PDA

View Full Version : Стрелец



Blab
06-28-2011, 15:30
//1. ще помоля да не ми заключвате темата поне за известен интервал от време. благодаря!)
2. темата не е, за да споделяме мненията си относно астрологията и достоверността й, както и характеристики на феновете й. отново благодаря!)
3. темата е в "Любов" умишлено.

така:
Не познавам мъже стрелци. Това е единственият знак, с който съм нямала досег, и това ме (п)обърква. Затова ще ви помоля да опишете приятелите/познатите си стрелци с по няколко изречения(или ключови думи), отнасящи се, както за основните черти от характера им, така и привичките, вкусовете, влеченията и неприязънта.

Благодаря трети път (за щастие:Д) предварително!)

Valento
06-28-2011, 15:40
Най-добрия ми приятел е стрелец и сме като братя,лесно се дразнят,отмъстителни са и държат на думата си,действат бързо и не мислят много...много добри приятели са,на които може да се разчита !

w0sh
06-28-2011, 15:44
Като за арт персони много обичате да слагате хората в опаковки.

marktheknight
06-28-2011, 15:50
В момента когато го срещнете, вие ще се почувствате по-жива. Той е весел, сериозен, умен, остроумен и ще ви накара да мислите, че сте най-очарователната. Не се трогвайте. Ако се вгледате, ще видите, че неговият поглед танцува от жена на жена в стаята. Истината е, че той иска всички. Когато една симпатична жена влезе в стаята, ще я последва, ще й предложи напитка, ще изпълни специален репертоар да я заинтригува. Ще вземе адреса и телефонния й номер. Ще я засипе с телефонни обаждания, сладкиши, цветя и други подаръци. В един роман, той е идеалист, който мисли, че поредното момиче е единственото. Няма значение колко пъти е разочарован. Неговият оптимизъм се съживява, той гледа на всеки нов ден като на нова възможност. Но независимо от всичко това е ден, който той никога досега не е виждал. Може да де чудесно да се събудиш и да откриеш, че днес е вторник.

Той е човек на чувствата със сърце, което може да бъде пронизано, иска да бъде влюбен, но се страхува от съюз. Нито една връзка не може да продължи дълго, защото в природата му е да създава проблеми, когато такива няма. След това неговата аналитичност се заема и разнищва проблема по такъв начин, че доказва: той не може да бъде решен. Бори се срещу по-близкото обвързване и предизвиква ревност у жената. Предпочита връзки с по-опитни жени, защото те ще приемат любовта лесно, като него. И той ще им достави толкова удоволствие, колкото и на себе си. Вярва, че всеки роман трябва да бъде с чувство за хумор. В действителност не е подготвен да влезе в дълготрайни истински взаимоотношения. Отнася се към любовта твърде леко. Когато се влюбва, не обича да чувства, че сключва договор. Трябва да има спасителна сламка. Никога не знае какво всъщност иска. Може да убеди себе си, че най-важното нещо в живота е да знаеш какво точно искаш. Мъжете стрелец са откровени и словоизлиятелни. Истината понякога наранява, но тактът не е присъщ на стрелеца. От друга страна, ако той ви даде дума, можете да разчитате на него. Като приятел е сговорчив, толерантен. Но веднъж станал ви любовник, вие се превръщате в негова сянка. Той не иска да ви помогне да растете. Ако си изразходва времето с вас и вие го разочаровате, неговото привличане ще премине в отблъскване, не стои над дребнавата критичност или мълчаливото одобрение. Върши нещата съвършено и изисква умствено и физическо съвършенство от този, когото обича. Но неговата критичност е също знак, че ви чувства близко до себе си.

