PDA

View Full Version : Този път разумът ми си замълча!?!?!



eminemfenka
06-28-2011, 17:43
Добър Вечер,съфорумници!

Случвало ли ви се е, да познавате някого от отрицателно време,но въпреки всичко да сте адски,адски привлечени от него? Как действате а-у?

Аз,изглежда се зарибих до неузнаваемост по едно момче,всъщност познаваме се от наистина малко време,но тръпката около него е адска. Не го пришпорвам и не възлагам надежди,защото би било абсурдно. Но принципно съм човек,който опознава хората а-у, но този път незнам какво стана и всичко ми се завъртя около него. Той демонстрира приятелско отношение,както и аз. Нямам намерение да го отблъсна,но за първи път се чувствам толкова привлечена от почти непознат. Някакви мнения?

Valento
06-28-2011, 18:02
Добър Вечер,съфорумници!

Случвало ли ви се е, да познавате някого от отрицателно време,но въпреки всичко да сте адски,адски привлечени от него? Как действате а-у?

Аз,изглежда се зарибих до неузнаваемост по едно момче,всъщност познаваме се от наистина малко време,но тръпката около него е адска. Не го пришпорвам и не възлагам надежди,защото би било абсурдно. Но принципно съм човек,който опознава хората а-у, но този път незнам какво стана и всичко ми се завъртя около него. Той демонстрира приятелско отношение,както и аз. Нямам намерение да го отблъсна,но за първи път се чувствам толкова привлечена от почти непознат. Някакви мнения?


не прибързвай да се разкриваш пред него,изчакай да видиш дали ти на него си му интересна и тогава "Go Go Go...! "

malka_sladkka
06-28-2011, 18:14
Това не е нещо ненормално ;) И на мен ми се е случвало доста пъти даже, но всичко отминава след време. Дори мисля, че когато не познаваш достатъчно добре човека има повече тръпка, а и е по-интересно, защото не знаеш какъв е, но всичко отминава :?

alice13
06-29-2011, 12:26
мм изчакай известно време да се сближите повече ;п

shoael
06-29-2011, 12:29
Единствено и само приятелско отношение ли демонстрира? Защото щом го харесваш, ако той не прави никакви намеци дори, направи ги ти. Хората постоянно се разминават точно защото и двамата очакват другият да направи нещо.

eminemfenka
06-29-2011, 12:51
Ами аз се опитах да направя по заобиколният начин,но явно той е спял,или аз не го правя както трябва,щот не искам да го пришпорвам.

Иначе той прави,намеци,после уж са ебавка,после казва нещо и като го питам дали е намек а-у ми отговаря 'може би' ,и пак си кара по старо му , се едно съм му някое френдче с което си джътка биричката . Говорихме си за т'ва онова, и ми каза ,че не може да ми каже ''почти нищо за себе си'' защото ми нямал доверие,непознати сме . За,което съм съгласна,но той ту така , ту онака.. а аз просто се сдържам да не го награбя,незнам какво изпитвам,но знам че ме привлича адски много :D

badsector
06-30-2011, 13:02
Кажи му, че искаш просто секс.

Josefinne
06-30-2011, 13:06
Ами, да, веднъж ми се случи на едно парти. И не мога да кажа, че си държах ръцете зад гърба :oops: