PDA

View Full Version : Пушенето в гимназията



joronir
06-28-2011, 09:29
Сега ми прецтои 8ми клас в гимназия....и си говорих вчера с едно момиче от същата гимназия....и тя ми каза ,че почти всички пушат и това много ме притеснява....та въпроса ми може ли да не си аутсидер и да не пушиш и да дружиш с всички без да правииш това което те правят?Познавате ли такива хора?

0pAsNooosLaDkA
06-28-2011, 09:31
Естествено, че може :P :D :D

Fiction7577
06-28-2011, 09:40
Дам. :wink:

SummerHit
06-28-2011, 09:41
Това, че не пушиш не те прави аутсайдер, аз имам много приятели, които пушат и не им пречи това, че аз мразя цигарите :D. Ако те харесат като човек едва ли ще гледат дали пушиш/пиеш.

Chelsey
06-28-2011, 09:45
Няма НИКАКВО значение.

amk933
06-28-2011, 09:48
Отговор: Оправи си заглавието, и.е. направи го подробно, за да не заключвам темата. Цъкваш копчето Редактирай в първото си мнение и действаш. Айде.

badsector
06-28-2011, 10:03
По-добрият вариант е да не пушиш. Обикновено "аутсайдерите" успяват в живота, а вървежните стават уличници и престъпници.

Dannie96
06-28-2011, 10:10
Това, че не пушиш не те прави аутсайдер, аз имам много приятели, които пушат и не им пречи това, че аз мразя цигарите :D. Ако те харесат като човек едва ли ще гледат дали пушиш/пиеш.
+1 и аз съм на това мнение :wink:

Greennight
06-28-2011, 10:53
Има да.Почти всички мои приятели пушат,аз не,но това не значи нищо,въпреки че,ако е по-голяма компанията се чувстваш като черната овца.. :)

RageAgainstTheMachine
06-28-2011, 12:35
:?

Audiophile
06-28-2011, 12:42
От 4-5 години в компанията ми винаги е имало солиден брой пушачи, но въпреки тва аз така и не ги започнах (така че съм един вид пример, че и без да пушиш няма проблем). Всичко е до човека, ако на теб не ти се пуши, значи няма кой да те накара да го направиш. И кви ще са тея приятели, ако ти мрънкат да пушиш само 'щот те го правели? Тва е личен избор. ;)

bbllaahh
06-28-2011, 12:52
Не се притеснявай,в моята компания,повече от половината не пушат.Така,че точно поради тази причина няма как да бъдеш аутсайдер.

xBubble
06-28-2011, 17:33
Аз лично не пуша, а и не мисля да започвам само защото някой не ме приема в "групичката" си.. в моя клас пушат само 2-3 човека (доколкото знам), но за мен не е от особено значение дали някой пуши, или не, то това си е лично тяхно решение. :P

thegreenzombie
06-28-2011, 17:47
Сега ми преДСтои 8ми клас в гимназия....и си говорих вчера с едно момиче от същата гимназия....и тя ми каза ,че почти всички пушат, атова много ме притеснява....та въпроса ми: може ли да не си аутсАЙдер и да не пушиш, и да дружиш с всички, без да правииш това, което те правят?Познавате ли такива хора?

извинете ме, ако ви дразня с поправките, обаче просто не можех да го гледам с толкова много грешки.... :) таа по темата: ако си мислиш, че ще си мега якия гъзар, като лапнеш цигарата и си нафиркан до козирката, пробвай се, но надали ще ти се получи!! хипер тъпо е някои хора да си мислят, че ако не правиш горепосочените от мен неща, си тъп, задръстен, зубрач, аутсАЙдер и тн. :? Съвземете се! :) :)

ivcheto0o
06-28-2011, 18:30
Да познавам себе си :D Всичките ми приятели са пушачи,аз не пуша,но не ми е попречили с каквото и да било в общуването с хората.Съвета ми е да не правиш нещо само защото е модерни и всички го правят и не живей в заблудата че пушенето те прави популярен :?

Queenie
06-28-2011, 19:20
Ако не го искаш , няма как да го направиш.
От нашият клас имаме само 3-ма пушачи ,а сме в 8 клас.
Дружи с тези които ще се чувстваш сигурен/сигурна , дали те ще са пушачи или не , не е от голямо значение. Просто те трябва да те приемат такава каквато си.