Той има склонност към тайнственост и би държал взаимоотношенията си в тайна даже когато това не е необходимо. Чувствителен и лесно изпадащ в депресия, може да страда от нервност и странна потиснатост. За щастие тези настроения не траят дълго. Вие можете да бъдете отблъснати от неговата упоритост. Той обича да върши нещата самичък, без да ги споделя. Опитът го е научил, че може да постигне почти всичко, към което е насочил амбициите си. Той е много практичен финансист. Но слабостта му е в начинания, които не са достойни за него. Ще видите, че е щедър. Обича лукса и прави блестящи подаръци. Отличен разказвач е, чаровен гост на тържества. Предпочита малки празненства, не твърде много хора под един покрив. Най-добре се чувства изобщо без покрив. Обича широките открити пространства, безоблачното небе и звездите, пътуванията, новите гледки, новите лица, контакти и преживявания. Той е прототип на мъжа, който отишъл при един пътнически агент и поискал билет до “някъде”, защото имал приятели навсякъде. Търси факти, неговото любопитство е безкрайно и проявява голям интерес в сексуалната просвета. Една жена, която се омъжи за стрелец, трябва да има предвид, че това е мъж, който по сърце винаги си остава ерген.

Blab
06-28-2011, 16:04
Като за арт персони много обичате да слагате хората в опаковки.
не опаковки, по-скоро почва.;
помолих за въздържание от подобни кукички, преглътни агресията си този път, моля те най-сърдечно.

не искам и пейстнати чаршафи, търся си лични наблюдения от и за близки и не толкова близки хора.

DarkTemplar
06-28-2011, 16:05
Шантави са, ще си паснете.

jghgh
06-28-2011, 16:09
ексцентрични, хапливи, искрени, добронамерени




това се сещам и ги описва много точно..

двама, които са ми направили силно впечатление, бяха много директни и всичко казваха и обясняваха без никакви заобикалки и притеснения другия как ще реагира или нещо подобно. м/увременно бяха (специално тези двамата) като някакви хейтъри, но добронамерени и топли. добри хейтъри. смис., наистина о.0 под недоволството им от това и това, вкл. и от твоите недостатъци прозира една чиста добронамереност и никакво, ама никакво желание да те засегне. хубава зодия са, просто дали ще свикнеш с тоя език е др. въпрос. по моему, са и малко несериозни... опа, МНОГО. : ) но инак са си добронамерени, чисти отвътре.
знам че обичаш да четеш, затова -> http://yovko.net/blog/695
и тук (в този сайт ВСИЧКИ зодии са описани направо скандално добре) -> http://www.meridian27.com/Mer27/Vol9/f1-9.htm



пп. едит! а, и освен ексцентрични, много, много ексцентрични, при тях прозира и едно такова... малко psycho излъчване. Но по-скоро "псайко", отколкото "психо", т.е. с по-положителен оттенък, но пак са странни птици. Точно шантави са си по някакъв свой начин. Според мен доста мислят над нещата, но не се задълбочават в чувства и романтики. Живеят си в някакъв свой свят, без да са затворени в себе си. Мисля, че не е лесно да им се влезне под кожата и не са от тия мъже, дето да въртиш на пръста си с фасони и пр.

FuCKkK13
06-28-2011, 16:21
баща ми е стрелец... обръща внимание на по-важните неща, каже ли нещо така остава,по принцип, защото познавам и други хора стрелци...са хора които обръщат внимание на някой неща дори и да си мълчат,доста отмъстителни.. ами това се сещам.. :)

Blab
06-28-2011, 16:47
леле, не съм чела Йовко от години сигурно.
мерси и на двете!)

mArMaLaDkA
06-28-2011, 17:43
Повече обичат да наблюдават, отколкото да говорят, мълчаливи са, но определено се усеща присъствието им в компанията; интелигентни, трудолюбиви и страшно отговорни са; хора емпати са, страшно отзивчиви, впрягат всички сили, за да ти помогнат, когато имаш нужда, надали ще чуеш някога да те упрекват, колкото и глупаво да си постъпил(а) в дадена ситуация; гледат предимно цялостната картина, но и знаят, че детайлите също са много важни, затова се стараят да ги изпипат; умеят да се забавляват по най-невероятни начини и всъщност да си имаш Стрелец вкъщи е като да си гледаш дете в тяло на възрастен; страшно чаровни мъже са и имат страхотна усмивка. Нагледно (http://www.celebritymen.info/resimler/jake-gyllenhaal-9.jpg), ако не се лъжа и на теб ти беше слабост. 8-)

IseeDEADbodies
06-28-2011, 17:57
Баща ми е стрелец - с него често се караме за глупости. Понякога не само и за глупости ;д Ноо като цяло не е лош човек. Макар да е темпераментен.

