PDA

View Full Version : Как един мъж да изглежда секси пред жената



maksimal
06-29-2011, 16:36
Общия ми въпрос е как един мъж може да изглежда добре и по точно секси в очите на една жена? Ръст? Прическа? Стил? Какъв характер да има... :) и тем подобни..

4o4ina
06-29-2011, 16:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Проверявайте преди да пускате теми! :?

maksimal
06-29-2011, 17:10
чел съм го :?
искам директен отговор от дамите :)

SisiStrange
06-29-2011, 17:17
Да не е по-нисък от мен (което си е лесна работа). Небрежен стил - дънки, риза или тениска, кецове. Оня горещия поглед в стил "винаги готов". А за характер... стига да е умен, с много интереси и да ми е хубаво да си говоря с него, съм доволна.

Oblache
06-29-2011, 17:25
Небрежен стил, чаровна усмивка и чувство за хумор = 6+ :-P

maksimal
06-29-2011, 17:28
под небрежен стил да разбирам рапърски стил? :D

MaLkaTa_LaDy
06-29-2011, 17:28
Отговора, ще е различен за всяко момиче.
На външен вид - да е много висок, черна коса, зелени очи, косата ми харесва вдигната нагоре с гел, но е различно за всяко момче; кецове, дънки, риза, която описва стегнато тяло. Обичам широки гърбове и силни ръце. Трябва да има нещо в стила му, което не е клиширано за всички.
Да е уверен! С неразбираем характер. Хем мил, хем груб. Сответно за първоначалното впечатление - вниманието му да е обърнато основно към мен, но е добре отвреме-навреме да ми показва, че не съм единственото момиче наоколо, за да ме подразни малко. А когато сме в по-голяма компания искам да го виждам как ще се забавлява достатъчно и без моето присъствие. Подлудяващо е да го виждам в негови води, да прави това, в което е най-добър. Това за мен значи някой да е секси. Има [малка] разлика обаче между това и поведението, което искам и очаквам от едно момче, ако вече сме заедно.

Andrez
06-29-2011, 17:31
Брато какво очакваш точно да ти отговорят момичетата едни обичат руси други черни трети ниски - високи .. всички са различни за това хората са казали "За всеки влак си има пътници" което няма как да не си го чувал :) бъди такъв какъвто си, а ако искаш да промениш нещичко в себе си пробвай с някоя нова прическа промени нещо по себе си :)

4o4ina
06-29-2011, 17:31
Отговора, ще е различен за всяко момиче.

maksimal
06-29-2011, 17:34
Отговора, ще е различен за всяко момиче.


целта на дискусията е да се намери малкото общо във всички коментари и да се направи едно цяло :-o

Andrez
06-29-2011, 17:40
Като цяло - опитвай се да изглеждаш винаги добре .. обличай се хубаво поддържай се .. също много е важно да си пълен с енергия а не някой унил .. и намръщен нал тъй :D :D надявам се да ме разбираш какво искам да ти кажа !!!!

4o4ina
06-29-2011, 17:41
Отговора, ще е различен за всяко момиче.


целта на дискусията е да се намери малкото общо във всички коментари и да се направи едно цяло :-o

уважавам темата ти и я следя ;-)

cigarettekisses
06-29-2011, 17:51
Да не е по-нисък от мен (което си е лесна работа). Небрежен стил - дънки, риза или тениска, кецове. Оня горещия поглед в стил "винаги готов". А за характер... стига да е умен, с много интереси и да ми е хубаво да си говоря с него, съм доволна.
точно :)

eclipse06
06-29-2011, 18:24
Аз лично си падам по високи момчета, малко небрежни, не прекалено сериозни, но не и големи шегаджии. Не харесвам хейтъри, нито момчета, които се опитват да подражават на някой, нито такива, които знаят че са готини и парадират с това. Харесва ми момчето да е решително, както и енергично. Незнайно защо дори дръзкостта му може да ме накара да си падам по него. Интелигентността няма и защо да я споменавам. Не вярвам някой да харесва обратното. И да, наблягам повече на характера, тъй като определен начин, по който трябва да изглежда, нямам. Освен частта с ръста :)

maksimal
06-29-2011, 18:49
от цялото четене разбирам, че мъжа трябва да е решителен, енергичен, средновисок,рапърски стил , с чувство за хумор, да се отличава от другите момчета и да е сигурен във всичко? :)

eclipse06
06-29-2011, 18:51
от цялото четене разбирам, че мъжа трябва да е решителен, енергичен, средновисок,рапърски стил , с чувство за хумор, да се отличава от другите момчета и да е сигурен във всичко? :)

