PDA

View Full Version : Няколко въпроса. .



Hiphoplove
06-28-2011, 16:48
Здравейте, реших да пиша тук темата си, защото сметнах, че това е най-подходящото място. Пиша, защото имам нужда да кажа на някого, а няма на кой. Всичко се задържа в мен и не издържам повече. Искам да попитам нещо. Много глупав въпрос за вас, но за мен е важен. Според вас трябва ли човек да има идеална усмивка, за да го харесват другите? Моите зъби са прави..но само един не е..и то най-важния - горния преден.Постоянно се измъчвам заради това и си мисля, че никой няма да ме харесва заради зъба ми. Хубава съм, но не допускам почти никое момче до себе си, защото смятам, че не съм хубава заради недостатъка си. А и не мислите ли, че сега момчетата гледат повече външния вид, а не красотата отвътре? Ако намеря момче, искам да ме харесва заради това, което съм, а не да ме харесва само като види обема в косата, грима и муцката на лицето. Един човек ме научи, че трябва да съм естествена, да се харесвам каквато съм и ако на момчето това не му допада да отиде при хилядите кифли. Но понякога се ядосвам и сякаш се опитвам да компенсирам недостатъка си с обем в косата и хубави дрехи. :( Ядосвам се на себе си за всичко. Усмихвам се постоянно, но гледам да не показвам зъбите си, не мога да се усмихна широко, защото ме е срам. Не говоря много за да не ме гледат в устата и за това ме мислят за срамежлива. Постоянно си мисля дали това ще ми е проблем като порасна и ще ме харесва ли някой истински.. времето ще покаже :neutral:

dreamwalker
06-28-2011, 16:53
Ходила ли си на зъболекар?

4o4ina
06-28-2011, 16:55
Явно си много повърхностна :? човек не може да бъде идеален,всеки има своите недостатъци,в крайна сметка колкото и да се измъчваш нищо не можеш да промениш! :-|

Nestlee
06-28-2011, 17:00
И аз се чувствам почти като тебе, но не заради зъб, а заради усмивката ми - супер е грозна! Преди се притеснявах и не се усмихвах често, но вече не. Сега какво мога друго да направя? А и сигурна съм, че при теб не е толко зле. Все пак това е зъб...!

malka_sladkka
06-28-2011, 17:13
Според мен това не е чак толкова голям проблем. Защо не отидеш на зъболекар и да видите какво може да се направи? Не мисля, че трябва да се комплексираш, заради това :?

Hiphoplove
06-28-2011, 17:45
Ще иска да ми сложи апаратче, което е доста скъпо. И не искам да нося, защото сега ме е срам. Ако не свикна с този недостатък като порасна ще нося шини..