PDA

View Full Version : сенки



CR0W
06-29-2011, 16:20
Привет :) .

Когато изляза с приятели и след 2 часа имам сенки под очите.Не е да не се наспивам,напротив спя си по 7-8 часа и съм екстра.

Ще се радвам ако някой може да ми каже от какво може да са??? :)

Josefinne
06-29-2011, 16:21
Ген, преумора от предишни дни, липса на витамини и минерали в тялото, изтъняване на кожата под очите, което може да се дължи на често използване на лош грим.

CR0W
06-29-2011, 16:24
Ген, преумора от предишни дни, липса на витамини и минерали в тялото, изтъняване на кожата под очите, което може да се дължи на често използване на лош грим.

ген...не мися
преумора е възможно
витамини си имам
минерали също
изтъняване...никаква идея
грим.... :-o момче съм все пак

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:27
След като си момче,фон дьо тен едва ли да ти предлагаме :D Не знам дали и на това ще се навиеш,но от майка ми знам,че краставицата помага срещу сенки под очите.Ако стойш по 30 мин с резенчета краставици на очите може и да име ефект.Лично аз никога не съм го правила,просто не ми се е налагало,но майка ми го прави доста често. :)

Josefinne
06-29-2011, 16:28
Ген, преумора от предишни дни, липса на витамини и минерали в тялото, изтъняване на кожата под очите, което може да се дължи на често използване на лош грим.

грим.... :-o момче съм все пак

Опс, сори 8-)

CR0W
06-29-2011, 16:28
След като си момче,фон дьо тен едва ли да ти предлагаме :D Не знам дали и на това ще се навиеш,но от майка ми знам,че краставицата помага срещу сенки под очите.Ако стойш по 30 мин с резенчета краставици на очите може и да име ефект.Лично аз никога не съм го правила,просто не ми се е налагало,но майка ми го прави доста често. :)


шантаво е :D :D :D ще пробвам :-P мерси

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:31
Е шантаво,ама у вас едва ли някой ще те види :D