PDA

View Full Version : Несподелена любов



elitovt
06-28-2011, 22:19
Здравейте аз съм момиче на 14 години и харесвам едно момче което е на 17 години. Познаваме се и понякога си говорим но той не знае че си го харесвам и един път бяхме на дискотека и той беше диджей и пускаше поздрави от таен обожател за мен и в случая тайния обожател беше той, понякога ме гледа с такъв поглед че и аз незнам какво иска... Преди време си харесвах неговия фр. който е с една година по-голям от него и той също знаеше че го харесвам. Понякога се държи много студено с мен всеедно не ме познава но има случаи където си държи добре със мен. Та въпроса ми е какво да правя да продължа да го харесвам ли...или пр0сто да се откажа, но за да се откажа ще е много трудно ... Или пък какви стъпки да предприема за да ме харесва... :)

vakanciqta
06-28-2011, 22:28
Еми като за начало отиди и започни да си говориш с него но не му досаждай ..
Дръж се напълно естествено а ако не можеш явно не е човека за теб защото не може да те предраположи да си себе си ..
Излизайте по-често , допитай се до някой негов познат или приятел какво мисли за теб и така ..
Можи би нещата ще потръгнат от само себе си
Успех :-)

totik
06-28-2011, 22:33
Здравей.Мисля че това дали да харесваш някого не е избор,но струва ми се още си малка за да го разбераш.По въпроса-според мен има 2 варианта-или те харесва но е много стеснителен и затова се държи странно или е просто задник,който търси секс,но сам не знае къде да го търси.Нядявам се да съм ти помогнал.

alice13
06-29-2011, 12:17
емии започчнете да си говорите и го питай от кой са поздравите а у и тей... опознайте се.. разбери какъв е характра му ии сама си реши
Успех :) :-)