PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



selassie
06-27-2011, 19:26
Хванах се с 1 момиче 2 год и половина по голямо от мен някъде от 10-тина дена , не сме навлизали в по сериозни кавги , аз и показах ,че държа на нея и искам да сме заедно но като че ли тя не ми отвръща със същото.Понеже искам да съм с нея повече време а тя ми каза че има нужда от повече пространство и ,че сме избързвали.Другото което е че ,излиза с някъв пич който наскоро се прибра от чужбина и ми каза че са стари приятели не се се виждали. Казва ми че никога не би ми изневерила , обаче не знам дали да и имам доверие понеже като е по-голяма и се чувствам някак си странно , че може да ме изиграе.Мрази да я питат къде ще излиза и кво ще прави .. обаче за мен тва е важно.. Какво е вашето мнение , да я оставам ли докато не съм затънал повече в нея (не ,че вече не съм де) или да продължа докато не се уверя напълно ,че не е за мен ?

Riva
06-27-2011, 19:41
Остави я да действа,колкото и искаш да я контролираш няма да ти се получи,особено ако е по-голяма.Пък в крайна сметка ако не ти изнася,винаги можеш да и теглиш 1 майна!

badsector
06-28-2011, 09:37
Явно просто сте различни и не сте един за друг.

didsyncho
06-28-2011, 09:47
Ами според мен може би не се раздава на макс още за тази връзка.. Малко е кофти ,че не ти дава обяснение ,но това може би ще стане с времето .. Просто имай малко повече търпение и не юркай нещатата..А по принцип една жена реши ли да изневерява.. и да ти казва и да не ти казва какво прави когато не е с теб, винаги ще намери начин да го направи : )

Markuss
06-28-2011, 10:56
Хората са го казали отдавна, приятелю, липсата на доверие е като рак за една връзка. Бавно и мъчително ще ви раздира.
Не би трябвало да е толкова важно къде и с кого ходи приятелката ти, щом си имате доверие. ГЛупаво е да се притесняваш за нещо, което може или не може да се случи.
Лошото при хората е, че се впускат във връзките си прекалено бързо, не се опознават, после казват "той/тя се прави на това, което не е" (което от своя страна е изключително глупаво, понеже човек е това, което прави, но това е друга тема).
Съветът ми ще е, да се опиташ да бъдеш малко по-търпелив и й дай пространство щом иска, нищо не пречи да караш така 1 месец примерно и сам да прецениш как да постъпиш, вместо да търсиш чуждо мнение и то във ФОРУМ, в който преобладават 14-15 годишни (с плашещо малко информация за сериозни неща.. сам прецени колко полезни могат да ти бъдат съветите от също толкова объркани хора като теб "слепец води слепеца се казваше някъде). С колкото повече проблеми се справите сами, толкова повече тренирате характера си и умението да се изправяте с/у спънки. Пък и трупате опит (активен, а не пасивен). Със здраве.

alice13
06-28-2011, 12:56
Сигурна съм, че я обичаш... но мисля че трябва да я оставиш... и да не я оставиш мисля че няма да се получи...по добре си намери друга и продължи напред :) :)

4o4ina
06-28-2011, 15:44
Върти те на малкия си пръст,не и се връзвай,от това което прочетох,разбрах,че е изпечена лъжкиня,зарежи я и си намери някоя, която да те оцени!