Сестра ми и тя е стрелец - като бяхме малки бяхме като куче и котка.. ама сега много се обичаме :D Може би и щото замина за Англия не знам ;д

malka_sladkka
06-28-2011, 18:22
Най-добрия ми приятел е стрелец и сме като братя,лесно се дразнят,отмъстителни са и държат на думата си,действат бързо и не мислят много...много добри приятели са,на които може да се разчита !

Това все едно е писано за мен, само дето не съм мъж :D Това, което ми е направило най-силно впечатление за тази зодия, и за мъже, и за жени е, че са много добрички и милички, докато не ги засегнеш с нещо, толкова са отмъстителни, че чак свят да ти се завие :D Много приятни хора са по принцип, не обичат кавгите :)

tanch3t093
06-28-2011, 19:09
А пък аз съм се занимавала само със момчета стрелци :D И бяха коренно различни един от друг ... Така че това не е критерий ;)

ShtrudeL
06-28-2011, 21:55
Blaaaaaab, слънчице искам аз!

Слушай сега внимателно...изобщо...ама изобщо не се занимавай със стрелци. Тея животни са ужасни. Не са зли, но са ужасни дразнители. Доставя им удоволствие да те гледат как се дразниш на нещо и продължават ли продължават да дълбаят. Адски хапливи,остроумни,забавни, еселяци,простаци и късметлии. Също така са мега повърхностни,лекомислени,о граничени и тесногръди.
(Усещам колко псувни ще отнеса от този си пост)
Никви дълбокомислители не са, но винаги имат мнение за всичко, винаги трябва да си го кажат, налагат мнението си, не търпят на критика и мразят да губят. Познавам достатъчно и мъже и жени и имат доста общо по между си. Отвратителна зодия. Първата в черния ми списък по отвратителност.
Никакви допирни точки с моя милост. О...и безобразно,болезнено искрени са. Което ме дразни. Това също им доставя удоволствие. Не ти казват истината защото така трябва, а защото знаят, че ще те заболи, че ще те обидят. Тея хора вечно гледат да те затапят с някоя простотия и не осъзнават, че може би искаш да проведеш един нормален разговор с тях, без някой от двамата да е по-висш. Винаги ще е прав за него си.
Слабото им място... е елементарно, щото са просто устроени. Не ги търсиш и ще те потърсят. Толкова глупаво и толкова лесно..
Обичат да контролират и манипулират. И ако някой не им играе по свирката се вбесяват. Не могат да разказват вицове. Леко егоистични са, не могат да се контролират,избухват за глупости...ного и големи глупости. Но им минава сравнително бързо.
Мрънкат за глупости, което прераства в караници, ако не им угодиш.

vakanciqta
06-28-2011, 22:06
Аз съм Стрелец !
Много лесно се дразня , мразя да се повтаря иначе става революция , обичам да помагам на хората , влюбчива съм , добронамерена ... тва са ни на нас стрелците повече х-ки .. но има и по-лоши .. ако някой ни нарани или ни направи нещо лошо изчакваме и удряме точно тогава когато другия не очаква и на най-слабото място ...
За приятелство ..Не съм приятелка на почти никой имам 5 приятеля общо но те са подбрани и се разбираме чудесно 4-ма са стрелец 5-тия е рак .. Отмъстителни сме ..
Но и много чувствителни

TheNewReligion
06-28-2011, 22:10
Не са зли, но са ужасни дразнители. Доставя им удоволствие да те гледат как се дразниш на нещо и продължават ли продължават да дълбаят. Адски хапливи,забавни,веселяци,п остаци и късметлии. Също така са мега повърхностни,лекомислени,о граничени и тесногръди.

