PDA

View Full Version : Как да я направя щастлива?



nikolaeff
06-28-2011, 15:25
Здравейте първо, моля за сериозни отговори :) Искам да направя някакъв специален жест към приятелката си която е на 20 години, с който да видя усмивката на лицето и ( не, че не я виждам но искам да е нещо специално).Та... въпроса ми е към момичетата какво би ви зарадвало, какъв жест, как бихте се почувствали по специални от другите?

П.С. Аз съм на 19 и не съм богаташ, така че ако може да е по възможностите ми :oops:

Valento
06-28-2011, 15:43
ами,купи и някакво сребърно синджирче,с някаква висулка,може слънце,сърце и такива...цветя също е добър вариант,ако имате обща снимка направи я в рамка,плюшена играчка,или я заведи на някое красиво място например на Витоша и там да и се обясниш в любов..много е романтично !

nikolaeff
06-28-2011, 17:59
Това за Витоша ми хареса, другите са малко класически ама и те са добри, мерси :). Други варианти?

DarknessAngel
06-28-2011, 19:25
Зависи от интересите й. Ти трябва да знаеш най-добре :)
Ако си добър творец можеш да й изработиш нещо сам.

asukas
06-28-2011, 20:43
Мечета, сувенири и т.н. няма да я впечатлят толкова като нещо, което ти сам си направил.
Може да е дори рисунка, на която сте двамата или нещо, което символизира връзката ви. (Ако не можеш да рисуваш още по-добре, ще изглежда по-детско и сладко. хд) Ако смея да използвам идеята за Витоша и ако примерно е пикник - направи предварително храната с интересни форми или просто напиши отгоре нещо. Свещи - традиция, която никога не умира! Запали ги в определена форма или даден символ, който само двамата си знаете. Нещо романтично е и стих. Дебелянов, Славейков.. - добър източник ще ти са! Само да не й го четеш! Или го напиши по странен начин - на скъсани листчета, които трябва да съедини, за да го прочете или го учиш! хД ... Рови се и в миналото. Може да я водиш на важни за вас места - като първа среща, първа целувка, дори и първа караница..хД


Методи много, но момичето е едно. Ти си я познаваш най-добре, използвай нещата, които харевса, за да ги превърнеш в изненада.
Каквото и да правиш помни, че колкото и просто нещо да си подготвил, една обичаща жена винаги ще го оцени. Успех!

ПП: Моите адмирации за желанието ти да я изненадаш така специално. Малко мъже/момчета залагат на този принцип.

DevilWish
06-28-2011, 20:48
Защо с подаръци?Не парите правят едно (нормално) момиче щастливо ;) Ако и купиш един букет цветя е много по-приятно от нова кола дори, поне за мен ;) При полужение на колко сте ;)
Ако наитина искаш да покажеш харча за теб ако иска животно купи и кученце ;) Ще ви е като детенце, това е мило.. Но също доста обвързващо, така че внимавай.
Или пък може да я закараш някъде на уикендче, или още по-добре просто ден със сауна/джакузи и свежо гмуркане в басейн ;)
Успех!

mrazqkindergarten
06-28-2011, 20:53
Бих искала някое момче да си зададе същия въпрос за мен, ама .... :?

kpackapgo
06-28-2011, 21:44
Да бе човек ти ако не знаеш как да направис приятелката си щастлива че ние ли ще знаем :)

nikolaeff
06-29-2011, 09:43
Да бе човек ти ако не знаеш как да направис приятелката си щастлива че ние ли ще знаем :)

Просто исках да видя други виждания за нещата, знам че от жена до жена има голяма разлика, разни хора,разни идеали :). Благодаря ви за идеите,ако има още.. давайте :))

iRkaaa
06-29-2011, 09:47
Ами лично мен би ме зарадвало едно да мЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ ,да ме цени, не ми трябват някакви подаръци или дреболики само обич ми трябва..А ти вече си прецени сам покажи и колко много държиш на нея ,заведи я на някое специално местенце,където ще сте само двамата !
:P