PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се занимавам с него или не ?



sisi954
06-28-2011, 13:12
Здравейте ,
Може би моят случай ще ви се стори много тъп ,но наистина се нуждая от още едно мнение по въпроса.
Аз съм на 16 години и момчето което харесвам е с 2 години по-голямо от мен . Харесвам го от доста дълго време ,но едва от месец започнахме да си говорим и повече . Станахме приятели , пишем си почти всяка вечер по доста време и сме излизали два пъти .Отделно се виждаме всяка вечер ,защото ходим на едни и същи уроци . Когато сме в компания и той е около приятелите си се държи доста различно , малко по-наперен е и според мен се опитва да им се хареса ,но когато сме само двамата се държи много мило и нормално и доста по-различно . Приятелите ми казват ,че той може би ме харесва ,заради поведението му когато сме насаме .Имаме адски много общи интереси и когато сме само двамата или си пишем ,си говорим много без прекъсване .Той не е имал приятелка до сега.
Та въпросите ми са : Дали той ме харесва като повече от приятелка ? Дали има смисъл да се надявам че между нас може да се получи нещо ,или просто да не си давам напразни надежди?

Мерси предварително за отговорите.

SisiStrange
06-28-2011, 13:22
Според мен те харесва. Дай му някой намек, че си падаш по него и може да стане по-уверен.

DarkTemplar
06-28-2011, 13:25
Харесва те. Покажи му, че и ти го харесваш. :)

DiidolinaA
06-28-2011, 14:32
Харесва те. Покажи му, че и ти го харесваш. :)
+1

4o4ina
06-28-2011, 15:34
Харесва те,но може би не е сигурен в чувствата си щом се държи така,ако е сигурен ще се държи мило с теб и няма да се надува независимо дали сте само двамата или сте сред приятели,покажи му,че и ти го харесваш! :)

Grommash
06-28-2011, 18:46
Според мен те харесва. Дай му някой намек, че си падаш по него и може да стане по-уверен.

sisi954
06-28-2011, 18:57
Мерси много за отговорите ви.
Аз наистина мнооого се чудя дали ме харесва защото дава много противоречиви сигнали .И все пак няма да се откажа . :) :) :)

everythingisrelative
06-28-2011, 19:15
Харесва те,но може би не е сигурен в чувствата си щом се държи така,ако е сигурен ще се държи мило с теб и няма да се надува независимо дали сте само двамата или сте сред приятели,покажи му,че и ти го харесваш! :)

DarknessAngel
06-28-2011, 19:17
Харесва те. А това за перченето пред приятелите му - нормално е.

DevilWish
06-28-2011, 20:56
Ех какви сте наивни :) Ама хубаво е това, вярвате в любовта още всички :)
Не се знае харесва ли я или не, не сте в акъла му.Има перчовци, които са си такива и се правят на мили, за да те минат 1 път или ако не поне да те накарат да се влюбиш, а през това време дори казват на приятелите си вижте я тая глупачка ;)
Не можем да знаем какво е твоето момче ;) Защо не го питаш или му подскажеш какво ТИ чувстваш ;) Ако губиш ок, поне си пробвала ,но пък може да спечелиш ;)

marin4itu
06-28-2011, 21:51
Ех какви сте наивни :) Ама хубаво е това, вярвате в любовта още всички :)
Не се знае харесва ли я или не, не сте в акъла му.Има перчовци, които са си такива и се правят на мили, за да те минат 1 път или ако не поне да те накарат да се влюбиш, а през това време дори казват на приятелите си вижте я тая глупачка ;)
Не можем да знаем какво е твоето момче ;) Защо не го питаш или му подскажеш какво ТИ чувстваш ;) Ако губиш ок, поне си пробвала ,но пък може да спечелиш ;)

Точно това си помислих, докато четох как другите я убеждават, че я харесва.

MaLkaTa_LaDy
06-29-2011, 07:41
Ех какви сте наивни :) Ама хубаво е това, вярвате в любовта още всички :)
Не се знае харесва ли я или не, не сте в акъла му.Има перчовци, които са си такива и се правят на мили, за да те минат 1 път или ако не поне да те накарат да се влюбиш, а през това време дори казват на приятелите си вижте я тая глупачка ;)
Не можем да знаем какво е твоето момче ;) Защо не го питаш или му подскажеш какво ТИ чувстваш ;) Ако губиш ок, поне си пробвала ,но пък може да спечелиш ;)
Единствения начин тя да се пристраши да му покаже, че го харесва, е да мисли, че и той нея я харесва.
По темата: Действай директно, ако си самоуверена, имаш повече шансове.

gabsit000
06-29-2011, 07:54
Ех какви сте наивни :) Ама хубаво е това, вярвате в любовта още всички :)
Не се знае харесва ли я или не, не сте в акъла му.Има перчовци, които са си такива и се правят на мили, за да те минат 1 път или ако не поне да те накарат да се влюбиш, а през това време дори казват на приятелите си вижте я тая глупачка ;)
Не можем да знаем какво е твоето момче ;) Защо не го питаш или му подскажеш какво ТИ чувстваш ;) Ако губиш ок, поне си пробвала ,но пък може да спечелиш ;)
Единствения начин тя да се пристраши да му покаже, че го харесва, е да мисли, че и той нея я харесва.
По темата: Действай директно, ако си самоуверена, имаш повече шансове.