Никви дълбокомислители не са, но винаги имат мнение за всичко, винаги трябва да си го кажат, налагат мнението си, не търпят на критика и мразят да губят.
О...и безобразно,болезнено искрени са. Което ме дразни. Това също им доставя удоволствие. Не ти казват истината защото така трябва, а защото знаят, че ще те заболи, че ще те обидят. Тея хора вечно гледат да те затапят с някоя простотия и не осъзнават, че може би искаш да проведеш един нормален разговор с тях, без някой от двамата да е по-висш. Винаги ще е прав за него си.

Обичат да контролират и манипулират. И ако някой не им играе по свирката се вбесяват. Не могат да разказват вицове. Леко егоистични са.

Имам дългогодишно приятелство със стрелкиня, но това са само лошите черти. Всеки има такива, просто ги приемаш.
Няма да пиша на килограм (?).
Все пак въпросната приятелка е супер купонджийка, не показва, че й пука от чуждото мнение и е опасно красива. Забавна е, прави глупости и после не й дреме. Възхищавам й се на моменти. Освен това много рядко се показва като слаба, губеща, страдаща. Може да й се плаче, но винаги върви напред с високо вдигната глава, та ако ще и да настъпва края на света. Не е от най-сериозните и точните, но т'ва не ме притеснява по никакъв начин, защото и аз съм така.
Не искам да ти създавам някакво впечатление за въпросната зодия, ами да си похваля приятелчицата. 8-)
Мнението сама ще си го изградиш, няма как да не познаеш стрелците, дори в голяма компания.

ShtrudeL
06-28-2011, 22:18
Освен това много рядко се показва като слаба, губеща, страдаща.

Така е, защото не им пука. За някои неща трябва да ти пука.
Но да...интересното е, че им пука какво другите мислят за тях, но на тях самите не им пука за другите. ъъх...за чувствата им и т.н.

Мисля, че пропуснах да кажа, че не крият нищо...т.е..не са прикрити и обгърнати с някакви интриги,драми и т.н...проосто защото не са толкова сложни личности за такива интересни работи.

LoveSong
06-28-2011, 22:39
Оф щрудел много си зле , аз съм стрелец и половината дето си изписал/а са глупости !
Е.. ДА отмъстителна съм , лесно се дразня. Не съм егоистка , пука ми и за другите ! Мразим да губим - мисля , че това е една МНОГО ХУБАВА черта от нашия характер , въпреки трудностите продължаваме напред и се справяме с тях ! ТОЧНИ ХОРА СМЕ ! И сме МНОГО ДОБРИ приятели ! Купонджии сме и също така много сърдечни и емоционални хора!
Спри с глупостите си :-x :-x
Спри да описваш само ЛОШИТЕ черти от характера ни :x :booooomb:

ShtrudeL
06-28-2011, 22:50
ХАХАХААХА.
АЗ съм права.
Казах ли, че се се вбесявате? Особено като говорят против вас.
Споменах и добри черти, но като цяло сте дразнители. (гуш)

TheNewReligion
06-28-2011, 22:52
Освен това много рядко се показва като слаба, губеща, страдаща.

Така е, защото не им пука. За някои неща трябва да ти пука.
Но да...интересното е, че им пука какво другите мислят за тях, но на тях самите не им пука за другите. ъъх...за чувствата им и т.н.

