PDA

View Full Version : Мама



akibaki
06-29-2011, 09:17
Здравейте,искам да е поинтересувам нещо,майка ми от наистина много време страда от главоболие,преди ходеше някакви с някакви игли да й правят процедури,но не й помогна,напослдък й говоря да отиде на доктор,а тя казва ''на мен никой не може да ми помогне'' и аз я питам ''защо'' и тя ''неизлечимо болна съм'' страшно много съм изплашена да няма рак..не искам да я загубя,божичко.. :cry: :cry: :cry: :cry: Не знам какво да правя,моля ви помогнете ми,четох в интернет,че един от симптомите на мозъчният тумор е главоболието,но пък от друа страна тя наистина от доста време страда от него..какво да правя :cry:

p0lina
06-29-2011, 09:32
Не знам как да ти помогна само ще изразя мнение, че моята майка преди време се оплакваше от главоболие.. И един ден се реши да отиде на лекар, там и казаха че кръвното й е високо - предписаха й хапчета пи ги и мисля , че в момента още продължава, но слава Богу.. не се е чувствала така и се надявам и да не се случват пак такива гафове.. За майка ти какво да кажа освен да отиде на доктор да й премерят кръвното, ако трябва и изследвания да се пуснат може да замине някой друг лев, но поне да се разбере какво й е .. Успех, вярвам, че майка ти ще се оправи! Не скланяй глава, а бъди силна !

SK0RP10N
06-29-2011, 11:58
Разпитай я за заболяването ѝ

badsector
06-29-2011, 12:26
Не преставай да говориш с нея на тази тема.

tsveti199
07-06-2011, 18:19
ПИТАЙ ! РАЗПИТВАЙ Я ! КАЗИ ЧЕ СЕ ИНТЕРЕСЪВАШ ОТ НЕЙНОТО ЗАБОЛЯВАНЕ ! СПОДЕЛИ С БАБА, ТАТИ ИЛИ НЯКОЙ БЛИЗАК ! НАКАРАЙ Я ДА ОТИДЕ НА ЛЕКАР ИЛИ ГО ЖИКНИ Ж КЪЩИ ИМА И ТАКАВА УСЛУГА!
ДАНО ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО ! УСПЕХ !

Tiin
07-06-2011, 19:49
Поговори с нея...уххх дано да не е нещо сериозно...

Psycho0
07-06-2011, 20:03
Да не би да се притеснява за нещо? Аз покрай изпитите се бях леко шашнала и почти всеки ден ме болеше главата, но отидох на лекар,предписаха ми хапчета и се пооправих малко. Но притесня ли се за нещо повечко и започва да ме боли супер много.
Поговорете ии дано всичко да се оправи
:) :)