PDA

View Full Version : Проблемче или да... ;)



sofilisoft
06-29-2011, 14:07
Здравейте,пиша защото имам малък проблем. Значи преди 4 месеца(може би малко повече), приключих дълга връзка и си казах,че за известно време спирам с тези работи,за да си оправя всички глупости дето ми бяха на главата. Но преди месец започнах да излизам с нова компания,хубаво но срешнах едно момиче което много харесвам,да не казвам по-голяма дума(ОБИЧАМ ХАЙДЕ ;). Още първите дни започнах заигравка с нея,накрая я попитах но ме отряза. Както и да е,аз не се отказах и можеби седмица-две след това тръгнахме, но се получи така че изкарахме точно 2 дни. Каза ми редовното извинение (Сега имала много неща на главата и др. подобни). Проблема ми е че не желая да се отказвам от това момиче,защото не съм срещал човек като нея. Мога ли да направя нещо и какво...

FuckIt
06-29-2011, 14:09
От това, което прочетох според мен й досаждаш. Защо наистина не я оставиш да си отдъхне ?

peaceandlove
06-29-2011, 14:13
Ами според мен поговорете и си изяснете нещата.. ако стане - стане ако не - не .. Не знам може да те харесва. но да се прави на недостъпна, но може и да и досайдаш, както ти казах поговорете си ..

gummybear
06-29-2011, 14:34
Изчакай известно време .. още дори не се познавате достатъчно :)

4o4ina
06-29-2011, 15:45
Явно не я кефиш,ако продължиш да я припираш,ще станеш нахален!

blaaablaaablaaa
06-29-2011, 15:56
Вече те е отрязала 2 пъти. Може наистина за не си нейн тип. Ако толкова я обичаш, помисли за нейното собствено щастие и за варианта, в който ти не си част но него. Може и просто да се прави на недостъпна, но... мислиш ли? Ти я познаваш най-добре - ти прецени.

SmilezZz
06-29-2011, 16:01
Спри да й "досаждаш".. Като съдя по написаното - не те харесва.. Не бива да си даваш празни надежди..

alice13
06-30-2011, 09:08
един мой приятел също не се отказва вече 9 месеца. Няма намерение и да се откаже. Но просто не й досаждай постоянно и й дай малко време :)

badsector
06-30-2011, 11:33
С тази фикс идея, че я обичаш, изглеждаш като някой психопат.