Допускам, че т'ва е вярно, но само при положение, че не си им близък. Аз считам непукизма им за защитна реакция, не са чак толкова простовато устроени, колкото описваш.
За късмета е абсолютна истина. Специално въпросната стрелкиня поема страшно много рискове (със здравето си, реномето си..), но в 90 % от случаите нещата се получават. Пу пу, да не й е уроки. 8-)

marktheknight
06-29-2011, 06:40
О...и безобразно,болезнено искрени са. Което ме дразни. Това също им доставя удоволствие. Не ти казват истината защото така трябва, а защото знаят, че ще те заболи, че ще те обидят.
Ха.Искрени са да. До безобразие,обаче една от характерните черти е в това,че Стрелците нямат никакви задни мисли.
Мисля, че пропуснах да кажа, че не крият нищо...т.е..не са прикрити и обгърнати с някакви интриги,драми и т.н...проосто защото не са толкова сложни личности за такива интересни работи.
Тук даже ме подкрепяш ;д
В тези моменти едва ли усещат какви ги дрънкат и колко дълбоко ще ти бръкнат в раната.А когато човек нацели слабото ти място,ти не би си и помислила,че е случайно.Не?
П.П Не съм Стрелец,но са страшни личности.А и друго.Щом тези неща са интересни за сложна личност като тебе, проблемът е ..?

Zarity
06-29-2011, 10:02
Мисля, че пропуснах да кажа, че не крият нищо...т.е..не са прикрити и обгърнати с някакви интриги,драми и т.н...проосто защото не са толкова сложни личности.
Именно,и това е най-важното в тях.Ако срещнеш такъв за отрицателно време ще го опазнаеш.Поне аз съм тъй.

horacio
06-29-2011, 10:07
Тука го обърнахте на хороскопи. :lol:

malka_sladkka
06-29-2011, 10:42
Blaaaaaab, слънчице искам аз!

Слушай сега внимателно...изобщо...ама изобщо не се занимавай със стрелци. Тея животни са ужасни. Не са зли, но са ужасни дразнители. Доставя им удоволствие да те гледат как се дразниш на нещо и продължават ли продължават да дълбаят. Адски хапливи,остроумни,забавни, еселяци,простаци и късметлии. Също така са мега повърхностни,лекомислени,о граничени и тесногръди.
(Усещам колко псувни ще отнеса от този си пост)
Никви дълбокомислители не са, но винаги имат мнение за всичко, винаги трябва да си го кажат, налагат мнението си, не търпят на критика и мразят да губят. Познавам достатъчно и мъже и жени и имат доста общо по между си. Отвратителна зодия. Първата в черния ми списък по отвратителност.
Никакви допирни точки с моя милост. О...и безобразно,болезнено искрени са. Което ме дразни. Това също им доставя удоволствие. Не ти казват истината защото така трябва, а защото знаят, че ще те заболи, че ще те обидят. Тея хора вечно гледат да те затапят с някоя простотия и не осъзнават, че може би искаш да проведеш един нормален разговор с тях, без някой от двамата да е по-висш. Винаги ще е прав за него си.
Слабото им място... е елементарно, щото са просто устроени. Не ги търсиш и ще те потърсят. Толкова глупаво и толкова лесно..
Обичат да контролират и манипулират. И ако някой не им играе по свирката се вбесяват. Не могат да разказват вицове. Леко егоистични са, не могат да се контролират,избухват за глупости...ного и големи глупости. Но им минава сравнително бързо.
Мрънкат за глупости, което прераства в караници, ако не им угодиш.

Съгласна съм за по-голямата част от нещата :) Но това е като цяло има различни, хора с различни характери. Само за това не съм изобщо съгласна, че са ограничени :? също и за това, че ако не ги търсиш те ще те подтърсят :lol: Малко извън темата, ама за мен най-отвратителната зодия и за мъж, и за жена е близнаци, както и водолей :?

marktheknight
06-29-2011, 11:31
О да и тази глупост,че са ограничени не бях я видял. ;д

babity
06-29-2011, 11:55
Аз съм стрелец и имам познати мъже стрелци. Като цяло жена стрелец е по - добрата комбинация. Мъжете си падат малко донжуановци и в масовия случай си търсят само забавление. И не защото се чувствам засегната, а защото просто не е така, отбелязвам, че изобщо не сме повърхностни. Не знам за вас кое е допустино и приемливо, просто стрелците никога не падаме по гръб. Да, може наистина света да свършва, но просто няма да си проличи в държанието. Смеят се (или може би смеем се), дори когато положението е трагично и аз го смятам за положителна черта, а всеки може да го приема както си иска. Страшно упорити. Понякога чуват чуждото мнение, но почти на 100% не го приемат и лично за себе си си правя всяка простотия, която мине през главата ми на собствена отговорност.

