PDA

View Full Version : ЧЕРВЕНИ СТРИИ ;[[



mine
06-29-2011, 11:58
Охх..
Здравейте :)
На 15 години съм (навършени) и ходя на фитнес от около 2 седмици някъде около 10 тренировки станаха..

Днеска забелязах че имам червени стрии на лявата гърда.. Три чертички са. Днес ги показах на майка ми и тя каза че трябва да вземем нещо за тези червени стрии. Тъй като нито аз нито тя не сме запознати с тези стрии чакам помощ от вас !

Моля ви кажете ми някакъв продукт и ако може някаква ориентаровъчна цена :oops:

––––––––––––––

И още нещо случващо се между гърдите :D
Имам едни много гадни малки пъпки между двете гърди и на челото :(
Някои са даже червени


Надявам се да намеря някакъв лек за моите гърди :D :-)

FuckingFreak
06-29-2011, 12:06
Споко!!! Щом са червени, значи са нови и ще се махнат :)

LeDa
06-29-2011, 12:08
Споко!!! Щом са червени, значи са нови и ще се махнат :)
Да - ще побелеят. Това не е махане, а просто задълбочаване на проблема.

Авторке, ще те разочаровам, но ще ти кажа, че когато аз забелязах, че имам стрии, си накупих какви ли не скъпи продукти, и нищо не помогна - побеляха си, и това си е.

FuckingFreak
06-29-2011, 12:09
Еми не знам. Не съм имала, но съм чувала, че като са червени са пресни и се махат лесно. Явно не си попаднала на добър продукт...

mine
06-29-2011, 12:10
Е не ме разочаровайте. Прочетох за някакво Контрактубекс !? Дали ще има ефект върху моите стрии :С

LeDa
06-29-2011, 12:13
Еми не знам. Не съм имала, но съм чувала, че като са червени са пресни и се махат лесно. Явно не си попаднала на добър продукт...

Продуктите ми бяха препоръчани от гинеколог. Не казвам, че е нямало съвсем никакъв ефект, но не ги махна всичките. Доста неприятна напаст си е това 8-)
При мен интересното е, че не са само по гърдите (там го разбирам, айде голям бюст, кожата се разтяга), но и на гърба :shock: Уж при порастване на височина рязко се получават, но аз съм 1.62 8-)

Авторке, съветвам те с дерматолог да се консултираш. :)

xSANYAx
06-29-2011, 12:19
Свинска мас,купува се от супермаркетите и има голям ефект!

aLLa
06-29-2011, 15:30
Споко!!! Щом са червени, значи са нови и ще се махнат :)
Да - ще побелеят. Това не е махане, а просто задълбочаване на проблема.

Авторке, ще те разочаровам, но ще ти кажа, че когато аз забелязах, че имам стрии, си накупих какви ли не скъпи продукти, и нищо не помогна - побеляха си, и това си е.

И при мен се получи същото..

Josefinne
06-29-2011, 15:41
Пъпчиците се появяват от запарване и пот. Нещо нормално са. Минават си като обикновени пъпчици, можеш да ги третираш с препарати и кремчета против младежки пъпки. За стриите не знам :(

JustForFun
06-29-2011, 21:58
И аз имах преди и без да ги мажа се махнаха за месец.

djidji_to
06-30-2011, 22:05
Ох и аз имам стрии,но на дупето,много е гадно като надрана от котка съм имам ги повече от 5 месеца,но си седят червени.От аптеката си бях купила масло от пшеничен зародиш и бадемово масло,но за да си правя маски за косата,а като се разрових из интернет видях,че пише ,че могат да се правят масажи и от 2 дена вечер след банята се мажа.Дано поне малко се заличат.Гледах ,че има и масло против стрии на Икаров,някои да го е ползвал?