Небрежен не значи рапър :D

Torn
06-29-2011, 18:56
Добре де , какво им харесвате на тия кецове :( всеки с кецове , аз ли нещо не съм в ред , но такова нещо няма да си зема и ще карам с маратонки ...

eclipse06
06-29-2011, 18:59
Добре де , какво им харесвате на тия кецове :( всеки с кецове , аз ли нещо не съм в ред , но такова нещо няма да си зема и ще карам с маратонки ...

Въпрос на вкус.

maksimal
06-29-2011, 19:17
eclipse06 под "небрежен" какво имаш точно впредвид?

eclipse06
06-29-2011, 19:25
Момче, което не е "под конец". С рошава прическа примерно. Нещо като:
http://www.celebritymen.info/resimler/ian-somerhalder-14.jpg
http://justjared.buzznet.com/headlines/2009/12/ian-somerhalder-7-things.jpg
(но не задължително той, просто го давам като пример)

Torn
06-29-2011, 19:26
Пич гледай сега може да съм момче , но почнах да разбирам г/д някои неща ... Всяко момиче има различен вкус, но до някъде съвпадат ...
Та относно дрехите почвам от долу на горе ... маратонки или кецове , в никакъв случай сандали ( и то с чорапи ) или разни кубинки и такива неща ... след това дънки, лято е така че и къси гащи , смис цветове и видове колкото искаш има ... натам риза или тениска ( незнам какво толкова им харесват на ризите , но е факт ) ... и гледай да не си като дъгата все пак .. всичко с мярка :)

Torn
06-29-2011, 19:30
Това с рошавата прическа е идея :D , но от др страна и мусколите помагат ... е не да си някъв адски напомпан , но все пак да има нещо :P

mArMaLaDkA
06-29-2011, 20:03
На един мъж не му трябва да бъде секси.

eclipse06
06-29-2011, 20:04
На един мъж не му трябва да бъде секси.

Да беееее :D

Torn
06-29-2011, 20:08
На един мъж не му трябва да бъде секси.

Но като опре до кокала , кво се случва ? :D

Markuss
06-29-2011, 20:17
Къде изчезнаха оригиналността и естественото държане :-#
За всеки влак си има пътници, по-добре и 2мата да се чувстваме добре един с друг без да се преструваме или да "играем роли", отколкото напрегнати и изкуствени. Нищо не става веднага, имай търпение.

everythingisrelative
06-29-2011, 21:58
от цялото четене разбирам, че мъжа трябва да е решителен, енергичен, средновисок,рапърски стил , с чувство за хумор, да се отличава от другите момчета и да е сигурен във всичко? :)

немисля че точно рапърски не всеки който носи кецове иисулени дънки е рапър. а темата си е готинка :-)

malka_sladkka
06-29-2011, 22:17
На един мъж не му трябва да бъде секси.

Може би са имали предвид привлекателен, щото аз като чуя секси и се сещам за жена :D

TheNewReligion
06-29-2011, 23:13
да е сигурен във всичко? :)



:razz:
Особено за разписанията на градския транспорт е задължително.

LambOfGod
06-29-2011, 23:20
Днешно време мъжа с пари е на мода и е секси.
Взимаш си костюм, куфарче,обувки от имитация на змийска кожа, принтираш си фалшиви банкноти (цяла пачка), казваш че си незаконния син на италиянски мафиот, че си богат, че работиш в банка, взимаш бутилка Мери Джейн и й залепяш етикет от Черно Джони и я вадиш на публични места с банкнотите.. Гарантиран резултат, че мацките ше ти се лепят!

gabsit000
06-30-2011, 07:36
На един мъж не му трябва да бъде секси.