Стрелците обаче са доблестни хора, смятам. В масовия случай имат много силно развито чувство за справедливост и си теглят, пак с високо вдигната глава, последствията сами. Наистина се палят бързо, обаче и минава бързо. Не всички са отмъстителни, но повечето никога не забравят.

Прекарването на време със стрелец на 1000% грантира болки в областта на коремните мускули на следващия ден. Задължително ще се смееш много. Мен лично колегите ми ме описват като... смях. Когато се коментират такива неща, винаги се казва как непрестанно се смея. Обаче са отговорни. Ако осерат нещо, значи е било от импулсивност, защото в този момент не са преценили ситуацията. И наистина говорят много и много си патят от голямата си уста!

Blab
06-29-2011, 16:18
добре, много ви благодаря на всички за развитието на темата!!!
сега ви моля да добавите и по нещо за взаимоотношенията на стрелеца - количество/качество, какви са нагласите му, търсенията, нуждите му. (дотук се спомена, че имат малко истински близки хора, на които могат да разчитат, както и, че предпочитат забавленията пред дълбочинността на едни сериозни взаимоотношения)

Това е основното, което ме интересува, всъщност - може ли стрелецът да е сериозен (склонен ли е да се проявява като такъв и при какви условия) или духът му е подобен на този на близнаците?

иначе, самолюбието, егото, критичността и нетактичността (вследствие необмисленото говорене) и на мен са ми направили впечатление. както и нещо, което не съм сигурна, че е характерно (вие ще кажете) - липсата на адекватна дистанция, т.е. някаква крайна освободеност от тяхна страна, която явно приписват и на останалите, без да зачитат личното им пространство.

Имам и още един въпрос, върху който разсъждавам. Ако както лъва стрелецът притежава подчертано чувство за справедливост, то възможно ли е освободеността му да е привидна, преднамерена и игрова, като тази на овена? Или с други думи (и това е въпрос към представителите на знака тук) - потаен и скрит ли е стрелецът в дълбочина или е дотолкова открит, че е склонен да се споделя с всички и => се изключва хипотеза за каквато и да е многопластовост в отношенията му. Благодаря и съжалявам, че ви занимавам с глупости!:Д

coolness
06-29-2011, 16:54
Аз съм стрелец и мога да кажа ,че съм спокойна,трудно се паля,мразя конфликтни ситуации,но това за отмъстителнотта важи и при мен.Според мен стрелците сме и много нетактични,което не го правим нарочно просто сме болезнено откровени.Като цяло сме с лесен характер,приказливи и болезнени(чак дразнещи) оптимисти и естествено големи купонджии :))

coolness
06-29-2011, 17:00
Стрелецът може да е сериозен,но трудно..трябва някой наистина да го впечатли,за да може да започне истинска и сериозна връзка,защото сме адски свободолюбиви,но рядко може да обичаме и обичаме ли не е за кратко.Според мен така сме устроени,че през живота краткотрайни афери,над които много да не си даваме зор,а просто да се забавляваме,преживяваме много,но обичаме ли наистина-един път е.Но иначе забрави стрелец особено момче да ти бъде верен ако не си му докоснала сърцето..много са свободолюбиви и несериозни,но винаги пък ще ти е забавно и няма да скучаеш в компанията на един стрелец .. :) Да добавя,че под маската на Палячо,която много стрелци слагат,защото просто този имидж е част от природата ни,често се крият дълбоки и чувствителни личности..Просто огъня е в кръвта ни и като цяло емоционалността,но да със стрелецът може също да се говори на теми,които са на по -дълбоко ниво,които изискват сериозност!

ShtrudeL
06-29-2011, 20:18
може ли стрелецът да е сериозен (склонен ли е да се проявява като такъв и при какви условия) или духът му е подобен на този на близнаците?

