PDA

View Full Version : Гадже



peaceandlove
06-29-2011, 10:12
Здравейте, извинявам се за темата.. Аз съм момиче на 14 години и никога не съм имала гадже даже и не съм се целувала ( а не целувала съм се с едно момиче с език, но бях малка ;хх ) .. Не съм чак толкова грозна, но не мога си намеря гадже .. помогнете ми ;ьь :(

Sunshin3
06-29-2011, 10:42
е и? повече контакти с момчета и ще си намериш :)

pitbullxx
06-29-2011, 11:00
Малко изтъркано ,но ще дойде и твоето време.Излизай повече и както казаха повече контакти с момчетата и давай смело.След седмица да си се похвалила тука с гадже!! :lol:

ccdesigns
06-29-2011, 11:03
Свикни да говориш с момчетата. Един приятел ми даде този ценен съвет и вече ми послужи :) А честно казано и на мен много ми пукаше, но спря по едно време и точно тогава нещата потръгнаха. Не се впрягай. За всеки си има човек.

xSANYAx
06-29-2011, 11:29
Свикни да говориш с момчетата. Един приятел ми даде този ценен съвет и вече ми послужи :) А честно казано и на мен много ми пукаше, но спря по едно време и точно тогава нещата потръгнаха. Не се впрягай. За всеки си има човек.
Така си е

alice13
06-29-2011, 12:06
еми така е.. общувай повече с момчета, излизай повече.. направи така че да те забелязват :))

badsector
06-29-2011, 12:17
За какво ти е гадже? За да не ти се смеят другите, че си сама, или просто като имаш гадже ще си нещо повече от тях? Гаджето не е някаква вещ, която е готина и се забавляваш добре с нея. Затова и на тези години гаджетата са за по няколко седмици и после идва следващото. Това е безсмислено и само се губят време и чувства. А за да е успешна една връзка, трябва да не се питаш дали ти си щастлива с него, а дали той е щастлив с теб.

lamer4e7o
06-29-2011, 12:19
Напълно подкрепям коментара над мен! :)

FuCKkK13
06-29-2011, 12:27
Напълно подкрепям коментара над мен! :) +1 .. аз съм на 15 и до сега съм имала 2 гаджета бивши и в момента си имам приятел.. и какво това прави ли ме по-малко от момичетата от моя клас, които са имали вече по 7-8 ? .. не мисля :) .. по-смело давай, общувай повече с момчета и не се старай да изглеждаш такава каквато не си.. говори с момчета нормално, който те хареса ще те хареса такава каквато си.. и не бъди егоистка мисли и за човека с когото ще си.. спокойно има време.. :) аиде и успех и дано скоро с гадже :) с което най-важното е да ти е хубаво и на него да му е хубаво с теб !

4o4ina
06-29-2011, 13:02
И к'во,като си без гадже идва края на света,я се осъзнай! :?

cigarettekisses
06-29-2011, 13:34
Малко изтъркано ,но ще дойде и твоето време.

gummybear
06-29-2011, 14:37
и кво 8-) .. имай повече приятели момчета и така сигурно ще се получи нещо :D

peaceandlove
06-29-2011, 14:43
имам при т'ва повечето ми фр са момчета :D

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=412263- ако може тука някой да ми помогнее :wink:

kireca
06-29-2011, 17:32
И аз съм така на 15 а до ся не съм имал гадже .. Ае да се вземаме :D

peaceandlove
06-29-2011, 17:43
съгласнаа :D

CR0W
06-29-2011, 17:48
И аз съм така на 15 а до ся не съм имал гадже .. Ае да се вземаме :D



съгласнаа :D

Обичаите се! :smt007

deHiTo0
06-29-2011, 20:11
И аз съм така на 15 а до ся не съм имал гадже .. Ае да се вземаме :D



