PDA

View Full Version : Обеца на пъпа - море



sophiaabush
06-29-2011, 11:14
Хей здравейте пак ;д имам обеца на пъпа от 1 месец ии след 1 седмциа отивам на лагер на море... много се чудя какво да правя... мисля да не се къпя с нея, защото все пак водата в морето е супер мръсна ами да слагам водоустойчиви лепенки само когато съм във водата? А и пясъка ми е голям проблем... изобщо не мислих за тия неща като си я направих ;х някой да предложи още нещо?? :) :)

Josefinne
06-29-2011, 11:22
не знам дали си струва да си провалиш морето заради нещо такова. Може наистина да пробваш с лепенка, но според мен е по-добре да внимаваш да не попада много пясък там ( например да лежиш на шезлонг или поне дюшек, вместо на кърпа директно върху пясъка) и често да си я измиваш със сладка вода ( ако има душове там най-добре на тях ) - примерно веднъж на час или на два часа и след къпане във водата.

sophiaabush
06-29-2011, 11:29
Ами да най-вероятно така ще направя :) Благодаря!

lamer4e7o
06-29-2011, 11:30
Не си струва да я махаш, заради подобно нещо. Много ме кефят обеците на пъпа лично мен, предполагам и повечето ги радват такива украшения, така че според мен няма място за притеснения. Както казаха по-горе, някаква лепенка си сложи, ако искаш. :)

MusicIsTheKey
06-29-2011, 11:37
Месец и половина след като се пробих бях на море. Нямаше проблеми, дори раната зарастна по-бързо от солената вода. За пясък и подобни неща забравих и изобщо не се съобразявах - то не беше въргаляне, заряване и какво ли не. Хубаво е да я почистваш редовно обаче.

sophiaabush
06-29-2011, 11:47
Е мерси много за отговорите. Определено вече ми е доста по-спокойно ;д