абсолютно подкрепям.. трябва да си по-смела ..щом той не смее да направи първата крачка действай ти .. трябва да си директна,повечето от момчетата от намеци не разбират и по-добре да му кажеш всичко както стои,за да си наясно ..за да знаеш дали да продължиш да се опитваш да стане нещо повече или да си останете приятели само..късмет :) ;)

MuuSiiiCLooVeerr
06-29-2011, 08:11
Харесва те според мен ... :)

alice13
06-29-2011, 12:24
не знам дали те харесва, но това пред приятелите му е защото го е страх да не си помислят че е някаф кифляк ;)

gummybear
06-29-2011, 14:43
Според мен те харесва .. :P

pitbullxx
06-29-2011, 16:22
Харесва те. Покажи му, че и ти го харесваш. :)

abvd
06-29-2011, 20:20
абее.. да ти кажа дай му шанс но помни че ти си му първата тоест.. от което преочетох де :D .. !? Така чее Влюбен е в тебе и ти в него амии.. просто тръгвайте пък каквоото стане за по нататък! УСПЕХ :P :)

sisi954
06-30-2011, 06:26
Мерси отново за отговорите . abvd ти казваш че е влюбен в мен и наистина се надявам да е така ,обаче няма как да съм сигурна все още. А и какво като ще съм му първата ? :) :) :) И още нещо аз започнах малко по малко да му правя намеци ,но като че ли той не разбира или...

gabsit000
06-30-2011, 07:03
Мерси отново за отговорите . abvd ти казваш че е влюбен в мен и наистина се надявам да е така ,обаче няма как да съм сигурна все още. А и какво като ще съм му първата ? :) :) :) И още нещо аз започнах малко по малко да му правя намеци ,но като че ли той не разбира или...

прочети мила какво ти написах малко по нагоре АЗ...МОМЧЕТАТА ОТ НАМЕЦИ - НЕ РАЗБИРАТ!Бъди ясна и конкретна пред него за да те разбере..

dontcare
06-30-2011, 07:31
Не знам дали са наивни,ма поне момичето гледа реално на нещата.Щото има някои заблудени.
имам предвид,че знае ,че се парви на интересен пред пирятелите си,а пред нея разгръща евентуално т.нар истинската си същност.В което няма нищо лошо де,нормално е.

Това,че не е имал приятелка не значи,не би могло да се пробвате.
Прави му намеци,а после поговорете и по-искренно.

PinkPan7her2
06-30-2011, 08:55
Ех какви сте наивни :) Ама хубаво е това, вярвате в любовта още всички :)
Не се знае харесва ли я или не, не сте в акъла му.Има перчовци, които са си такива и се правят на мили, за да те минат 1 път или ако не поне да те накарат да се влюбиш, а през това време дори казват на приятелите си вижте я тая глупачка ;)
Не можем да знаем какво е твоето момче ;) Защо не го питаш или му подскажеш какво ТИ чувстваш ;) Ако губиш ок, поне си пробвала ,но пък може да спечелиш ;)

Точно това си помислих, докато четох как другите я убеждават, че я харесва.

И аз. Веднага ми светва лампичката, когато видя, че се държи различно пред мен и пред приятелите си.

sisi954
07-07-2011, 19:24
Ами ние излязохме отново и всичко беше много готино . Аз го закачах и така нататък когато се прибирахме го хванах за ръката и той нямаше нищо против . Дори каза че ще излезем отново и само трябва да кажа дата и час . Всичко беше много добре ,но след два дни той се отдръпна, стана по-студен. Според мен се е стреснал или нещо подобно и просто го е страх да започне връзка с мен ...поне така предполагам .Та въпроса ми е : Какво правиш с момче което го е страх от обвързване ? .
Защото наистина не искам да се откажа от него .
Надявам се на професионалните :) :) :) ви съвети отново.

kokosety
07-07-2011, 19:39
Хмм, не го търси за малко да видиме,какво ще стане ... Иначе DevilWish скрий дък фейса и не говори глупости :-)