Може би са имали предвид привлекателен, щото аз като чуя секси и се сещам за жена :D


или "мъж секси"= травестит,педерас :razz: :razz: :razz: :razz:

SisiStrange
06-30-2011, 07:50
Днешно време мъжа с пари е на мода и е секси.
Взимаш си костюм, куфарче,обувки от имитация на змийска кожа, принтираш си фалшиви банкноти (цяла пачка), казваш че си незаконния син на италиянски мафиот, че си богат, че работиш в банка, взимаш бутилка Мери Джейн и й залепяш етикет от Черно Джони и я вадиш на публични места с банкнотите.. Гарантиран резултат, че мацките ше ти се лепят!
:lol: :lol: :lol: Аз бих тръгнала с такъв, защото ще е егати и забавния тип. :lol:

gummybear
06-30-2011, 08:06
от цялото четене разбирам, че мъжа трябва да е решителен, енергичен, средновисок,рапърски стил , с чувство за хумор, да се отличава от другите момчета и да е сигурен във всичко? :)
не всички си падат по рапърски стил 8-) ,но общо взето е така всичко друго ;)

kremen4eto
06-30-2011, 08:33
Слаб мъж в черно (черните мъжки тениски са ми слабост) ... може би подходящи слънчеви очила .... и естествено ако един мъж не е мой тип, каквото и да облече няма да ме грабне ... харесвам загадъчните мъже, понеже не говорят много, не знам много за тях и искам да разбера. Инстинктивно завързвам разговор с мъж, който не е център на внимание (но не да е задръстен). В същото време харесвам мъже, които са успели да създадат респект у познатите си и никой не смее да им се опъне, т.е. когато се чуе неговото име, се казват само хубави неща, за да не загазят :D ...

Може би е трудно да си представите комбинация от такива качества, но с моя приятел започнах да говоря, именно защото беше някакъв тих, а всички го уважават.

Преди ме грабваха мъже с кецове, но вече се изтърка ... и рапърския стил го харесвах преди 3-4 години.

С няколко думи - харесвам властни и силни мъже (и физически и психически, но не мускули), но само сред другите. Пред мен трябва да е душичка, когато се налага.

За мен черното е секси. :)

Ебаси дългото обяснение :D

PinkPan7her2
06-30-2011, 08:34
Масово обяснявате какъв типаж ХАРЕСВАТЕ, не какъв мислите за секси обаче.

Тъй. За да определя един мъж като секси, ама наистина като секси и да искам да му скоча всяка секунда, като съм с него, са решаващи жестовете, гласът, поведението, усещането, което ми дава, и прочее не толкова забележими неща, а не дрехите.

Преди всичко трябва да е мъж на място. Да не ми се вайка като леличка, да не пищи истерично, като види паяк, да не е по-приказлив от селската клюкарка. Един мъж е привлекателен, когато е леко мълчалив и една идея арогантен, не да те залива с комплименти на всяка крачка, а да те подтиква да заслужиш одобрението и в по-дълбок план, любовта му. (Естествено, нямам предвид да се държи като баща, пред когото трябва непрестанно да се доказваш).
Трябва да знае как да постъпи трезво в различни ситуации, да знае кога да говори и кога да мълчи, да има реална самооценка, да не ми го играе най-великият на планетата или да ми се прави на скромен и да ме целува само по бузата пред хора. Като стана дума... имам някаква слабост към... показването на страст пред хора - ръка по крака ми под масата, докато никой не гледа, например. :oops:

Колкото до външния вид - ненатрапчиви цветове е първото, което гледам. Като видя някой с яркозелена фанелка... еми, как да кажа, че е секси? Предполага се, че този мъж ме възбужда, а не че ще ме гушка като малкото ми братче. Някой нагоре беше постнал оня пич от "Вампирски дневници" - този стил ми харесва. По-различен е. ОБОЖАВАМ мъже с ризи <3 <3 Друго, което веднага виждам в един мъж, са дългите пръсти (ако има и пръстен на безименния, различен от халка :ДД, е просто ааадски секси) и изпъкналите вени. Адски готино!

eclipse06
06-30-2011, 08:59
Масово обяснявате какъв типаж ХАРЕСВАТЕ, не какъв мислите за секси обаче.

За да го сметнеш за секси е повече от ясно, че трябва да ти харесва.

maksimal
06-30-2011, 09:13
пояснявам "секси" - привлекателен, възбуждащ

Priceless
06-30-2011, 12:03
Bad boooys. Моята вечна слабост.