PDA

View Full Version : Възможно ли е да вляза?



Antonpram
06-29-2011, 15:05
Приеха ме в СПГЕ "Джон Атанасов" по второ желание със специалност - компютърна техника и технологии. Обаче се записах за системното програмиране, което всъщност ми е първо желание. Възможно ли е да ме вземат на второ класиране с бал - 29.606

Fiction7577
06-29-2011, 15:41
Ми възможно е... що да не е?..

БТВ: Следващият път питай в темата за 7 клас, тук ще ти я заключат.

SmilezZz
06-29-2011, 15:58
Опитай се. Ние няма как да ти кажем дали ще си приет на второ класиране по първо желание.
Пък и няма какво да губиш.. Все пак мястото ти от първото класиране се запазва.. (:

sp33der
06-29-2011, 16:50
НЕ ПРАВИ ТАЯ ГРЕШКА!!!!!!!!!!!!!!НЕ ВЛИЗАЙ В ТВА УЧИЛИЩЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЕРИОЗНО ТИ ГОВОРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТАМ СЪМ ОТ 2 ГОДИНИ И ТИ КАЗВАМ ПРОСТО НЕ СЕ НАБУТВАЙ!!!!!!!!!!



П.П. Да предполагам,че ще влезеш за програмиране на 2-ро класиране.Ако наистина се интересуваш от специалноста,има някой неща,които можеш да научиш в това училище.

Antonpram
06-30-2011, 11:57
НЕ ПРАВИ ТАЯ ГРЕШКА!!!!!!!!!!!!!!НЕ ВЛИЗАЙ В ТВА УЧИЛИЩЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЕРИОЗНО ТИ ГОВОРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТАМ СЪМ ОТ 2 ГОДИНИ И ТИ КАЗВАМ ПРОСТО НЕ СЕ НАБУТВАЙ!!!!!!!!!!



П.П. Да предполагам,че ще влезеш за програмиране на 2-ро класиране.Ако наистина се интересуваш от специалноста,има някой неща,които можеш да научиш в това училище.

Понеже ти си от СПГЕ, може ли да ми дадеш скайпа си да те поразпитам малко за училището?

amk933
06-30-2011, 16:02
Има си обща тема за 7 клас - такива въпроси там.