PDA

View Full Version : SYOSS спрей за топлинна защита ....?



donomar2
06-28-2011, 07:39
препоръчаха ми да си го купя и така и направих . Може ли някой да ми каже по колко се нанася защото на спрея пише само : да се нанася върху отделни части от суха коса и изправете с преса или нанеете върху цялата влажна коса, изсушете със сешоар и след това изправете с пресата . , ане пише по колкоо ;дд

monoemo
06-28-2011, 07:53
препоръчаха ми да си го купя и така и направих . Може ли някой да ми каже по колко се нанася защото на спрея пише само : да се нанася върху отделни части от суха коса и изправете с преса или нанеете върху цялата влажна коса, изсушете със сешоар и след това изправете с пресата . , ане пише по колкоо ;дд



да се нанася върху отделни части от суха коса еми ти и напичката имаш коса ;д;д базикам се .... , разделяш нали косата на отделни части това имат предвид и след това с пресата да я изправиш или другия начин ;д;д
е клко то е ясно че няма да я напояваш така малко слагашш да не се и умазнява косата .

donomar2
06-28-2011, 08:01
емии сега ще пробвамм дано стане от 1-ят път 8)

PinkPan7her2
06-28-2011, 09:42
Аз пръскам върху суха коса непосредствено преди изправяне/къдрене с преса.

3oPuTy
06-28-2011, 10:37
емии сега ще пробвамм дано стане от 1-ят път 8)
Дано стане от първия път ... ?! о.0
Ти к'во точно очакваш да стане?!
Все пак този спрей е за предпазване на косата от вредното въздействие на горещата преса и НЯМА как да забележиш няк'ва промяна още от първия път ...

donomar2
06-28-2011, 16:02
емии сега ще пробвамм дано стане от 1-ят път 8)
Дано стане от първия път ... ?! о.0
Ти к'во точно очакваш да стане?!
Все пак този спрей е за предпазване на косата от вредното въздействие на горещата преса и НЯМА как да забележиш няк'ва промяна още от първия път ...
да ти кажа честно има проомяна различно е ...но косата е по мека и блестяща ;дд

vivito
06-28-2011, 17:03
Аз пръскам върху суха коса непосредствено преди изправяне/къдрене с преса.
+1

ScarlettS
06-28-2011, 19:50
Аз го имам този спрей и точно преди да се изправя пръскам малко.. :)

donomar2
06-29-2011, 15:56
емии сега ще пробвамм дано стане от 1-ят път 8)
Дано стане от първия път ... ?! о.0
Ти к'во точно очакваш да стане?!
Все пак този спрей е за предпазване на косата от вредното въздействие на горещата преса и НЯМА как да забележиш няк'ва промяна още от първия път ...

имах предвид да не сложа повече и да се омазни малко :-P

sunnnnnnnn
06-30-2011, 16:54
Мирише ужасно , имам го ... Не знам колко предпазва , ама имам чувството , че от него пресата се бъгва , щото остават едни такива петна абее не знам ... се тая :D :D Ако ти харесва си го ползвай ! :)

donomar2
06-30-2011, 17:12
наистина мирише ужасно :D :D :D

djidji_to
06-30-2011, 21:50
да и аз го имам,пръскам се уж преди да се изправя ама незнам колко предпазва . Мирише гадно,а в някакъв друг форум четох ,че миришело хубаво и аз се зачудих дали моито не е дефектно нещо .Щото попринцип тия спреичета все ги правят да миришат на нещо хубавичко пък тва :?

donomar2
07-01-2011, 13:34
да и аз го имам,пръскам се уж преди да се изправя ама незнам колко предпазва . Мирише гадно,а в някакъв друг форум четох ,че миришело хубаво и аз се зачудих дали моито не е дефектно нещо .Щото попринцип тия спреичета все ги правят да миришат на нещо хубавичко пък тва :?

хаха начи техните са дефектнии ;дд :D :D :D

Minerva
07-01-2011, 14:09
Аз си взех на Gosh такъв спрей и съм много доволна - пръскаш преди да изправиш кичур по кичур, чакаш да изсъхне и изправяш. Не е хубаво да ползваш пресата, когато имаш влага по косата.
Питах фризьорката за тва на Syoss и ми каза да не съм го взела, понеже не ставало за нщо нз...

djidji_to
07-01-2011, 14:18
може ли да качиш снимка и да кажеш ориентировъчна цена за тва на Gosh

donomar2
07-01-2011, 17:26
може ли да качиш снимка и да кажеш ориентировъчна цена за тва на Gosh
не съм чувала за такова животно :-D

mine
07-01-2011, 17:32
може ли да качиш снимка и да кажеш ориентировъчна цена за тва на Gosh
не съм чувала за такова животно :-D

Ами значи в случая животното си ти :D


По темата : Поразтърсих се в нета за цена и нявсякъде пише около 15-17 лв :)

Colombia
07-01-2011, 18:59
Имам го!Ползвам го и на суха коса и после минавам с пресата или пък още на мокра от банята пръскам.Тя изсъхва с него и после изправям.
Харесва ми.

peti123
07-01-2011, 19:12
на какви пари е тоя на syos ии може би сте чували за LOREAL HOT LISS / STRAIGHT давайте мнения е за този продукт искам нещо , което уж да предпазва косата и да стои по права , четох , че това е нещо такова :-o

Colombia
07-01-2011, 19:17
Аз моя си го купих за 7.30лв. :)
А тоя на LOREAL HOT LISS / STRAIGHT не съм го пробвала.
Всъщност Сайъс е 1-вия термозащитен спрей,който ползвам,защото наскоро си взех преса.
А той поне според мен не задържа косата по-права както ти си казала.След изправяне ползвам лак 8)

Minerva
07-01-2011, 19:20
http://4.bp.blogspot.com/_MAEXNH0nVoU/TH_j_JwCwwI/AAAAAAAAGsU/aObzIacarHM/s1600/GOSH+thermal+heat+protection+spray.bmp

Ето това е. Аз го взех за 16 лева.