PDA

View Full Version : PLSS Помогнете ми деее!!!...



edinstvenatasisi
06-29-2011, 12:23
Като малка вкъщи имахме един филм.Беше нещо като психо или ужаси.Мен ме беше страх да го пускам,затова карах майка ми :D нали знаете "хем го боли,хем го сърби" :D както и да е.Та историята беше за едно момче.Родителите си имат обикновено и нормално момче,но то умираше младо(не помня как).Те много скърбят,но доктора им казва,че чрез някакъв вид клониране на клетките на мъртвото момче,може пак да го съживи(или нещо такова).Имаше някаква легенда ли беше не помня,за някакъв Закари ,който беше подпалил училището и изгорял в него.Родителите се съгласиха,но при условие,че доктора вземе само клетки на тяхното си момче и мисля че изрично предупредиха да не взема клетки от Закари.Доктора обаче,тайно от тях взима и негови клетки и успява все пак да възвърне момчето.То си е съвсем нормално.Когато обаче настъпва мисля че точно в който онова момче беше умряло,Закари се завръща.Той става зъл и помня една сцена...то беше в гората.Значи майката седи там на едно бюро и го дават Закари в гръб с един от ония чукове дето от едната страна са като вилица(имат два...зъба) а от другата страна си е обикновен чук.Уби майка си.И после нататък не помня.Ама такъв страх беше. :D Ще съм ви благодарна ако ми кажете как се казва ама без картинки ако може че ме е малко шубе