Сериозен е в това, че каквото каже го прави. Не овърта, директен е. Но като държание е лиглbо. Той не обича да споделя и да говори за чувствата си.Има си негова представа за обич и трябва ДА ЗНАЕШ, че те обича. (примерно) Не е романтик и не обича сериозните дълбокомислени разговори. Просто не го умее, за това. Забелязала съм, че може изобщо да не са прави, да знаят! че не са прави, но въпреки това да спорят и да се възпротивяват до последно.
Могат да кажат купища неща, които се казват в едно изречение, колкото да кажат нещо уж въздействащо, но само когато самите те не са сигурни в себе си... и обратното - когато разказват нещо не обичат да изпадат в дребнавости и да описват тоолкова много...казват си всичко стегнато и кратко.

Колкото до останалото както казах..за мен тея хора не са никак потайни (което ги прави безинтересни for me), могат да ти кажат всичко, дори когато говорят истината не се усещат, че може да е по-добре да излъжеш от любезност или че по тоя начин могат да наранят/обидят някой. И наистина не го правят нарочно, просто са си такива.
Забеляяязало съм и че дори да ти говорят за нещо положително, дори да ти казват, че те обичат и държат на теб го казват с агресивен тон...все едно ти се карат...
Стрелеца рядко ще каже, че е виновен за нещо. Рядко ще си каже, че има недостатъци. И ако се случи да го направи и му кажеш, че е така както мисли веднага ще се дръпне и ще ти се разсърди, щото е тесногръд.
Най-дразнещото е това, че се подиграват на нещастието на другите и се шегуват прекалено много,...шега, която прераства едва ли не в гавра.
Не говоря всичко това, само защото ми е най-омразната и простовата зодия, а защото действително мисля така. Не съм си промила мозъка със зодии, просто имам наблюдения. И не си избирам хората по зодиите, както казах познавам достатъчно стрелци и не ги отбягвам само защото са стрелци...

Като за финал...
за да привлечеш вниманието на стрелец за нещо, което отрича просто трябва да изтъкнеш И отрицателните (за теб) неща, които за него са положителни. Да изглежда, че се съгласяваш с тях и си толерантен, а всъщност просто да вметнеш тук там че си и съгласен с него. (а всъщност не си) Защото трябва да му подхранваш егото,...не може то така ти да си прав, а той не. Не може хаха.. Трябва да блъфираш от време на време, за да си помисли, че той е правия, след което постепенно да му обясниш гледната си точка, защото ще ти е повярвал...иначе абсурд да те изслуша. И така лека по лека си успял да го убедиш в нещо, което е отричал преди това. Но трябва да си търпелив и умен и да не избухваш, защото както казах не е лесно с такива дразнители като тях. Видят ли те, че се ядосваш им доставя удоволствие и продължават да ти бъркат с пръст в очите.

abvd
06-29-2011, 20:41
омфг .. никога не се занимавай с хора зодия СТРЕЛЦИ #-o

LoveSong
06-30-2011, 22:22
Стрелците сме си супер готини хорица , айде стига глупoсти :razz: !

HAVE FUNN :grin: 8) :smt006 :---)

DarkTemplar
07-01-2011, 12:32
Имам приятел Стрелец, който е млад и известен, има си красива приятелка, въобще на пръв поглед всичко му е наред. Адски непостоянен човек, пълен бохем, който е несериозен към почти всичко, освен към професията си. Убеден съм, че кръшка на гаджето си, а не виждам логична причина - тя е качествено момиче и уж нещата помежду им са сериозни. Въобще доста алогичен и шантав типаж, иначе е веселяк, пийва си стабилно, движи се с големи компании, но не се задълбочава много в повечето неща. Идеален е за актьор - не можеш да разбереш кога преиграва, и кога си е той.

Ако типичният мъж-Стрелец е такъв, горко им на жените.

За жени това е една от зодиите, с които определено НЕ се разбирам и ми е в black list-a.