съгласнаа :D

Обичаите се! :smt007

:razz: :razz: :razz: :razz:

abvd
06-29-2011, 20:25
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

horacio
06-29-2011, 21:03
Точно когато най-малко ми пукаше за момчета, се появи сегашният ми приятел. 8-) Видяхме се - държах се като себе си (без да се старая да му се харесам) и сега всичко е окей и потръгна. 8-)
Когато най-малко очакваш ще ти дойде реда.
Стига си мислила за тези неща.
Познавам момичета на по 15-16, които никога не са имали гаджета, ама какво? Не са умряли. :lol:

malka_sladkka
06-29-2011, 21:49
На 14 си, за какво се притесняваш? А й момчето може и изобщо да не разбере, че не си се целувала до сега :) Повече контакти- виртуални, реални, каквито и да са използвай ги и ще намериш подходящ :) Особено сега с тоя фейсбук е тооолкова леснооо ;)

everythingisrelative
06-29-2011, 21:53
облйчаи се по секси и се изруси и ще почнат да те налазват :)

vpowerrr
06-29-2011, 22:52
[quote=kireca]И аз съм така на 15 а до ся не съм имал гадже .. Ае да се вземаме :D



съгласнаа :D

Честито и на двама ви :)

по темата: чакай си времето, и аз до почети 15 си нямах приятелка, но нещата изведнъж много се измениха :) А и не си на 30, че да се депресираш заради това...познавам момичета на по 16, които са много красиви и не са имали приятели.
Скоро ще ти дойде времето :)

TheNewReligion
06-29-2011, 23:08
Здравейте, извинявам се за темата
Като го прочетох т'ва и.... :razz:

Тая мания да си обвързан я наложиха филмите и сериалите от сорта на "Сексът и градът". Отъждествяват това, да нямаш гаЖе, с т'ва да си чумав. 'Бати глупостите.
Животът уж е пред теб. Прекарай остатъка му, както си поискаш, без да се влияеш от т'ва дали има някой до теб или не.

LambOfGod
06-29-2011, 23:13
Здравейте, извинявам се за темата
Като го прочетох т'ва и.... :razz:



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти реши да се появиш във форума... Как си? :oops:

xoxi
06-29-2011, 23:15
Точно когато най-малко ми пукаше за момчета, се появи сегашният ми приятел. 8-) Видяхме се - държах се като себе си (без да се старая да му се харесам) и сега всичко е окей и потръгна. 8-)
Когато най-малко очакваш ще ти дойде реда.


Това все едно аз съм го писала! :D
С приятелят ми се запознахме точно така. Бях си казала, че не ми се занимава повече и никакви момчета не ми трябват.. и БАМ по-късно същия ден се запознавам с него. Направо ме беше срам да кажа на приятелките, които бяха с мен, когато се заричах да си дам дъълга почивка от мъжката компания.

пп: Не съм чела темата, само това мнение прочетох и почувствах, че трябва да споделя! Хаха!

gabsit000
06-30-2011, 07:40
За какво ти е гадже? За да не ти се смеят другите, че си сама, или просто като имаш гадже ще си нещо повече от тях? Гаджето не е някаква вещ, която е готина и се забавляваш добре с нея. Затова и на тези години гаджетата са за по няколко седмици и после идва следващото. Това е безсмислено и само се губят време и чувства. А за да е успешна една връзка, трябва да не се питаш дали ти си щастлива с него, а дали той е щастлив с теб.


съгласна... ти трябва да имаш някакъв житейски опит да набереш та ти си на 14 .. и преди колко време си се целувала извинявай с език на 8? на 10? аз на твоята възраст още ме вълнуваха игрите пред блока .. а не да затормозявам наистина детския мозък с някакви любовни проблеми,които в крайна сметка има време и ще изживееш ..защо бързаш?живота няма да свърши..

dontcare
06-30-2011, 08:05
За какво ти е гадже? За да не ти се смеят другите, че си сама, или просто като имаш гадже ще си нещо повече от тях? Гаджето не е някаква вещ, която е готина и се забавляваш добре с нея. Затова и на тези години гаджетата са за по няколко седмици и после идва следващото. Това е безсмислено и само се губят време и чувства. А за да е успешна една връзка, трябва да не се питаш дали ти си щастлива с него, а дали той е щастлив с теб.

Койт когат му е дошло времето..