PDA

View Full Version : Оплетох се



LudetinA55
06-29-2011, 09:44
Проблемът е следният.
Постоянно съм с моята приятелка.Тя много често обаче според мен ме лъже за да излиза с други.Има едно момче което все иска да излиза с мен.Но тогава моята фр казва че иска да е с нас.Той обаче не иска тя да е с нас.Няма как.Тя много иска да го види , но той от своя страна не иска да излиза никаде с нея.Нямаше пари да си купи баик ( моята приятела)и поиска от баща ми.ТОЙ И ДАДЕ защото знае че ми е много добра фр.Сега тя ако не му ги даде ще даржи мен отговорна.На всичкото отгоре нещо става на брат ми и само ми вика.Цялата банда (в града дет живее баба) ме чака .. мойта фр не иска да ходя ... това с парите ... момчето иска да дойде с мен в града ... все пак там живее баща му....пак аз искам и на село . ПОМОЩ !!

p0lina
06-29-2011, 09:47
Чесно казано нищо не разбрах.. кой какво на кого.. и аз се оплетох

CupcakeKitty
06-29-2011, 10:04
Чесно казано нищо не разбрах.. кой какво на кого.. и аз се оплетох

Нях.. и аз тъй

NightGuardian
06-29-2011, 10:08
Ахам , ясно :smt012

CupcakeKitty
06-29-2011, 10:13
LudetinA55, мацко.. виж си подписа О_O "блити" ли се пише или "блести" :? изоставам нещо

RageAgainstTheMachine
06-29-2011, 10:23
Damn , оплетох се :o

Chacho
06-29-2011, 10:28
Избирай си с кой, къде да ходиш. Ако искаш или не искаш да идва приятелката ти - кажи й. И баща ти не знам защо би те държал отговорна, той собствен баща ли й е, да й купува колело? Голям човек е, нека си преценява постъпките!

pitbullxx
06-29-2011, 11:17
От това ,което разбрах : Не може да излиза само с теб .. трябва да излиза и с други , нали всеки ден сте заедно ? Излизай и ти с други твой приятелки .

shoael
06-29-2011, 11:20
Големи проблеми имаш наистина... Не знам как не потърси помощ по-рано... Сега вече е късно за съвети според мен, просто няма връщане назад.

LudetinA55
06-29-2011, 13:39
Хмммм донякъде се нарежда ...моята ФР далжи на баща ми само 22 лева вече ....
но все пак ще ви го кажа по най-разбираемия начин :
-Моята фр не иска аз да излизам с другите си приятели
-Едно момче много иска да изиза с мен, но не и с моята фр ... Просто не я харесва като човек
- Моята фр обеща да върне парите , но сега тя трябва да ги даде на мен , а аз на баща ми.
-моите фр от града дет е баба ми искат да идвам там
-момчето което иска да излз с мен иска да дойде с мен ... и без тва там живее баща му
-аз искам да си отида и на село

Та мисля :
-да кажа на мойте фр в града където живее баба , че ще дойда след като отида на село
-да кажа на момчето че ще си ходя на село и тогавав града кадето живее баба

Но мойта фр не иска да ходя а да седя цяло лято с неяяя

minionka
06-29-2011, 14:44
Ти пък, какво се съобразяваш с твоята приятелка. Прави каквото прецениш. На теб трябва да ти е готино..лято е!!!

4o4ina
06-29-2011, 15:18
Чесно казано нищо не разбрах.. кой какво на кого.. и аз се оплетох

++

blaaablaaablaaa
06-29-2011, 16:07
Направи така, както смяташ. Приятелката ти излиза с други, прави и ти така. Не сте залепени една за друга, нали? ...нали? :shock: А за приятеля ти - той иска да излезете, ти също, НАПРАВЕТЕ ГО!

sp33der
06-29-2011, 16:49
Туко що прочетохте резюмето на Дързос и Красота 31924 епизод.

stullunka
06-29-2011, 17:21
Имаш цяло лято.Предполагам си достатъчно голяма за да си организираш нещата сама.Ние боб ли да хвърляме,че да разберем къде ти се ходи най-много? Бъди с всички не си малка бъди по-организирана !

Lorinka
06-29-2011, 17:47
От това,което прочетох си разбира,че може би щом момчето,за което говориш не я харесва като характер може да има право а тя само да се възползва от теб ... нз ти си прецени,обаче аз съм на мнение да и обясниш,че тя не е единствената на света и,че ти имаш и други приятели,който трябва да видиш ... лято е забавлявай се трябва да ти е готино ! Ако твоята приятелка се обиди,че няма да седиш цяло лято с нея значи не ти е истинска приятелка!Щото нали знаеш приятелството си гради на доверие и най-вече на подкрепа и разбиране ! :) :) :)

ch0c0late44
06-29-2011, 18:02
Туко що прочетохте резюмето на Дързос и Красота 31924 епизод.
:razz:


Не се съобразявай с приятелката си само,а и като ти казва постоянно какво да правиш се замисли дали наистина ти е приятелка или те използва само?