PDA

View Full Version : Предложение за рейтинг система!



Loooooser
06-27-2011, 21:18
Тука ми хрумна да сложите система за оценяване на коментари нещо като в vbox7 и от там който има най-много оценки на коментарите да получава някакви титли .. там напреднал дъръ бъръ! Оценяването само с +/- ;)

RageAgainstTheMachine
06-28-2011, 09:30
Тва е форум бе човек , кви +/- те гонят тебе :?

ShtrudeL
07-02-2011, 20:04
Това е добро решение за ненужните коментари от типа "+1". Но трябва и другите да изкажат мнение и дали изобщо е възможно.

Rorschach
07-02-2011, 20:29
В тази версия на форума не е възможно, но принципно има подобни модули за системата, която уж ще е новата...

Проблема е, че допълнително ще отежнява всичко, а този форум е доста натоварен.

Auriss
07-03-2011, 00:29
^ и като плюс - форумът е пълен с дебилчета и истината е ,че съм се нагледал на форуми ,в които за да прочета нещо стойностно трябва да отварям downvote-натите коментари. Аз лично съм против - първо ,ще ми прее*ете единственото занимание в този форум - да се чудя с кого да захвана спор и второ - ще се downvote-ват стойностните и/или дългите постове поради някакви си лични кавги (а тук е пълно с такива) и в крайна сметка ще четем тролски постове от по един ред.

NightGuardian
07-03-2011, 11:27
Да тука потребителите не всички са доверени и ще има яко играчка с това vote

xxxmyheroinexxx
07-24-2011, 19:05
^ и като плюс - форумът е пълен с дебилчета и истината е ,че съм се нагледал на форуми ,в които за да прочета нещо стойностно трябва да отварям downvote-натите коментари. Аз лично съм против - първо ,ще ми прее*ете единственото занимание в този форум - да се чудя с кого да захвана спор и второ - ще се downvote-ват стойностните и/или дългите постове поради някакви си лични кавги (а тук е пълно с такива) и в крайна сметка ще четем тролски постове от по един ред.
Напълно вярно. 80% от хората тук (ако не и повече) гледат само с кой да се сдърпат.. И пак се започва едно правене на драми, едни цензури и оспамване на въпросната тема... Супер грозно се получава когато някой просто пита нещо и всички започват да тролват отдолу... :-x