PDA

View Full Version : TITANIC



ex7azy
06-28-2011, 10:48
Хора има ли Титаник 2?
Не онзи Титаник, който се разправя как преживяват същата история, но сега!
Не съм го гледала, но определено знам, че не е този който търся!
Аз търся Титаник: Джак се завърна, но не знам дали въобще има такъв филм!!
Разправя се за някакви учени, които намират Джак замръзнал на дъното на океана и го размразяват .. той се връща към живота, но в бъдещето и живота му общо взето е много объркан!
Ето трейлъра: http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU
Търсих го навсякъде, но го няма!
Много ще се радвам ако ми кажете дали има такъв филм и ми дадете линк за сваляне!

BluesCat
06-28-2011, 14:38
За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал. :)
А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.

kitti123
06-28-2011, 14:55
За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал. :)
А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.
взе ми думите от устата

ex7azy
06-28-2011, 17:24
Ееееееееееееее....... жалко!
Мерси :P

Nestlee
06-28-2011, 18:53
Офф за първи път чувам за "Титаник 2" и тъкмо се зарадвах, ама ... :( Наистина много, много жалко, че няма!

Rikity
06-28-2011, 19:57
Офф за първи път чувам за "Титаник 2" и тъкмо се зарадвах, ама ... :( Наистина много, много жалко, че няма!
и аз се заинтересовах и взех да търся апък то какво се оказа... :(

vakanciqta
06-29-2011, 11:44
В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
Но Титаник 2 НЯМА !
Гледай Британик той също е много интересен

ex7azy
06-29-2011, 14:12
Има Титаник 2, но не е този за Джак .. където се връща към живота, а е друг:
http://zamunda.net/details.php?id=243548&hit=1

FuckIt
06-29-2011, 14:15
За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал. :)
А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.
Добре, ами частта в която той пише името на Роуз в Гугъл ? Как са го направили ?

ex7azy
06-29-2011, 16:33
^ Някой друг го пише .. не Джак!
Аз се чудех за леда .. в който намериха Джак и за гроба на Роуз ..

SuperBadSuperFresh
06-29-2011, 18:34
Хора,какво има да се чудите...Хората цял Аватар направиха с тези технологии,вие за няколко 2-3 секундни сцени...
Честно казано,радвам се че няма подобен филм.Къде би отишла магията!?

InnoraX
06-29-2011, 20:09
В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
Но Титаник 2 НЯМА !
Гледай Британик той също е много интересен

Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник ;) Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.

Rikity
06-30-2011, 12:22
В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
Но Титаник 2 НЯМА !
Гледай Британик той също е много интересен

Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник ;) Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.
Титаник и Британик са 2 различни кораба за Титаник повечето знаете как е потънал, а Британик е бил много по-голям, но потъва по друг начин Изследователите още спорят по въпроса дали е потопен от торпила, изстреляна от вражеска подводница, или се е натъкнал на мина. Трагедията се разиграва в утрото на 21 ноември 1916 година, а резултатът са трийсет жертви от 1036 души на борда… има и филм :shock:

FuckIt
07-01-2011, 13:33
В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
Но Титаник 2 НЯМА !
Гледай Британик той също е много интересен

Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник ;) Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.
Титаник и Британик са 2 различни кораба за Титаник повечето знаете как е потънал, а Британик е бил много по-голям, но потъва по друг начин Изследователите още спорят по въпроса дали е потопен от торпила, изстреляна от вражеска подводница, или се е натъкнал на мина. Трагедията се разиграва в утрото на 21 ноември 1916 година, а резултатът са трийсет жертви от 1036 души на борда… има и филм :shock:
Да, но за жалост е доста смотан.