одобряваха"особено,камо ли това че говорим постоянно).А аз много го харесвам това момче,не съм изпитвала толкова силно привличане от много отдавна и искам нещата да се развият добре.Моля ви,дайте ми съвет или поне изкажете мнение по въпрооса.
Благодаря предварително! :)

Yankee
06-27-2011, 13:12
А мислила ли си че той може да го е направил за да спрат подигравките и намеците?Незавсимо от всичко т продължавай да му говориш,ако наистина държиж на него не се отказвай от това момче независимо от приятелките ти :-)