А аз лично се отвращавам от цигарите :o

cS_LaMeRkA
06-28-2011, 20:11
Пф, разбира се... не е нужно да ставаш пафкач и ти за да си с тайфата, аз не знам хората да си избират, приятелите по фаса :lol: , защото ако си добър приятел с тях, дори да не си пушач, ти пак можеш да се движиш с тях или да те викат когато им се пуши, просто за компания :-) , макар, че от бившият ми клас т'ка много пропушиха впоследствие 8-)

TheNewReligion
06-28-2011, 20:25
По-добрият вариант е да не пушиш. Обикновено "аутсайдерите" успяват в живота, а вървежните стават уличници и престъпници.
Доста погрешно схващане. Повечето от вървежните са именно такива, защото имат връзки и каквато и мизерия да направят ще им се размине. И после пак те успяват в живота по същата причина.

По темата: възможно е. Но не се знае какво ще ти дойде до главата, така че не си казвай, че "НИКОГА няма да.." пропушиш, примерно.

cunt
06-28-2011, 20:39
По-добрият вариант е да не пушиш. Обикновено "аутсайдерите" успяват в живота, а вървежните стават уличници и престъпници.
по-точно не може да се каже

SummerHit
06-29-2011, 05:27
По-добрият вариант е да не пушиш. Обикновено "аутсайдерите" успяват в живота, а вървежните стават уличници и престъпници.
Доста погрешно схващане. Повечето от вървежните са именно такива, защото имат връзки и каквато и мизерия да направят ще им се размине. И после пак те успяват в живота по същата причина.

По темата: възможно е. Но не се знае какво ще ти дойде до главата, така че не си казвай, че "НИКОГА няма да.." пропушиш, примерно.

Има и такива хора, които казват, че няма да пропушат и не го правят, просто защото не им харесва. А такива, които постоянно си го казват и после почват да пушат, са такива които го правят, за да са "готини"

cigarettekisses
06-29-2011, 06:06
може,ако съучениците ти са кретени.
гледай да не се поддадеш,че после няма отказване.. :D
аз поне още не пуша трева и не се дрогирам.:D
евала,че не пушиш ;д

kuklichka_bg
06-29-2011, 06:14
Много ядно,че може.Просто като ходят да пушат отивш и ти..Какъв е проблема.В нащо даскало се сабират и пушачи и такива,който не пушат.

NightGuardian
06-29-2011, 10:22
Пушех 4 години , а от 2 години съм ги спрял и разбрах , че всичко е до човек , няма никакво значение дали пушиш или не!

Всичко е до човек , ,както казах по-горе! Пич/мацка ли си , няма значение дали пушиш или не :)

badsector
06-29-2011, 11:21
По-добрият вариант е да не пушиш. Обикновено "аутсайдерите" успяват в живота, а вървежните стават уличници и престъпници.
...Повечето от вървежните са именно такива, защото имат връзки и каквато и мизерия да направят ще им се размине. И после пак те успяват в живота по същата причина...
Да, затова писах "престъпници".

lamer4e7o
06-29-2011, 11:22
Ако за теб такива хора се наричат „аутсайдери“, значи аз съм един от тях. В моето училище почти всички пушат (дори и най-добрите ми приятели), но аз не. Карали са ме много пъти да си дърпам, но просто отказвам. Инат съм си. :-P

danibebi
06-29-2011, 11:49
И според мен няма никакво значение. :)

mo0nsy
06-29-2011, 12:37
Няма никакъв проблем... Но естествено, ако те карат да пушиш и не уважават собственото ти мнение за цигарите... Значи те не са ти истински приятели и просто трябва да си намериш друга компания... Но не мисля, че ще има такива "гимназисти", затова не се притеснявай за такива неща... ;]] :)

mArMaLaDkA
06-29-2011, 12:55
Тютюнопушенето надали ще спомогне кой знае колко за социализирането ти, по-вероятно е да ти изограбват цигарите.

shoael
06-29-2011, 13:03
Никой не те гледа дали пушиш, или не. Ако някой не те иска в компанията си заради това, значи е много зле.
Относно коментарите по-горе : пушенето не те прави по-вървежен->това, че си вървежен не те прави уличница или престъпник.

mimkata7
06-29-2011, 13:28
Ами да ,що да не може .

blaaablaaablaaa
06-29-2011, 16:17
Недей да пушиш. Най-често учениците го правят, за да са интересни. Аз, честно казано, Мразя някой да ми пуши на главата.

fenasf
06-29-2011, 20:04
Не. Съжалявам, но трябва да си с хората, за да са хората с теб :)